11236 відвідувачів онлайн
21 987 342

Блокування поставок вугілля з окупованих територій призведе або до збільшення його закупівель в РФ, або до зупинки роботи ТЕС у Щасті, - нардеп Веселова

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала нардеп ("Самопоміч") Наталія Веселова, передає Цензор.НЕТ.
"Цікаво, а учасники так званої блокади розуміють наслідки своїх дій? Наразі заблокований рух вантажного потяга, що везе вугілля з непідконтрольної території на Луганську ТЕС (м. Щастя).

Дивіться також: Активісти заблокували рух товарних потягів з окупованої території Луганщини, - Парасюк. ФОТО

Зараз на станції є запас вугілля на 20-25 днів. Якщо постачання пального не відновиться, то є два варіанти розвитку подій. Перший. ДЕТЕК збільшить обсяг закупівель більш дорогого вугілля в Російській Федерації (так, ми закупаємо вугілля у країни-агресора і це нікого не бентежить). Автоматично це призводить до підвищення тарифів. Другий. Через 25 днів Луганська ТЕС припиняє свою роботу і такі міста як Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Щастя та інші, залишаються без енергопостачання. Хлопці, так ви блокуєте підконтрольні Україні території?", - заявила нардеп, коментуючи ініціативу щодо блокування переміщення товарів і вантажів з окупованих територій Донбасу .
Нагадаємо, 26 грудня народний депутат Семен Семенченко ("Самопоміч") заявив: "Ветерани починають блокаду торгівлі з окупованими територіями". У свою чергу заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої ​​заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі: "Необхідно мати можливість перевозити вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".Джерело: https://censor.net/ua/p424966
Топ коментарі
+54
Платим роттердам+. Вот пусть рыжий оттуда и возит.
показати весь коментар
26.01.2017 09:00 Відповісти
+50
Вот и ещё одна консерва, сидящая в доле на поставках угля от террористов и оккупантов бабахнула.
показати весь коментар
26.01.2017 09:01 Відповісти
+41
Є ще третій варіант - перевести ТЕС на сорти вугілля, які добувається на Волині і в Червонограді. Переведення ТЕС коштує копійки і його могли зробити за літо.

Ахметову 100 разів пропонували попереводити хоча б частину ТЕС на західноукраїнські сорти вугілля, але він відмовляється.
показати весь коментар
26.01.2017 09:02 Відповісти

Завантаження...