9608 відвідувачів онлайн
4 698 31

Росія надіслала в Міжнародний суд ООН документ, який нібито містить докази "геноциду на Донбасі"

Росія традиційно засипає міжнародні інстанції, такі як Європейський суд з прав людини чи Міжнародний кримінальний суд, великою кількістю документів, сподіваючись посіяти сумніви чи затягнути процеси

У ЗМІ повідомляють, що росіяни передали у Міжнародний суд ООН "контрмеморандум" на 522 сторінки, у якому нібито надали докази "геноциду на Донбасі".

Про це пише Цензор НЕТ, посилаючись на заяву кандидата юридичних наук та ексзаступника генпрокурора України Гюндуза Мамедова в  соцмережі X.

Документ містить свідчення, ймовірно, вибиті в українських військовополонених під тортурами. Подібна тактика не нова для країни-агресора, констатує Мамедов.

"З досвіду роботи у справах про міжнародні злочини можу сказати, що Росія традиційно засипає міжнародні інстанції, такі як Європейський суд з прав людини чи Міжнародний кримінальний суд, великою кількістю документів, сподіваючись посіяти сумніви чи затягнути процеси", — заявив він.

Експерт підкреслив, що незалежність російської правової системи "під великим сумнівом", але суди зобов'язані вести розгляд будь-яких заяв про можливі злочини, аби встановити істину. Мамедов також наголосив на необхідності дочекатися офіційного документа росіян.

Раніше комісар з політичних питань, миру та безпеки Економічного співтовариства країн Західної Африки (ЕКОВАС) звинуватив Україну у "геноциді на Донбасі" та "державному тероризмі". У відповідь на це українське МЗС висловило обурення та заявило, що "безпідставні звинувачення" чиновника тиражують пропаганду РФ. Відомство закликало керівництво ЕКОВАС засудити висловлювання чиновника.

Топ коментарі
+18
показати весь коментар
19.11.2024 15:45 Відповісти
+18
Саме так. Забороняли вдівати дамбаську національну одежу, співати дамбаські пісні та їсти дамбаські страви...
показати весь коментар
19.11.2024 15:52 Відповісти
+14
Я був там один раз В Донецькій обл. На Євро-2012 . Єдиний геноцид,що я бачив,це п'яні англійські фани, тому що пиво для них зробили занадто дешеве. Тому вони воду не пили.
показати весь коментар
19.11.2024 15:44 Відповісти

Завантаження...