9210 відвідувачів онлайн

Росіяни знову вдарили по Сумах, у місті зникло світло, - ОВА

Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада

В ніч на 18 листопада російські війська завдали повторного ракетного удару по Сумах.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Сумської ОВА.

"Сьогодні о 00.10 ночі ворог завдав ракетного удару (ймовірно балістичною ракетою) по критичній інфраструктурі міста Суми. Наразі зникло світло в місті. Аварійні служби працюють. Наслідки удару встановлюються", - пишуть в ОВА.

Нагадаємо, ввечері 17 листопада армія РФ вдарила по будинку в Сумах 10 людей загинули, зокрема 2 дитини, поранено 51 особу, серед яких 5 дітей. Понад 400 осіб евакуйовано 

Топ коментарі
+11
Пропоную перенести Офіс Президента на чолі з зеленським до Сум. Росіяни одразу перестануть обстрілювати Суми. Шкода сумчан.
показати весь коментар
18.11.2024 01:59 Відповісти
+10
Щольц, дзвони ще! дзвонарі хєрові.
показати весь коментар
18.11.2024 00:48 Відповісти
+6
І весь цей час шобла ліберальна у західних урядах гундосить про ескалацію, якщо ми вдаримо у відповідь їхніми ракетами. Тобто русня може безкарно вбивати наших людей, а нам дозволено лише спостерігати за цим.
показати весь коментар
18.11.2024 00:57 Відповісти

Завантаження...