9332 відвідувача онлайн
2 189 17

Україна та Польща підпишуть угоду щодо навчання українських школярів, - Мінреінтеграції

Україна та Польща підпишуть угоду, щодо навчання українських школярів

Український та польський уряд планують підписати угоду задля врегулювання питань навчання українських дітей у польських школах.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йшлося на спеціальній нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий заявив, що вже розроблено драфт міжурядової угоди з Міністерством національної освіти Республіки Польща.

Документ стосуватиметься, зокрема, таких питань:

  • визнання українських освітніх центрів на території Польщі;
  • вивчення української мови як другої іноземної;
  • введення українознавчого компонента.

"Дякую всім, хто працює над вирішенням цих питань і дбає про освітні потреби українців за кордоном. Наша спільна робота вже має перші результати", – зазначила віцепрем’єрка Верещук.

Топ коментарі
+6
не *****,все там доьре!,Якщо людина дебіл-вона ніде не потрібна,а таких 73+
показати весь коментар
19.06.2024 01:56 Відповісти
+4
Товариш оманського осла ти шо лента.ру зкопіпастив?😀
показати весь коментар
19.06.2024 02:24 Відповісти
+2
Вже другий рік навчаються без всяких угод!!!Країна безнадійних довбойобів!А взагалі,яке діло дебілів до ухилянтів ?
показати весь коментар
19.06.2024 01:57 Відповісти

Завантаження...