Зеленський про далекобійні удари по Росії: Ми отримали добрі сигнали і чекаємо на рішення

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Захід має зняти усі територіальні обмеження для застосування зброї Збройними Силами України.
Про це він заявив на спільній прес-конференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.
Президент Зеленський наголошує, що Україна має завдавати як упереджувальні удари по території Росії, так і удари у відповідь.
"Нам необхідно, щоби взагалі не було обмежень (на удари по території Росії. - Ред.), якщо ми знаємо, звідки вони б’ють по нас", – пояснив він, висловивши впевненість, що дії ЗСУ на упередження здатні зберегти життя багатьох українців.
Також Зеленський наполягає на праві України уражати військові об’єкти, з яких раніше здійснювалися атаки на Україну. "Якщо вони нападають на нас, б’ють по нашій лікарні, то у мене є шалене питання – чому ми не можемо вдарити у відповідь", – пояснив він.
Володимир Зеленський додав, що очікує на позитивні рішення з цього приводу. "Ми отримали добрі сигнали від британського лідера (зустріч з прем’єром Британії Кіром Стармером відбулася напередодні. – Ред.) і ми чекаємо на рішення", – заявив президент.
Генсек НАТО підтримав лідера України. "Ми маємо пам’ятати, що це загарбницька війна проти України, а право на самооборону також включає право на удари о військових об’єктах на території Росії", – пояснив він.
Десятки англійських ракет в арсеналі, передали нам! Ніколи не було ніяких обмежень, як і на французькі ракети!...
А тут валяння дурака демонстративне!... Звісно: спочатку попередять!... Як з контрнаступом?!...
Родичі ОПи на пе ди рації добре проживають?!... Батьки, брати ... і нашого головнокомандувача!...
Бо вже дозволили бити на 100 км вглиб рашки, але поки, що по Білгородський, Курський, Воронезький області.
Звичайно цього мало. Треба щоб дозволили на більшу відстань і по всій рашці.
Але ж і зараз вже можна лупити тими ж Хімарсами по Білгороду, Курську, по тамтешніх аеродромах.
Чому не змішати з лайном, той же Білгородський аеродром та аеропорт?
Атакамсами. А не пуляти туди лише дронами.