Росіяни знову вдарили по Сумах, у місті зникло світло, - ОВА

В ніч на 18 листопада російські війська завдали повторного ракетного удару по Сумах.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Сумської ОВА.
"Сьогодні о 00.10 ночі ворог завдав ракетного удару (ймовірно балістичною ракетою) по критичній інфраструктурі міста Суми. Наразі зникло світло в місті. Аварійні служби працюють. Наслідки удару встановлюються", - пишуть в ОВА.
Нагадаємо, ввечері 17 листопада армія РФ вдарила по будинку в Сумах 10 людей загинули, зокрема 2 дитини, поранено 51 особу, серед яких 5 дітей. Понад 400 осіб евакуйовано
Топ коментарі
+11 адвокат офіс
показати весь коментар
18.11.2024 01:59 Відповісти Посилання +10 Блукач Світами
показати весь коментар
18.11.2024 00:48 Відповісти Посилання +6 Randall Flag #387882
показати весь коментар
18.11.2024 00:57 Відповісти Посилання