9535 відвідувачів онлайн
22 961 119

Нігер заявив про розрив дипломатичних відносин Україною

Нігер заявив про розрив дипломатичних відносин Україною

У вівторок, 6 серпня, африканська країна Нігер оголосила, що розриває дипломатичні відносини з Україною.

Про це пише Al Arabiya, інформує Цензор.НЕТ.

Нігер звинуватив Київ у "підтримці терористичних груп".

Під час трансляції на державному телебаченні речник уряду Амаду Абдрамане заявив, що Нігер, де при владі зараз військова хунта, "звернувся до Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй з метою ухвалення рішення щодо української агресії".

Зазначимо, що дипломатичні відносини між Україною та Нігером було встановлено 1 жовтня 1999 року. Інтереси громадян України в Республіці Нігер захищає Посольство України в Марокко.

Нагадаємо, днями про розрив дипвідносин з Україною заявила Малі. У МЗС України назвали рішення Малі розірвати дипломатичні відносини з Україною недалекоглядним та поспішним. 

Що передувало?

28 липня 2024 року повстанці-туареги заявили, що вбили десятки урядових солдатів і російських найманців з Вагнера в бою біля кордону з Алжиром. 1 серпня представник ГУР Андрій Юсов заявив, що, крім операцій зі знищення російських найманців у Судані, Сирії та Малі, було ще кілька, про які поки не розголошувалось у медіа, а також готуються подальші подібні заходи.

Топ коментарі
+64
Привет разведчику-конферансье с недержанием мочи. Лучше бы молча жевал.
показати весь коментар
07.08.2024 00:02 Відповісти
+39
До ГУР "проникли" шоумени, яки не можуть стриматися щоби не розпатякати щось про що патякати не варто. Кацапи передбачувано цим скористалися.
показати весь коментар
07.08.2024 00:05 Відповісти
+38
Ну дуже потужно? Як пшеницю від ООН то з України. Ну ну...ю
показати весь коментар
07.08.2024 00:03 Відповісти

Завантаження...