Українцям у Польщі приходять фальшиві повістки

Українські чоловіки, що перебувають в Польщі, почали отримувати фальшиві повістки.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Управління у справах іноземців Польщі.
Відомство попереджає, про фальшиві листи, які отримують громадяни України від імені Варшавського управління у справах іноземців.
Повідомлення містять заклик до громадян України до проходження військової служби. У разі ухиляння погрожують юридичною відповідальністю, зокрема, арештом та екстрадицією.
"Відповідно до чинного законодавства, зокрема, закону про військову службу і у звʼязку з мобілізацією, яка триває, повідомляємо, що 17-31 грудня 2024 плануємо візит до вашого місця проживання, яке розташоване за адресою… Ціль візиту – доставити вас до мобілізаційного пункту", – йдеться в одному з таких повідомлень.
Крім того, в листах радять в разі будь-яких сумнівів звертатися до відповідних юридичних або консульських служб України в Польщі.
В Управлінні у справах іноземців інформують, що це відомство не є автором таких листів.
Помер і ніяких докорів сумління.
Ти ж не побіг і зараз в окопі ?
Це ППЦ ДНО!
Переплюнули по нахабності навіть Уйло!
Цікаве питання, якщо це не влада України (що зовсім не факт - тупих дуболомів там достатньо) враховуючи що це, явно для залякування людей і підбурювання проти України, то звідки зливаються дані?
А насправді, я впевнений, що це наші продали комусь персональні дані. Адже тут так прийнято - пенсійний, банки, соцслужби, десятиліттями продають шахраям дані. Податкова і МВС продає взагалі загальноукраїнські дані..... Так хто, у війну, продає бази даних військовозобов'язаних?