7738 відвідувачів онлайн
2 095 15

Зеленський зустрівся з представниками оборонних компаній США: обговорили перспективи спільного виробництва

Зеленський зустрівся з представниками оборонних компаній США

Президент Володимир Зеленський у Вашингтоні  зустрівся з топменеджерами провідних американських оборонних компаній.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в Офісі Президента.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи спільного оборонного виробництва.

"Насамперед боєприпасів, систем ППО, гармат, бронетехніки та безпілотників, забезпечення ремонту та обслуговування військової техніки", - наголосив Зеленський.

Зазначається, що на зустрічі були присутні представники компаній BAE Systems, Day & Zimmermann, Boeing, Sierra Nevada Company, Northrop Grumman, RTX, Lockheed Martin, General Dynamics, D&M Holding, AeroVironment, Amentum.

Топ коментарі
+11
Як ми готувались до війни 2,5 роки:

- Скорочено 40 тисяч військових посад (армія, медслужба, аеромобільні вiйська, розвідка, тощо);

- Збройні заводи часто працювали в режимi скороченого тижня (бо не було чим платити з/п).

-Завод Іскра (радіолокаційне обладнання, РЕБ) став.
- Завод ХКБМ (бронетехніка) з початком 2022 року перейшов на 1 денний робочий тиждень. (вже були повідомлення західних партнерів про широкомасштабне вторгнення).
- Замовлень на КБ "ЛУЧ" (протитанкові комплекси) немав жодного.
-Скасовано програму фінансування наших "Громів" (дальнiсть 500 км), "Сапсанів" (дальність 50-480 км, "Нептунiв" (крилата ракета, дальність 280 км), "Вільхи-М" (ракетний комплекс, дальність до 130 км.).
- Зрив операцій по вагнерівцям і передача агресору единого свідка по збитому Боїнгу - Цемаха.
- Сотнi кримінальних справ бойовим генералам, бійцям ЗСУ політикам, які мали суттєвий вплив на мiжнародних партнерів.
- Восени 2019 діючий Верховний Головнокомандувач проігнорував історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді ми відводили повним ходом вiйська і вірили каналу 1+1 про те, що мир уже наступив.
- За тиждень до початку війни остання бригада закінчила розмінування зі сторони Криму. Прибрані всі протитанкові загородження. Із-за цього за декілька годин взяли Херсон i Херсонську область i Маріуполь у повну блокаду.
- Ігнорування 28-ми повідомлень США про вторгнення.
- Гроші на велике будівництво, а не на оборону. Вже підраховано, що можна було встановити ППО у всіх обласних центрах України, і не тільки.
показати весь коментар
11.07.2024 08:00 Відповісти
+7
І що ж воно знає про оборону? Що воно знає про озброєння, коли все своє життя вивчало мікрофони, сцени, освітлення і брехалки на політиків, але для піару лізе, щоб показати свою стурбованість. Коли вже перестане піаритись, а дасть можливість займатися справами оборони людям, які в цьому розбираються, бо це не жарт, а війна, кожного дня гинуть найкращі і ворог рухається все ближче і ближче до Дніпропетровської області. Я так розумію в Україні вже налагодив випуск різної зброї і ракет? А слабо сісти в український танк, чи бронемашину і повести підрозділи в атаку на ворога? Тільки лізе поближче до військової техніки десь в США, чи Німеччині. Навіть сідав в літак F-16 супер герой, правда також там за кордоном і після сотого попередження нічого не чіпати в салоні руками.
показати весь коментар
11.07.2024 07:28 Відповісти
+6
Я собі уявляю що воно їмнаговорило ьез суфлера або мікрофона у вухе.
показати весь коментар
11.07.2024 07:15 Відповісти

Завантаження...