9638 відвідувачів онлайн
3 092 36

Зеленський про далекобійні удари по Росії: Ми отримали добрі сигнали і чекаємо на рішення

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Захід має зняти усі територіальні обмеження для застосування зброї Збройними Силами України.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Президент Зеленський наголошує, що Україна має завдавати як упереджувальні удари по території Росії, так і удари у відповідь.

"Нам необхідно, щоби взагалі не було обмежень (на удари по території Росії. - Ред.), якщо ми знаємо, звідки вони б’ють по нас", – пояснив він, висловивши впевненість, що дії ЗСУ на упередження здатні зберегти життя багатьох українців.

Також Зеленський наполягає на праві України уражати військові об’єкти, з яких раніше здійснювалися атаки на Україну. "Якщо вони нападають на нас, б’ють по нашій лікарні, то у мене є шалене питання – чому ми не можемо вдарити у відповідь", – пояснив він.

Володимир Зеленський додав, що очікує на позитивні рішення з цього приводу. "Ми отримали добрі сигнали від британського лідера (зустріч з прем’єром Британії Кіром Стармером відбулася напередодні. – Ред.) і ми чекаємо на рішення", – заявив президент.

Генсек НАТО підтримав лідера України. "Ми маємо пам’ятати, що це загарбницька війна проти України, а право на самооборону також включає право на удари о військових об’єктах на території Росії", – пояснив він.

Топ коментарі
+18
Чекаєш на рішення ермачка?!...
Десятки англійських ракет в арсеналі, передали нам! Ніколи не було ніяких обмежень, як і на французькі ракети!...
А тут валяння дурака демонстративне!... Звісно: спочатку попередять!... Як з контрнаступом?!...
Родичі ОПи на пе ди рації добре проживають?!... Батьки, брати ... і нашого головнокомандувача!...
показати весь коментар
11.07.2024 23:36 Відповісти
+13
Сказав би чесно: "Ми, Слуги Народу , згорнули свої ракетні програми, бо будували дороги та жарили шашлики. Тепер мусимо виклянчувати ваші ракети плюс дозвіл бити ними по РФ" Але ЗЕ та чесність несумісні.
показати весь коментар
11.07.2024 23:32 Відповісти
+9
Не чекай, Зеля.
Бо вже дозволили бити на 100 км вглиб рашки, але поки, що по Білгородський, Курський, Воронезький області.
Звичайно цього мало. Треба щоб дозволили на більшу відстань і по всій рашці.
Але ж і зараз вже можна лупити тими ж Хімарсами по Білгороду, Курську, по тамтешніх аеродромах.
Чому не змішати з лайном, той же Білгородський аеродром та аеропорт?
Атакамсами. А не пуляти туди лише дронами.
показати весь коментар
11.07.2024 23:33 Відповісти

Завантаження...