9077 відвідувачів онлайн
5 976 95

Рада викликала Луценка, Грицака, Холодницького і Ситника

Рада викликала Луценка, Грицака, Холодницького і Ситника

Верховна Рада викликала для виступу голів ГПУ, СБУ, НАБУ і САП.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За відповідне рішення, запропоноване фракціями "Блоку Петра Порошенка" і "Народний фронт" проголосували 217 нардепів, за необхідних 150.

Таким чином, Рада викликала Генпрокурора Юрія Луценка, голову Служби безпеки України Василя Грицака, голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького і директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника до сесійної зали на 16:00.

За словами спікера Андрія Парубія, першим виступить Луценко.

 Нагадаємо, сьогодні правоохоронці затримали Саакашвілі. За даними СБУ, Саакашвілі підозрюють у сприянні учасникам злочинних організацій. На цей момент, прихильники Саакашвілі блокують автомобіль, в якому він перебуває. Зазначимо, що під час обшуку в квартирі Саакашвілі він піднявся на дах будинку, де його і затримали правоохоронці.

29 листопада ввечері прес-служба Держміграції повідомила, що СБУ затримала агента НАБУ, сина екс-"регіонала" Боярського, під час спроби дати хабар заступнику голови Держміграції Пімаховій. 

НАБУ, в свою чергу, заявило: "ГПУ і СБУ незаконно втрутилися в спецоперацію".Водночас, СБУ провела обшуки в НАБУ.

А заступник голови Держміграції Пімахова, розповідаючи подробиці спецоперації, заявила: виявилося, що Тітенков був Боярським і агентом НАБУ зі спецтехнікою.  

