9817 відвідувачів онлайн
9 302 140

Трамп може скасувати дозвіл Україні на далекобійні удари американськими ракетами по РФ

Трамп про війну в Україні

Новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що може скасувати дозвіл Україні бити американськими ракетами вглиб РФ. 

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За словами Трампа, адміністрація Байдена не повинна була дозволяти Україні завдавати ударів углиб РФ.

"Я не думаю, що їм потрібно було дозволяти удари ракетами на 300 кілометрів по Росії. Як на мене, це погано", - сказав Трамп.

На його думку, саме це рішення нібито втягнуло КНДР у війну проти України. Однак варто зауважити, що ЗМІ почали писати про присутність північних корейців у Росії раніше, аніж США надали дозвіл на далекобійні удари по РФ.

"Це залучило північнокорейців… і всього за кілька тижнів до того, як я прийду в офіс. Навіщо було це робити, не питаючи мене? Так, я можу (скасувати рішення щодо ударів вглиб Росії - ред.)", - зазначив Трамп.

Дозвіл США на далекобійні удари по території РФ

Чинний президент США Джо Байден дозволив Україні бити далекобійними ракетами ATACMS по території РФ.

CNN зазначило, що дозвіл Байдена бити далекобійними ракетами по РФ ускладнить плани Трампа щодо перемир’я.

МЗС Росії заявило, що використання Україною далекобійних ракет ATACMS для атак по російській території означатиме "пряму участь США та їхніх сателітів у бойових діях проти Росії".

19 листопада президент України Володимир Зеленський підтвердив, що Сполучені Штати дозволили Україні завдавати ударів по території РФ балістичними ракетами ATACMS. Однак він відмовився підтвердити або спростувати атаку по Брянській області РФ.

Топ коментарі
+33
ну що, де тут трамподрочери? куди поховались? вилазьте і коментуйте. Миру через силу від Трампа без яєць.. так обсирали тут Байдена, а виявляється, що яйця таки у Байдена є, а не у Рудого.
показати весь коментар
16.12.2024 21:29 Відповісти
+26
Ну вот дождались первого шага к "урегулированию вайны" с помощью силы. Силу я так понимаю Тампон будет применять к Украине как полицеский который держит жертву пока насильник доделывает свое дело. Жертва же не хочет отдаться насильнику добровольно, значит на жертву нужно надавить. Вот такая сейчас логика на дерьмократическом Западе
показати весь коментар
16.12.2024 21:28 Відповісти
+23
Ми вже 5 років живемо з таким же дурачком квартальним. Можливо навіть і гіршим. Так що нам не звикати.
показати весь коментар
16.12.2024 21:38 Відповісти

Завантаження...