Україна виготовила перші 100 ракет цього року, - Умєров

Виробництво українських ракет нарощується. Цього року вже виготовлено перші 100 ракет.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров.
Очільник Міноборони взяв участь у зустрічі з українськими виробниками ракетного озброєння. На ній обговорювались плани на 2025 рік, ключові напрямки співпраці та розвиток галузі.
"13 квітня 2022 року ракетний комплекс "Нептун" знищив флагман Чорноморського флоту росії – крейсер "Москва". Це стало історичним моментом і продемонструвало силу нашого національного ракетного озброєння. Сьогодні ми нарощуємо виробництво українських ракет. Уже виготовлено перші 100 ракет цього року. Успішно масштабовано серійне виробництво крилатих ракет Р-360 "Нептун" з удосконаленням для ураження цілей на дальших відстанях", - розповів Умєров.
Крім того, Україна розробляє нові ракети-дрони, зокрема "Паляницю". За словами Умєрова, це є прикладом успішної співпраці держави та приватного сектору.
За мільярдом дерев заховані?