4074 посетителя онлайн
6 862 52

Украина изготовила первые 100 ракет в этом году, - Умеров

Українська ракета "Нептун"

Производство украинских ракет наращивается. В этом году уже изготовлены первые 100 ракет.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом заявил министр обороны Украины Рустем Умеров.

Глава Минобороны принял участие во встрече с украинскими производителями ракетного вооружения. На ней обсуждались планы на 2025 год, ключевые направления сотрудничества и развитие отрасли.

"13 апреля 2022 года ракетный комплекс "Нептун" уничтожил флагман Черноморского флота России - крейсер "Москва". Это стало историческим моментом и продемонстрировало силу нашего национального ракетного вооружения. Сегодня мы наращиваем производство украинских ракет. Уже изготовлены первые 100 ракет в этом году. Успешно масштабировано серийное производство крылатых ракет Р-360 "Нептун" с усовершенствованием для поражения целей на дальних расстояниях", - рассказал Умеров.

Кроме того, Украина разрабатывает новые ракеты-дроны, в частности - "Паляницю". По словам Умерова, это является примером успешного сотрудничества государства и частного сектора.

Топ комментарии
+30
Ноу Хау Зельоних. Невидима продукція. Невидимий Діснейленд, невидимий Космодром, невидимий мільярд дерев, невидима зарплатня вчителям, невидимі бабушкофони з портретом Зеленского, невидимі дрони, невидимі ракети, невидиме покращення на фронті, плани з невидимою дією, тільки війна, розруха й смерті реальні.
показать весь комментарий
18.11.2024 19:32 Ответить
+28
Ну і де? За мільярдом дерев заховані?
показать весь комментарий
18.11.2024 19:25 Ответить
+26
Чому кримський міст досі стоїть?
показать весь комментарий
18.11.2024 19:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Чому кримський міст досі стоїть?
показать весь комментарий
18.11.2024 19:24 Ответить
Бо він ще молодий, щоб падать...А от чого він ще цілий, це питання більш риторичне.
показать весь комментарий
18.11.2024 20:18 Ответить
Ну і де? За мільярдом дерев заховані?
показать весь комментарий
18.11.2024 19:25 Ответить
Там зрадники роблять "проблеми з логистиуою" то вони у черзі на доставку відразу після "міліону дронів".
Більш цікаво як зрадники виправдовуватимуться зараз якщо не буде ударів по Рашистам на їх теріторії, бо відмазка "союзники забороняють" вже не спрацює.
показать весь комментарий
18.11.2024 20:04 Ответить
Та той же Нептун клятий барина Порошенко розробив... Шість років тому..Чим ЗЕ лайно визваляється
показать весь комментарий
18.11.2024 19:26 Ответить
Схоже Ви мали на увазі "барига" та "вихваляється"
показать весь комментарий
18.11.2024 19:44 Ответить
Тиждень тому Зе про це казав
показать весь комментарий
18.11.2024 19:26 Ответить
Так цей тиждень вони ничого вже не робили , а тількі пістелі ?
показать весь комментарий
18.11.2024 19:27 Ответить
я не вірю йому
показать весь комментарий
18.11.2024 19:28 Ответить
і Ви не один)))
показать весь комментарий
18.11.2024 20:26 Ответить
Москва має не спати щоночі
показать весь комментарий
18.11.2024 19:28 Ответить
Москва давно вже відпочиває на дні чорного моря, завдяки двом ракетам "Нептун", які Клоун отримав у спадок від Бариги і виробництво яких він зупинив.
показать весь комментарий
18.11.2024 19:47 Ответить
Клятий порошенко!
показать весь комментарий
18.11.2024 19:58 Ответить
За що клятий Порошенко? За те що почав виробляти?
показать весь комментарий
18.11.2024 22:28 Ответить
Мало наробив.
показать весь комментарий
19.11.2024 10:23 Ответить
Ноу Хау Зельоних. Невидима продукція. Невидимий Діснейленд, невидимий Космодром, невидимий мільярд дерев, невидима зарплатня вчителям, невидимі бабушкофони з портретом Зеленского, невидимі дрони, невидимі ракети, невидиме покращення на фронті, плани з невидимою дією, тільки війна, розруха й смерті реальні.
показать весь комментарий
18.11.2024 19:32 Ответить
Невидимість - це "зереальність"!
показать весь комментарий
18.11.2024 20:27 Ответить
100 ракет за рік це не про що . можливо в мирний час це було б нормально але не зараз .
показать весь комментарий
18.11.2024 19:32 Ответить
Скільки цілей знищено нептунами на ерефії? На словах виготовили 100 ракет, а на ділі відповідати по кацапстану нічим.
показать весь комментарий
18.11.2024 19:32 Ответить
Будемо їх "складіровать" і чекати, коли по складу прилетить кац.ракета?
Бити нема по чому?
Потужно!!!
показать весь комментарий
18.11.2024 19:34 Ответить
так може вже й прилетіла. Зеленський же про таке не розкаже
показать весь комментарий
18.11.2024 19:37 Ответить
показать весь комментарий
18.11.2024 19:36 Ответить
Мають чим хвалитись! Краще похваліться знищеними мостами на крим, складів, а то останнім часом дрони ЗСУ тільки вигляд показують , а ефекту не має!
показать весь комментарий
18.11.2024 19:36 Ответить
як воно заїпло вже... краще почути про ракетну атаку на воронеж(йому все одно піста) і вже потім дізнатись про наші ракети... ніж оце все... ******* стид
показать весь комментарий
18.11.2024 19:37 Ответить
🙅🤒🤕🙏☎🚑🚳💊💉🗞🗑
показать весь комментарий
18.11.2024 19:37 Ответить
Умєров ти дійсно дібіл або зрадник . Скільки виготовлено і де то є секретна інформація .
показать весь комментарий
18.11.2024 19:39 Ответить
це ДОПОВІДЬ по каналу....
показать весь комментарий
18.11.2024 20:28 Ответить
Десь у міноборони є Бермудський трикутник, у якому мільярдами зникають гроші, мільйонами дрони і сотнями ракети.

