На саміті НАТО 23 держави та ЄС підписали безпековий компакт з Україною

На саміті НАТО у Вашингтоні відбулася зустріч лідерів держав, що підписали з Україною безпекові угоди.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".
Зазначається, що лідери України, США, ще 21 держави НАТО, а також ЄС та Японії за підсумками зустрічі підписали "Український компакт" (Ukraine Compact) – багатосторонній документ, що містить зобов’язання щодо підтримки України.
Мета документу - прискорення колективних зусиль із задоволення всеосяжних потреб України у сфері безпеки.
У ньому держави-підписанти зобов'язуються виконувати свої зобов'язання за двосторонніми безпековими договорами, а саме:
- Підтримувати нагальні потреби України у сфері оборони та безпеки, у тому числі шляхом продовження надання допомоги у сфері безпеки та навчання, сучасної військової техніки, а також оборонної промисловості
- Прискорити зусилля з розбудови майбутніх Збройних Сил України
- У разі майбутнього збройного нападу Росії на Україну після завершення нинішніх бойових дій, швидко і колективно зібратися на найвищому рівні для визначення відповідних наступних кроків на підтримку України, включаючи надання швидкої і сталої допомоги у сфері безпеки та накладення на Росію економічних та інших штрафів.
В майбутньому до договору можуть приєднатись інші держави. Він буде діяти паралельно з просуванням України до вступу в ЄС і НАТО.
та тільки підсовуй на підпис - всі все підмахнуть....
це така зелена гра в лідора світу!
Що його підписання вдарило по активній позиції кацапськоі пропаганди проти України.
Що кремль лютує.
Що Україна показала ху&лу що світ дивиться в першу чергу на Україну. Це позітив.
А чи е негатив? Звістно е.
Не дуже конкретні забовяьязання країн «гарантів», та багато що чого…
Але требо бути реалістами.
» Нам свое робить» Т Шевченко.
» За Україну не треба вмирати. За Україну треба вбивати.» Г Сковорода.
Слава ЗСУ ! Слава Україні!