5811 відвідувач онлайн
1 551 23

Міноборони підписало меморандум із фінською компанією ICEYE для співпраці у сфері космічної розвідки

Міноборони України уклало меморандум з компанією ICEYE

Міноборони України підписало меморандум з одним зі світових лідерів у галузі супутникових технологій фінською компанією ICEYE для поглиблення співробітництва у сфері космічної розвідки.

Про це повідомила пресслужба МОУ, передає Цензор.НЕТ

Як зазначається, компанія виготовляє мікросупутники та володіє одним із найбільших у світі угруповань радарних супутників.

Угода з ICEYE спрямована на зміцнення взаємодії у сфері дистанційного зондування Землі, що важливо для національної безпеки та оборони України

Співпраця з ICEYE та підписання меморандуму значно покращить нашу розвідувальну діяльність. Ми вдячні компанії за відданість демократичним цінностям, підтримку українського народу та позицію щодо обмеження космічної зйомки над територією України. Ми повинні захищати нашу країну на землі, у повітрі, на морі, у кіберпросторі та у космосі", - прокоментувала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Зазначимо, що супутник компанії ICEYE був куплений фондом Сергія Притули на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. 

Розвідка почала використовувати космічний апарат з 24 вересня 2022 року.

Топ коментарі
+6
пердула там головним буде?
показати весь коментар
09.07.2024 08:39 Відповісти
+5
показати весь коментар
09.07.2024 08:47 Відповісти
+5
це не "неспромажність влади", це називається відвертий саботаж, зрада та гра на користь ворогу !!!
Роман Москаль: Ріші Сунак не здавав 20% території Британії ворогу, але вибачився перед виборцями.. Зеленський з 2019 - про..рав усе, що тільки можна; у 2022 здав РФ більш ніж 20% території - і до сьогодні вважає себе незламним та потужним боневтіком.. Різниця між цивілізованою і дикою країною.
Mason Lemberg: Стамбульські угоди можуть стати основою майбутніх переговорів - стаказало хйло сьогодні. Дуже ємнісна характеристика потужності зеленського, сталевості його яєць, здатності вести переговори, відстоювати інтереси України, та й, зрештою, ролі Зеленського в історії України. "Якщо наступний Саміт Миру буде йти по тому плану, який ми передбачаємо, а другий саміт передбачає, що буде план з усіма пунктами того, як ми бачимо закінчення війни…. якщо він буде готовий ми організовуємо другий саміт миру і там повинні бути представники російської федерації . А хто це буде ми подивимось" - заявив Зеленський Про те, що мощний лідор сам собі заборонив спілкуватися з росією, мощний лідор, мабуть, забув. І, до речі, що з попереднім Самітом Миру? Звільнили Запорізьку АЕС? Нагодували дітей Африки?



показати весь коментар
09.07.2024 09:12 Відповісти

Завантаження...