9668 посетителей онлайн

Стармер проинформировал Трампа о поддержке Украины от "коалиции желающих", - Reuters

Стармер и Трамп провели разговор

Во время телефонного разговора между премьер-министром Великобритании Киром Стармером и президентом США Дональдом Трампом 17 марта, британский лидер проинформировал Трампа о состоянии переговоров в рамках "коалиции решительных".

Об этом пишет передает агентство Reuters, информирует Цензор.НЕТ.

"Премьер-министр проинформировал президента о состоянии дел в коалиции (решительных). Он повторил, что все должны работать вместе, чтобы поставить Украину в как можно более сильную позицию для обеспечения справедливого и прочного мира", - сказал представитель Стармера.

Как отмечается, эта коалиция, которая включает в себя страны, такие как Великобритания, Франция, Турция, Канада и Австралия, обсуждает планы отправить до 30 тысяч военнослужащих в Украину, а также предоставить другую помощь в виде оружия и логистической поддержки.

Топ комментарии
+4
а я віру що трамп може піти на всі умови *****,
здати території, та забрати те що залишилось....
бо виглядає саме так..
він обіцяв припинити війну, та забрати надра
але нам не сказали на яких умовах...
і боневтік янелохович мовчить
показать весь комментарий
18.03.2025 15:17 Ответить
+2
Стармер послав голуба з вісткою:» ти там не шалі.Нас стає більше і ми озброєні.»
показать весь комментарий
18.03.2025 15:06 Ответить
+2
це добре, але було б ще краще, якби британія прямо нагадала психопату трампу, що крим, і одеса, і донецьк з луганськом це україна і це не підлягає обговоренню з військовими злочинцями. бо єдина з цивілізованих країн, де практикується угода зі злочинцями - це сша. у європі так не працює. якщо джонсон допустив порушення під час ковід - на вихід, якщо саркозі допустив посадовий злочин, то він у кайданках, черга за мертцем, бо меркельша ніяк не дрчекається.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трамп в Європу не вірить, вона сама ні нащо не здатна
показать весь комментарий
18.03.2025 14:57 Ответить
як і сша ні на що не здатні, їх навіть терористи в шльопанцях з ємене на *** вертять як хочуть
показать весь комментарий
18.03.2025 15:04 Ответить
Від такої новини, трамп-бите вухо, аж зовсім жовтим став!

Він мабуть, таки вдячний, Старій Європі, що підтримала Україну, бо з його допомогою, у такому розумовому стані, тільки лихо буде для Світу!!
Хуситів він карає, а на прутіна, що ракети дав хуситам для обстрілів АМЕРИКАНСЬКИХ СИЛ, навіть, ні пари з вуст!! Щось таке меле про якусь дрючбу з валадімірам, в часи молодості та під контролем КДБ??!
Старому видно, зле, за тую самую, дрючбу..?
показать весь комментарий
18.03.2025 15:03 Ответить
Європа так чи iнакше не виживе, - Трамп.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:04 Ответить
на что Трамп ответил, что ху...й..ло похвалило трампона, что гибнут молодые ребята, и что ему нравится по выходным играть в гольф, а маск классный чувак ! Ну и прочую к.уйню
показать весь комментарий
18.03.2025 15:04 Ответить
Стармер послав голуба з вісткою:» ти там не шалі.Нас стає більше і ми озброєні.»
показать весь комментарий
18.03.2025 15:06 Ответить
"Якби би я був президентом, Ісуса б не розіп'яли" - Дональд Трамп.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:08 Ответить
це добре, але було б ще краще, якби британія прямо нагадала психопату трампу, що крим, і одеса, і донецьк з луганськом це україна і це не підлягає обговоренню з військовими злочинцями. бо єдина з цивілізованих країн, де практикується угода зі злочинцями - це сша. у європі так не працює. якщо джонсон допустив порушення під час ковід - на вихід, якщо саркозі допустив посадовий злочин, то він у кайданках, черга за мертцем, бо меркельша ніяк не дрчекається.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
а я віру що трамп може піти на всі умови *****,
здати території, та забрати те що залишилось....
бо виглядає саме так..
він обіцяв припинити війну, та забрати надра
але нам не сказали на яких умовах...
і боневтік янелохович мовчить
показать весь комментарий
18.03.2025 15:17 Ответить
"коаліції рішучих" - ця коаліція, .... , обговорює плани
показать весь комментарий
18.03.2025 15:55 Ответить
А Трамп не спитав... а в чому ж саме коаліція рішуча?
p.s. Та й взагалі звучить якось...... "коаліція рішучих")
показать весь комментарий
18.03.2025 16:04 Ответить
рішучі балаболи