9362 відвідувача онлайн
15 544 10

Окупанти створили ще один плацдарм на правому березі річки Оскіл, - DeepState

ситуація навколо населеного пункту Тополі

Російські загарбники мають просування в районі населеного пункту Тополі Харківської області. Ворог утворив ще один невеликий плацдарм на правому березі річки Оскіл.

Про це пишуть аналітики проєкту DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

"Спроби перетнути водну перешкоду в цьому районі були з боку ворога неодноразовими й почалися вони ще, приблизно, з середини січня, а промацування місцевості здійснювалося взагалі на початку минулого місяця", - йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, загарбникам вдалося досягнути успіху в селі, але ЗСУ відкинули противника. У DeepState зазначають, що через певний час окупанти здійснили нову спробу, але вже в іншому місці. У результаті, форсувавши річку, їм вдалося зайняти позиції на Міловій горі південніше села Тополі.

"Кацапи пробували утворити також плацдарм між Кам'янкою і Тополями, але безуспішно. Там їм не вдалося закріпитися і розвивати свій успіх, тож це залишається лише дзвіночком на майбутні спроби, які може здійснити противник. Наразі тривають стабілізаційні заходи і ми дуже сподіваємося, що цей район не переросте в черговий більш масштабний плацдарм, як це сталося південніше в районі Дворічної та Новомлинська", - пише DeepState.

Топ коментарі
+4
москалів розʼєбуть
показати весь коментар
05.02.2025 21:13 Відповісти
+4
Не міловій горі , а КРЕЙДЯНІЙ.
показати весь коментар
05.02.2025 23:24 Відповісти
+4
ну й, то що?
зе!гундос має потужні кластери і дуже скоро все підпише.
показати весь коментар
06.02.2025 08:34 Відповісти

Завантаження...