Сапери і ремонтні бригади через обстріл з боку бойовиків повернулися назад: зв'язуємося з ОБСЄ, намагаємося відновити режим тиші, - Жебрівський
Бойовики стріляли над головами працівників, не даючи їм можливості піднятися.
Про це глава Донецької ОВГА Павло Жебрівський розповів в ефірі "112 Україна", передає Цензор.НЕТ.
"Близько 15:20 почалися обстріли. Наші сапери і ремонтники не дійшли десь 300 метрів до позицій сепарів. Вони їх поклали, почали стріляти над головами і не давали можливості піднятися. За інформацією на цей момент, хлопці відійшли і вийшли із зони обстрілу, повернулися назад. Тільки що ми чули роботу "Градів" за вікном. Росіяни, в принципі, порушили режим тиші. Ремонтники і сапери всі живі і здорові. Зараз працює спільний координаційний центр, зв'язуємося з ОБСЄ, намагаємося відновити режим тиші. У СЦКК не розуміють ситуації", - зазначив він.
Зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.
Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.
30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.
Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.
За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.
У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.
Джерело: https://censor.net/ua/n425928
Вчора, 31 січня ремонтні бригади не змогли розпочати роботи, оскільки російська сторона СЦКК так і не надала підтвердження припинення вогню в Авдіївці.
У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню. Вранці 1 лютого бойовики знову здійснили спробу штурму позицій ЗСУ поблизу Авдіївки.
За даними Нацполіції, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранені, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці в результаті обстрілів бойовиками міста з 29 січня.
Після обіду 1 лютого Донецька ВЦА повідомила про встановлення в Авдіївці режиму тиші до 17:00. Однак, близько 15:30 бойовики порушили режим тиші та обстріляли ремонтну бригаду.
За даними Нацполіціі, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранені, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці в результаті обстрілів бойовиками міста з 29 січня.Після обіду 1 лютого Донецька ВГА повідомила про встановлення в Авдіївці режиму тиші до 17.00. Однак, близько 15.30 бойовики порушили режим тиші і обстріляли ремонтну бригаду. Джерело: https://censor.net/ua/n425904
Топ коментарі
+22 Лысый Сапожник
показати весь коментар
01.02.2017 16:42 Відповісти Посилання +14 Гоша Ару
показати весь коментар
01.02.2017 16:44 Відповісти Посилання +8 Sobakevich
показати весь коментар
01.02.2017 16:45 Відповісти Посилання