Стармер поінформував Трампа про підтримку України від "коаліції рішучих", - Reuters

Під час телефонної розмови між прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером і президентом США Дональдом Трампом 17 березня, британський лідер поінформував Трампа про стан переговорів в рамках "коаліції рішучих".
Про це пише передає агентство Reuters, інформує Цензор.НЕТ.
"Прем'єр-міністр поінформував президента про стан справ у коаліції (рішучих). Він повторив, що всі повинні працювати разом, щоб поставити Україну у якомога сильнішу позицію для забезпечення справедливого і тривалого миру", - сказав речник Стармера.
Як зазнається, ця коаліція, яка включає в себе країни, такі як Британія, Франція, Туреччина, Канада та Австралія, обговорює плани відправити до 30 тисяч військовослужбовців в Україну, а також надати іншу допомогу у вигляді зброї та логістичної підтримки.
здати території, та забрати те що залишилось....
бо виглядає саме так..
він обіцяв припинити війну, та забрати надра
але нам не сказали на яких умовах...
і боневтік янелохович мовчить