8359 відвідувачів онлайн

Стармер поінформував Трампа про підтримку України від "коаліції рішучих", - Reuters

Стармер і Трамп провели розмову

Під час телефонної розмови між прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером і президентом США Дональдом Трампом 17 березня, британський лідер поінформував Трампа про стан переговорів в рамках "коаліції рішучих".

Про це пише передає агентство Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

"Прем'єр-міністр поінформував президента про стан справ у коаліції (рішучих). Він повторив, що всі повинні працювати разом, щоб поставити Україну у якомога сильнішу позицію для забезпечення справедливого і тривалого миру", - сказав речник Стармера.

Як зазнається, ця коаліція, яка включає в себе країни, такі як Британія, Франція, Туреччина, Канада та Австралія, обговорює плани відправити до 30 тисяч військовослужбовців в Україну, а також надати іншу допомогу у вигляді зброї та логістичної підтримки.

Топ коментарі
+4
а я віру що трамп може піти на всі умови *****,
здати території, та забрати те що залишилось....
бо виглядає саме так..
він обіцяв припинити війну, та забрати надра
але нам не сказали на яких умовах...
і боневтік янелохович мовчить
показати весь коментар
18.03.2025 15:17 Відповісти
+2
Стармер послав голуба з вісткою:» ти там не шалі.Нас стає більше і ми озброєні.»
показати весь коментар
18.03.2025 15:06 Відповісти
+2
це добре, але було б ще краще, якби британія прямо нагадала психопату трампу, що крим, і одеса, і донецьк з луганськом це україна і це не підлягає обговоренню з військовими злочинцями. бо єдина з цивілізованих країн, де практикується угода зі злочинцями - це сша. у європі так не працює. якщо джонсон допустив порушення під час ковід - на вихід, якщо саркозі допустив посадовий злочин, то він у кайданках, черга за мертцем, бо меркельша ніяк не дрчекається.
показати весь коментар
18.03.2025 15:15 Відповісти

Завантаження...