9250 відвідувачів онлайн

Зеленський та Трамп обговорювали відновлення Запорізької АЕС

заес

Під час телефонної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом обговорювались питання пов'язані з Запорізькою АЕС.

Про це розповів сам Зеленський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

Він сказав Трампу, що деокупації ЗАЕС недостатньо, оскільки "має бути інфраструктура" — водозабезпечення та технічний персонал для того, щоб за півтора-два роки станція приносила гроші та електрику.

"Трамп запитав, чи США можуть відновити станцію. Я сказав: так, наприклад можна вкласти гроші. Це можна обговорювати, але ми говорили лише про одну станцію, яка знаходиться під окупацією", - пояснив Зеленський.

Він додав, що російський лідер Володимир Путін "не хоче припинення вогню, поки українські війська перебувають на території Курської області". Та зазначив, що Україна підготує спеціальні списки енергетичних обʼєктів, які "підходять до енергетичної інфраструктури та іншої цивільної".

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп розповів подробиці телефонної розмови з лідером України Володимиром Зеленським, яка відбулася 19 березня.

Президент України Володимир Зеленський та лідер США Дональд Трамп під час розмови погодилися продовжувати працювати разом для досягнення реального припинення війни й встановлення міцного миру.

Топ коментарі
+11
она уже там давным давно
показати весь коментар
20.03.2025 00:43 Відповісти
+8
Я бы не советовал передавать рыжему карту с энергетической инфраструктурой, эта карта через минуту будет на столе у *****!
показати весь коментар
20.03.2025 00:36 Відповісти
+6
про що ці два кретина розмовляли ?

у разі передачі ЗАЕС Україні, кацапи не тільки ураній разом з реакторами з неї вигребуть, але й унітази з сортирів
показати весь коментар
20.03.2025 00:53 Відповісти

Завантаження...