8174 відвідувача онлайн
10 077 280

47% українських біженців у Норвегії не хочуть повертатися в Україну після завершення війни,- опитування

Скільки українських біженців планують залишитися у Норвегії

47% опитаних українських біженців, які проживають у Норвегії, заявили, що не хочуть повертатися додому навіть після завершення війни.

Про це свідчать дані опитування, проведеного на замовлення компанії Imdi, пише VG, повідомляє Цензор.НЕТ.

За даними опитування, лише 10% українських біженців сказали, що хочуть повернутися додому.

Дослідниця Вільде Гернес з Інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) при OsloMet розповіла, що серед українців спостерігається дві тенденції. Перша полягає в тому, що українці, які вже давно перебувають у Норвегії, хочуть залишитися у цій країні. Друга тенденція - ті, хто прибув нещодавно, тепер із самого початку говорять, що хочуть осісти в Норвегії.

Окрім цього, дослідниця зауважила ще одну тенденцію. За її словами, до Норвегії все частіше приїжджають 16-17-річні українські підлітки.

Гернес каже, що це пов'язано з тим, що українські підлітки хочуть виїхати, "поки це довзолено, до того, як їх можуть забрати на війну".

Топ коментарі
+27
Звичайно, що українські біженці в Норвегії не хочуть повертатися додому.

Країна підтримує комбінацію ринкової економіки та Скандинавської моделі з обов'язковим медичним страхуванням і комплексною системою соціального страхування.

Норвегія посідає четверте місце у світі в переліку країн за розміром доходу на душу населення.

Норвегія мала найвищий індекс людського розвитку у світі.
показати весь коментар
29.12.2024 02:23 Відповісти
+25
це ваші зеленоботівські мрії. на щастя.
показати весь коментар
29.12.2024 02:46 Відповісти
+24
Й що з того?
Нічого страшного у тому немає, навіть навпаки.
Люди мають жити там де бажають.
Італійці, Ірландці мали свого часу багато людей які переїхали у іньші країни, Поляків багато у Британії й нічого, країни розвиваються.
показати весь коментар
29.12.2024 01:13 Відповісти

Завантаження...