Україна та Польща підпишуть угоду щодо навчання українських школярів, - Мінреінтеграції

Український та польський уряд планують підписати угоду задля врегулювання питань навчання українських дітей у польських школах.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йшлося на спеціальній нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий заявив, що вже розроблено драфт міжурядової угоди з Міністерством національної освіти Республіки Польща.
Документ стосуватиметься, зокрема, таких питань:
- визнання українських освітніх центрів на території Польщі;
- вивчення української мови як другої іноземної;
- введення українознавчого компонента.
"Дякую всім, хто працює над вирішенням цих питань і дбає про освітні потреби українців за кордоном. Наша спільна робота вже має перші результати", – зазначила віцепрем’єрка Верещук.
Топ коментарі
+6 Пшик
показати весь коментар
19.06.2024 01:56 Відповісти Посилання +4 Yevhenii
показати весь коментар
19.06.2024 02:24 Відповісти Посилання +2 Пшик
показати весь коментар
19.06.2024 01:57 Відповісти Посилання