5941 відвідувач онлайн

Пам’ятник Сталіну встановили окупанти в захопленому Мелітополі. ФОТО

пам’ятник Сталіну в захопленому Мелітополі

До Дня перемоги окупаційна влада встановила памʼятник Йосипу Сталіну в захопленому Мелітополі Запорізької області.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske, про це написали місцеві ресурси, а також Комуністична партія РФ.

На памʼятнику є табличка з написом: "Організатору та натхненнику перемоги радянського народу над німецько-фашистськими загарбниками, генералісимусу Радянського Союзу Йосипу Віссаріоновичу Сталіну від вдячних нащадків".

пам'ятник,мелітополь,сталіну

Як зазначає російська партія, на відкритті виступив російський ставленик, місцевий "депутат" Олег Слюсаренко. Також на захід прийшли учні місцевої школи, які поклали квіти до памʼятника Сталіну.

Цей пам'ятник встановили після погодження представників окупаційної "міської адміністрації" Мелітополя.

Топ коментарі
+25
Кончені...
показати весь коментар
09.05.2025 09:54 Відповісти
+15
а ивану грознаму? а чикатилло?
показати весь коментар
09.05.2025 09:55 Відповісти
+14
Чокнуті дегенерати. Плем'я -атавізм.
показати весь коментар
09.05.2025 09:57 Відповісти

Завантаження...