Коментувати
Сортувати:
Рада вызвала Луценко, Грицака, Холодницкого и Сытника - Цензор.НЕТ 5550
показати весь коментар
05.12.2017 11:47 Відповісти
При том, что Сытник и Холодницкий ещё вчера были в США и поанировали там оставаться до 6-го... Хотят их оттуда выдернуть?
показати весь коментар
05.12.2017 11:48 Відповісти
А Луцик туда не поехал, наверное знал, что в 16.00 будет первым в зраде выступать и вот счастье опонентов нет, можно нести любую ересь, парировать то некому
показати весь коментар
05.12.2017 11:52 Відповісти
+
показати весь коментар
05.12.2017 11:59 Відповісти
Он уже побаивается, что его там АРЕСТУЮТ как Лазаренко. (позорище, все он понимает, поэтому и непоехал)
показати весь коментар
05.12.2017 12:00 Відповісти
Опохмелился.
показати весь коментар
05.12.2017 12:09 Відповісти
Луцик не поехал потому, что форум посвящен отчетам о проделанной работе по возвращению коррупционных денег. А что Югику сказать ? Только в лужу пернуть картаво.
показати весь коментар
05.12.2017 12:10 Відповісти
Там якраз і йшлося допомогу від США і Великобританії , повернути крадене з України. А не поїхав Луценко саме з тієї причини , що ніхто не збирається повертати кошти . І від цього факту , що і "двічі не судимий" , і його банда , що і соєвий з своїми братками , мають одного хазяїна . І він в Кремлі.
показати весь коментар
05.12.2017 12:29 Відповісти
Саакашвилли - Плохой, Юлька - Плохая, Шустер плохой, ВСЕ ВСЕ кто нелюбит петю ПЛОХИЕ, только петр Хороший, остальные ЖЕСТОКО будут Раздавлены. Это все кремлёвский сценарий. Уж кто кто но Михо путину враг №1, непокорный, путин жаждет МЕСТИ. (а петя вове уж точно не враг (саакашвилли - ВОТ ЭТО ВРАГ)
показати весь коментар
05.12.2017 11:59 Відповісти
Как вы думаете, Порошенко разгонит протестующих танками или духу у него не хватит?
показати весь коментар
05.12.2017 12:04 Відповісти
Порошенко будет уё@ывать в ближайщем времени со своим кодлом (Луценко, Гонтарева, Насиров, Кононенко, Грицаки и остальные пи@арасы) за пределы Украины
показати весь коментар
05.12.2017 12:24 Відповісти
И самые главные враги - это грузины, с 2014 года защищающие Украину, а не кацапы и кремлевский скунс.
показати весь коментар
05.12.2017 12:41 Відповісти
Грузины может и не враги, но Михо ничего хорошего для Украины не сделал, только показательные выступления на камеру в Одесской области и всё)) Цепляется за Украину, т.к. понимает что этого его последний шанс попасть в большую политику.
показати весь коментар
05.12.2017 14:06 Відповісти
А Порошенко что сделал? Липецкую кондитерскую фабрику закрыл? Рада викликала Луценка, Грицака, Холодницького і Ситника - Цензор.НЕТ 4874
показати весь коментар
05.12.2017 15:21 Відповісти
++++++++!
показати весь коментар
05.12.2017 11:50 Відповісти
Только одно их брехня уже не спасёт , даже если выпустят Саакашвили , то и так уже поздно.
Люди поднимаются по всей Украине и едут в Киев.
На фейсбуке поданы номера телефонов по городам , где будут автобусы.
показати весь коментар
05.12.2017 11:47 Відповісти
на фейсбуке смеются с этого циркача и благодарят за представление. Вы сами то уже в автобусе или Цензор и есть ваш автобус
показати весь коментар
05.12.2017 11:55 Відповісти
шо, опять барыгу госдеп развел, как котенка? наверно нужен был повод не давать летальное оружие))
показати весь коментар
05.12.2017 11:58 Відповісти
вы кого имеете ввиду? Этого нелегала с доходами неоткуда.
показати весь коментар
05.12.2017 11:59 Відповісти
нет, имею и введу твоему хозяину - рошеновскому барыге. тупая ты валя
показати весь коментар
05.12.2017 12:01 Відповісти
"Валя, Валентина, что с тобой теперь ?
Белая палата и в психушку дверь..." - поэт Багрицкий "На смерть пионерки."
показати весь коментар
05.12.2017 12:07 Відповісти
дэбилушка , это твой фейсбук одноклассники ? )))
показати весь коментар
05.12.2017 12:00 Відповісти
В фейсбуке не регался. Но мое личное мнение, этот клоун Саакашвили конкретно достал своим наплевательским отношением к законодательству страны, которая его приняла. Пора лопать ему второй галстук. Не понимаю, почему на этого балабола и популиста ведуться люди...