Може Міноборони повним складом перемістити на передову? Нехай у ньому зникне армія РФ.
показать весь комментарий
18.11.2024 19:43 Ответить
А ще мільярд дерев і мільойн дронів.
Балаболи , блЕт
показать весь комментарий
18.11.2024 19:44 Ответить
Там не один такий дебіл на українському Олімпі
показать весь комментарий
18.11.2024 19:45 Ответить
Ага, і зарплати вчителі по 4000 долярів отримують..
показать весь комментарий
18.11.2024 19:46 Ответить
Якщо вважати що гривня це 13 унцій срібла. А унція срібла десь 5 долл то так і виходить. бо гривня Київської Русі це срібний брусок вагою фунт
показать весь комментарий
18.11.2024 22:34 Ответить
Щоб якось реально болюче робити московитам, потрібно чисто математично на випущених 100 орчіх ракет з урахуванням маштабів московії,ппо та її кількості обектів від війскових до промислових,енергетичних,інших, нам випускати приблизно 500 своїх-якими ми можемо бити куди захочемо не оглядаючись на партнерів.
показать весь комментарий
18.11.2024 19:46 Ответить
Як вони вже ******* тією паляницею яку ще ніхто не бачив. Краще б щось робили ніж вихваляються неіснуючими здобутками.
показать весь комментарий
18.11.2024 20:04 Ответить
А хоч один кацап бачив ту саму паляницю, яку вони чомусь полуницею називають
показать весь комментарий
18.11.2024 22:36 Ответить
На кого ця сцянина розрахована?
показать весь комментарий
18.11.2024 20:06 Ответить
На баранів 73%. А якщо конкретно, то слугориги і їх прислужки вже сміхом сміються з цих баранів, впихуючи їх у вуха невпихуємо.
показать весь комментарий
18.11.2024 21:53 Ответить
73% це по правді кажучи тільки 46% від загального числа виборців. Менше половини загального числа виборців обрали президента. Бо ж ніхто не звернув увагу що у ІІ турі голосування взяло участь менше виборців ніж у першому. Так можна довибиратися що 10% від числа всіх виборців І туру голосування у ІІ турі 100% проголосують за нового президента і ніби то вибори відбудуться, бо у ІІ турі візьме участь тільки 10% від загального числа виборців. Отак само ми голосували на виборах Зеленського. Меншість перемогла більшість
показать весь комментарий
18.11.2024 22:45 Ответить
Чергова локшина...
показать весь комментарий
18.11.2024 20:09 Ответить
Де ті ракети так як мільйон дронів ?,а якщо вони і плануются виготовити то невже треба про це заявляти ,хай ворог відчує на собі. Але що може сказати цей нікчемний МО який жодного відношення до війська ніколи не мав.
показать весь комментарий
18.11.2024 20:11 Ответить
після звільнення із посади МО піде у військо ?, можливо....? Не піде - інвалід!
показать весь комментарий
18.11.2024 20:30 Ответить
Я а родич Геракла, і на 1000 день замовлю слівце Зевсу.
Нічого не обіцяю, бо може сказати що в нас 100 ракет є - і тому божа поміч нам зайва))))
показать весь комментарий
18.11.2024 20:16 Ответить
Виключно лікувальні ліки від гниди - наказав лікуватись всім своїм шакалам.
показать весь комментарий
18.11.2024 20:49 Ответить
Агов...! А наслідки застосування цих ракет де?
показать весь комментарий
18.11.2024 21:00 Ответить
Яка ганьба МО...три роки війни майже,і лише зараз рапортує про 100(!) ракет...таку кількість кацаби роблять за місЯці...
Зате на дороги у нас фінансують краще аніж на рассєї...☹️
показать весь комментарий
18.11.2024 21:08 Ответить
Це щоб ворогу було комфортніше їздить. Дороги, то святе.
показать весь комментарий
18.11.2024 21:58 Ответить
100 ракет, і ті з картону
показать весь комментарий
18.11.2024 21:45 Ответить
Один пообіцяв мільйон дронів, а його другий курносик відразу 100 ракет, я так зрозумів, що до кінця року? Куди після цього подітися кацапні?
І як це перетерпить Володя Боневтік, коли випускають САУ "Богдана" і ракету "Нептун", які розробили при "баризі", а що ж розробили за 5 років правління Боневтіка? Мабуть ракету-дрон-снаряд-міну "Дуля"?
показать весь комментарий
18.11.2024 21:48 Ответить
УМЕРОВ ...И ЧЁ ??? ГДЕ РЕЗУЛЬТАТ ???
показать весь комментарий
18.11.2024 22:35 Ответить
5-6 +1 ракети будуть точно в запасі,для старту ефективних менеджерів та їх лідера на Місяць по маршруту барона Мюнхгаузена.
Він так впевнено міг брехати.
показать весь комментарий
18.11.2024 23:10 Ответить