11480 відвідувачів онлайн
4 495 31

Україна може отримати дивізіон протимінних кораблів, - Неїжпапа

Командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа

Україна може у перспективі отримати цілий дивізіон протимінних кораблів.

Про це в інтервʼю сказав віцеадмірал, командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Зараз Чорне море найбільш небезпечне щодо мінної безпеки в Європі. Звісно, для того, щоб повернутися до довоєнних часів, потрібно багато засобів та часу. Тому одним із пріоритетів розвитку ВМС є підвищення нашої протимінної спроможності, адже, окрім флоту, ніхто не спроможний з цим боротися. Отже, у нас є перспектива отримання цілого дивізіону протимінних кораблів", - сказав Неїжпапа.

Він зазначив, що Україна другий рік поспіль бере участь у навчаннях "Сі бріз", зокрема зараз два українські протимінні кораблі проводять навчальну протимінну операцію, з тим щоб після завершення війни розпочати розмінування Чорного моря.

Загалом, за словами Неїжпапи, Військово-морські сили мають дуже великий досвід у розмінуванні, за два роки повномасштабного вторгнення вони знешкодили понад 100 морських мін.

Топ коментарі
+11
а Я МОЖЕ посаджу на Марсі яблуневий сад.якщо МОЖЕ туди колись попаду.
показати весь коментар
06.07.2024 22:30 Відповісти
+8
про мільйон підводних дронів! не забувайте!
показати весь коментар
06.07.2024 22:35 Відповісти
+7
Це що, в тон голосів про велике відбудівництво?
Спочатку війну треба закінчити. Краще б про підводні дрони камікадзе думав
показати весь коментар
06.07.2024 22:33 Відповісти

Завантаження...