показати весь коментар
05.12.2017 12:03 Відповісти
Так может это чья то провокация? А Порошенко на неё повелся?
показати весь коментар
05.12.2017 11:55 Відповісти
Интересная мысль.
показати весь коментар
05.12.2017 12:25 Відповісти
Сытник, как всегда, проигнорирует.
Нечего ему сказать о деле со "втюхиванием" взяток!
показати весь коментар
05.12.2017 11:48 Відповісти
костя, для тебя инфо - после того как разберутся с барыгами, возьмутся за их прихвостней. официальный запрос у провайдера - и он даст твой домашний адрес. или даст твой куратор))) так что зарабатывай себе на 4 дошки и земельки трошки. а то будут тебя в канаве твои братья-порохососы доедать. мы вам устроим геноцид Рада вызвала Луценко, Грицака, Холодницкого и Сытника - Цензор.НЕТ 6919
показати весь коментар
05.12.2017 11:54 Відповісти
Зато Югик в очередной набрешет ту лапшу, которую любит развешивать на ваши с радостью уши, и ни слова правды.
показати весь коментар
05.12.2017 11:55 Відповісти
+
показати весь коментар
05.12.2017 11:57 Відповісти
+++
показати весь коментар
05.12.2017 12:01 Відповісти
+
показати весь коментар
05.12.2017 12:43 Відповісти
Для недалеких, Сытник сегодня в Америке, на форуме по возвращению незаконно выведенных активов, а Югик туда был тоже приглашен, но не поехал видно сцикотно, что ФБР может очко намылить и решил лучше в раде выступить тут можно лапшу вешать БПП и НФ все равно будут апладировать
показати весь коментар
05.12.2017 11:56 Відповісти
и? они чесно признаются, что работают на ОПГ бариженка "жити по-новому" и старательно выполняют приказы хозяина?
показати весь коментар
05.12.2017 11:48 Відповісти
Влада не зраджує традиціям попередників!
показати весь коментар
05.12.2017 11:48 Відповісти
Не те що не зраджує, а біжить навипередки з папередниками, але фініш завжди настає.
показати весь коментар
05.12.2017 11:57 Відповісти
А перекладину и веревку приготовили?
показати весь коментар
05.12.2017 11:51 Відповісти
Мыло лучше брать "хозяйственное".
показати весь коментар
05.12.2017 12:12 Відповісти
США не уверены, хочет ли Украина на самом деле бороться с коррупцией.Украинцы победим коррупцию все вместе! Рада вызвала Луценко, Грицака, Холодницкого и Сытника - Цензор.НЕТ 3344 Рада вызвала Луценко, Грицака, Холодницкого и Сытника - Цензор.НЕТ 6877 https://www.facebook.com/mariupol# Нравится Еще реакции · https://www.facebook.com/mariupol# Ответить · https://www.facebook.com/mariupol/photos/a.160007730680004.40021.159663607381083/1865399086807518/?type=3&comment_id=1867612613252832&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R%22%7D Только что
показати весь коментар
05.12.2017 11:52 Відповісти
Бидло мовчить поки півень у дупу не дзьобне. Але кому буде тоді це бидло потрібен?????
показати весь коментар
05.12.2017 11:59 Відповісти
Вот так. В борьбе за власть поражение терпит Украина. Писец.
показати весь коментар
05.12.2017 11:53 Відповісти
А где отчёт Гройсмана за проделанную работу??? Приготовьтесь,Луценко будет лапшу на уши вешать.Ушами то не хлопайте.
показати весь коментар
05.12.2017 11:53 Відповісти
Да у наших холуев теперешней власти уши забиты ватой до самых мозгов.
показати весь коментар
05.12.2017 11:59 Відповісти
Цю зРаду треба садити на 90% на довічне з конфіскацією.
Не будьмо бидлом, панове! Робимо емблеми НЕГАЙНОЇ відставки злочинця Порошенка, чипляємо собі на одяг(сумку, авто) і так носимо до відставки шпигуна. Бо українців спишуть з рахунків усі цивілізовані країни.
Вже ношу у себе в Дніпрі.
Баригу Геть і негайно!
Інакше згинете, панове, і сліду не залишите
показати весь коментар
05.12.2017 11:53 Відповісти
++++++++++++++
показати весь коментар
05.12.2017 11:56 Відповісти
Надо что то делать. А то госдеп высказался по этому поводу.
Ну как в США , сенат контролирует всех даже президента.
Ну и в нас , " пожурят" , и вновь ; мир , дружба и жвачка. И корыто , на месте.
показати весь коментар
05.12.2017 11:54 Відповісти
https://twitter.com/latiniano 🇷🇴 Румынская сотня‏ @latiniano https://twitter.com/latiniano/status/937975862992961537 30m30 minutes ago

More

короче, за неимение коррупционеров и сепаратистов арестовали Саакашвили... ладно, раз коррупции и сепаратизма нет, пойдёт и так...
показати весь коментар
05.12.2017 11:54 Відповісти
И смысл? Будут спрашивать как они умудрились за столь короткое время миллиардерами стать?
показати весь коментар
05.12.2017 11:55 Відповісти
Да тут просто нужно смотреть на результаты.

"Доповідаю про результати їхньої роботи з початку цього року. ГПУ: скеровано до суду справ про корупцію - 2803, засуджено - 815 осіб. НАБУ: скеровано до суду 97 справ, засуджено - 0!"
показати весь коментар
05.12.2017 15:41 Відповісти
смысл? ПРШ ПНХ!
показати весь коментар
05.12.2017 11:55 Відповісти
++++++++++++++
показати весь коментар
05.12.2017 11:57 Відповісти
10500%
показати весь коментар
05.12.2017 12:00 Відповісти
+++++++
показати весь коментар
05.12.2017 12:01 Відповісти
Ультиматум Порошенко https://t.co/AkHp5MmNxg http://president.gov.ua Ветераны АТО не шутят! У тебя 72 часа! И не повторяй ошибки януковича

Рада вызвала Луценко, Грицака, Холодницкого и Сытника - Цензор.НЕТ 5348
показати весь коментар
05.12.2017 11:56 Відповісти
Браво АТОшникам )))
показати весь коментар
05.12.2017 11:59 Відповісти
Краще вивозьте своїх дітей і молодих жінок на захід. Скоро в Україні залишиться лише місячний краєвид і жодної живої душі
показати весь коментар
05.12.2017 12:03 Відповісти
рада вместе с теми кого она вызывает должна сделать выездное заседание - на майдане, перед людьми. там и отчитается Рада вызвала Луценко, Грицака, Холодницкого и Сытника - Цензор.НЕТ 4425
показати весь коментар
05.12.2017 11:56 Відповісти
на Светлодарской дуге пусть лучше проведут выездное заседание
показати весь коментар
05.12.2017 12:02 Відповісти
Гадям отчитываться будут)
показати весь коментар
05.12.2017 11:57 Відповісти
казламордое, тебе до майдана какое дело? тут не насобираешь кредит закрыть - дуй в сирию. баба отдаст
показати весь коментар
05.12.2017 12:04 Відповісти
такой эпизод останавливает карьеру Саакашвили как политика навсегда. Можно писать все что угодно, но такого друга будут держать на расстоянии .Кому нужны вихри в стране
показати весь коментар
05.12.2017 11:57 Відповісти
валя, ты еще тут? тебя на трассе клиенты ждут, а ты в программе умничаешь. щас приедут твои хозяева - накажут)))
показати весь коментар
05.12.2017 12:00 Відповісти
))) Сам не справляешься?
показати весь коментар
05.12.2017 13:08 Відповісти
Лучше вихри в стране в борьбе с гнойниками коррупции, чем завихрения в до сих пор тупых головах.
показати весь коментар
05.12.2017 12:03 Відповісти
порошковіч доживає останній рік
показати весь коментар
05.12.2017 11:59 Відповісти
Сытник!...Держись!...
показати весь коментар
05.12.2017 12:00 Відповісти
Просто, переписывать номера особо старательных, желательно, с их подвигами.
показати весь коментар
05.12.2017 12:04 Відповісти
ПРШ ПНХ !
показати весь коментар
05.12.2017 12:02 Відповісти
++++
Довічне з конфіскацією!!!!!
показати весь коментар
05.12.2017 12:29 Відповісти
Сегодняшняя власть не способна бороться с коррупцией, т.к. она и есть коррупция. Сказал весь мир, а не я. Поэтому, только народ и может противостоять этому злу. Чем раньше это поймём, тем быстрее начнём восстанавливать страну.
показати весь коментар
05.12.2017 12:03 Відповісти
Навряд вже вийде без Великої Пожежі і Вогню до Неба. Як було і передказано
показати весь коментар
05.12.2017 12:07 Відповісти
Думаю , не стояло этого делать. Но соблазн слишком большой. Ведь под рукой сколько сил на такой случай. Как на меня саа ,поддержки не имел. А теперь , никто не знает , чем эта заворушка закончится .
показати весь коментар
05.12.2017 12:06 Відповісти
Сытника наградить, Холодницкого отпустить, остальных растрелять!!!!!!!!
показати весь коментар
05.12.2017 12:10 Відповісти
ПРШ ПНХ
показати весь коментар
05.12.2017 12:23 Відповісти
Коли вийдуть на вулиці масово українці з емблемою негайної відставки шпигуну Порошенку, то він піде.
показати весь коментар
05.12.2017 12:32 Відповісти
Все всем пока. Вернусь когда "плюсы" вернут. Превратили сайт в какое то га.но...
показати весь коментар
05.12.2017 12:31 Відповісти
Их всех уволить бы трэба. За проваленную работу.
показати весь коментар
05.12.2017 12:32 Відповісти
"Генеральний прокурор України Юрій Луценко скасував запланований візит до Вашингтона, де стартував Глобальний форум із повернення активів, присвячений Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу. Про це 4 грудня у Facebook https://www.facebook.com/natalie.sedletska/posts/10156051338912652 повідомила журналіст Наталія Седлецька.
"Головує на відкритті генеральний прокурор США Джеф Сешнс. Було б цікаво побачити, чи Юрій Луценко повторив би йому в очі свою http://gordonua.com/ukr/news/politics/-lutsenko-pro-spivpratsju-nabu-z-fbr-absoljutno-nezakonne-diju-bez-vidpovidnih-zakonnih-protsedur-220201.html заяву про незаконну співпрацю ФБР та НАБУ в Україні" , - написала вона.
За словами Седлецької, замість Луценка в церемонії відкриття заходу мав брати участь заступник генпрокурора Євген Єнін, але його візит перенесли на день нібито через невідкриту вчасно візу. Тому скерували ще одного заступника Луценка - Дмитра Сторожука.
"За моєю інформацією, він навіть вилетів із Києва до Вашингтона ще в суботу, але не долетів. Просто не сів на літак на стикуванні у Стамбулі", - розповіла журналіст."
показати весь коментар
05.12.2017 12:38 Відповісти
"У Вашингтоні розгорнулись справжні пристрасті навколо скасованого візиту Юрія Луценка в США.
Прямо зараз у столиці Сполучених Штатів відбувається відкриття Глобального Форуму з повернення активів. Цьогоріч він присвячений чотирьом країнам, одна з них - Україна.
Решта держав представлені на найвищому рівні - генеральні прокурори та міністри юстицій трьох країн беруть участь у головній панелі на відкритті Форуму. ...https://www.facebook.com/natalie.sedletska/posts/10156051338912652 See More "
показати весь коментар
05.12.2017 12:51 Відповісти
Викрадення Саакашвілі і було для того щоб відволікти увагу від повернення грошей в Україну . Настільки завязана нинішня влада , папередники і Путлєр , що потягни за ниточку , все відкриється.
показати весь коментар
05.12.2017 13:00 Відповісти
парашенковская КУМОВСКАЯ БАНДА СЛИВАЕТ УКРАИНУ.
показати весь коментар
05.12.2017 14:18 Відповісти
вне всякого сомнения, шоколадная воровская писдота побежит в Расею - это 100%. К своему хозяину и братьям по духу и разуму....
показати весь коментар
05.12.2017 13:08 Відповісти
Рада это сборище коррупционеров. Они лишь изредко прижодят на заседания, предпочитают заниматься своими личными делами. Мрази вонючие.
показати весь коментар
05.12.2017 13:27 Відповісти
А депутатів у ВР - ТЬМА, аж страшно.......