10651 відвідувач онлайн
7 374 67

У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів

У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів

Львівський міський виконавчий комітет погодив видачу містобудівних умов та обмежень для будівництва змішаного офісно-житлового комплексу, дві будівлі якого матимуть по 25 поверхів.

Умови та обмеження видані ТОВ "Авалон статус" під будівництво комплексу з 9 черг по проспекту Червоної Калини, 60 на ділянці 2,1 га в Сихівському районі міста, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з проектом, комплекс складатиметься з 6 житлових і двох офісних будівель, які і планують побудувати в 25 поверхів заввишки до 90 метрів кожен. На даний момент це найвищі будівлі в місті, які дозволила проектувати Львівська міськрада.

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплинського, 60% площ заплановано під житло, а решта 40% - під офіси та підприємства торгівлі. Також біля будівель планують облаштувати паркінг на 1 тис. місць.

Коментувати
Сортувати:
Надеюсь к тому времени в Львове будут пожарные машины способные качать воду на такую высоту. А то будет как в Одессе.
показати весь коментар
06.12.2017 20:57 Відповісти
Тиск в одну атмосферу піднімає стовб води на 10 метрів. Щоб підняти воду на 90 метрів потрібно забезпечити тиск не менше 9 атмосфер. Це не так вже і багато.
показати весь коментар
06.12.2017 21:25 Відповісти
без разницы сколько там атмосфер...если нет специальной пожарной машины для высотных зданий, то пожарники смогут только приехать посмотреть как горит высотка
показати весь коментар
06.12.2017 22:08 Відповісти
Той завжди свої п'ять копійок всуне...
показати весь коментар
07.12.2017 18:19 Відповісти
Ага ще колись там з'являться садочки, школи і лікарні
показати весь коментар
07.12.2017 08:51 Відповісти
Нехай будують, мікрорайон Сихів далеко від центра, загальну панораму висотки псувати не будуть.
показати весь коментар
06.12.2017 20:59 Відповісти
Я з Вами згодний!
показати весь коментар
06.12.2017 21:37 Відповісти
Бесплатно явно , нельзя исторический город застраивать хер знает чем
показати весь коментар
06.12.2017 21:01 Відповісти
сыхов спальный район. там ничего архитектурно испортить нельзя. все уже испортили.
показати весь коментар
06.12.2017 21:03 Відповісти
+

Цензор, верни лайки
показати весь коментар
06.12.2017 21:07 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 09:09 Відповісти
100% правди!
показати весь коментар
06.12.2017 21:39 Відповісти
Взагалі-то, Сихів - то село, яке ще років 45-50 тому ніякого відношення до Львова не мало. Всі новобудови практично в чистому полі, і що там зіпсувати можна було?
показати весь коментар
06.12.2017 22:03 Відповісти
+500
показати весь коментар
07.12.2017 08:56 Відповісти
У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 8952
показати весь коментар
06.12.2017 22:36 Відповісти
Где в Сыхове что-то особо историческое? Совдеповские спальники ничем не испортишь.
показати весь коментар
06.12.2017 21:03 Відповісти
+
показати весь коментар
06.12.2017 21:05 Відповісти
Синхронно))
показати весь коментар
06.12.2017 21:05 Відповісти
совок своїм "безкоштовним" житлом спотворив наші міста
особливо гірко за ті міста де є вцілілі старовинні будівлі
показати весь коментар
06.12.2017 21:12 Відповісти
3,6 метра на один этаж
показати весь коментар
06.12.2017 21:04 Відповісти
Вот если бы дали добро кацапами фундамент укреплять - это была бы новость..
показати весь коментар
06.12.2017 21:06 Відповісти
а зачем биологическим мусором укреплять фундамент? У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 6956
показати весь коментар
06.12.2017 21:11 Відповісти
На этом месте должен был стоять баскетбольный спортивный центр, который планировался для проведения тренировок команд, которые должны были выступать на европейском чепионате по баскетболу в Украине, и который как известно не состоялся.
http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=49.791405&lon=24.055209&z=16&m=b
показати весь коментар
06.12.2017 21:14 Відповісти
У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 9518
показати весь коментар
06.12.2017 21:27 Відповісти
Клоун, так що ти хотів сказати проти мого поста по суті?
показати весь коментар
09.12.2017 04:53 Відповісти
Якось ти сказав що я порохобот, а доказів цього не надав. Ось я і нагадую тобі про це. Чи ти вже забув?
показати весь коментар
09.12.2017 09:59 Відповісти
а новость в чем? грубо говоря, на львовской промзоне решили пару высотных домов поставить. В том районе и львовский бронетанковый, львовский автобусный заводы, футбольная арена Львов...есть место, чего не строить?
показати весь коментар
06.12.2017 21:23 Відповісти
хм. Зовсім не у цьому районі. Номінально це Сихівський р-н, але всі названі вами заводи йдуть вздовж вул.Стрийської. А нова забудова буде на самому мікрайоні Сихів, біля церкви і жилих будинків. Це житловий мікрорайон а не промисловий.
показати весь коментар
06.12.2017 21:34 Відповісти
посмотрел внимательнее по карте. Согласен. Вообщем, по аналогии с Киевом, на львовской Троещине появится пара новых высотных домов))
показати весь коментар
06.12.2017 23:07 Відповісти
Вероятно подразумевается аналогия со строительством 400-метровой "башни Газпрома" в Питере, когда дело дошло до ЮНЕСКО и её перенесли далеко за город.
У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 7854
показати весь коментар
06.12.2017 22:06 Відповісти
Шановний Комеск, сихівський масив ніколи не був промзоною. Погугли генплан м.Львова і вибачись перед аудиторією ЦН. Там інша проблема - карстові пустоти(теж в гугл є інформація). Пустоти не суцільні, є перемички. На перемичках можна зводити висотки, але обережно.
показати весь коментар
06.12.2017 23:14 Відповісти
Львівського АВТОБУСНОГО ВЖЕ НЕ ІСНУЄ..

Подякуємо нашій ЩИРОПАТРІОТИЧНОГАЛИЧАНСЬКІЙ ВЛАДІ ,яка продала завод ЧУРКІНУ (так .родичу того самого Чуркіна),котрий "успішно" завод ЗАГУБИВ.
показати весь коментар
07.12.2017 14:55 Відповісти
Долгострой?
показати весь коментар
06.12.2017 21:32 Відповісти
я львівянин, але мені якось пофігу що на Сихові буде якигось там дві висотки... головне що не на Оперному і біля .. У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 3504
показати весь коментар
06.12.2017 22:39 Відповісти
100%...хай хоч 100 поверхів ще вниз ...
але думаю в них й до центру скоро рученятка доберуться...
показати весь коментар
07.12.2017 08:58 Відповісти
ближче до Оперного будуватись має право виключно Садовий ..
показати весь коментар
07.12.2017 14:57 Відповісти
Привіт, львів'яни!!!)))
Як приємно бачити земляків!!!
Не думала, що вас тут так багато!!!
Всім здоров'я, впевненості і Перемоги!!!

А чи є у Львові Майдан на підтримку Січі???
показати весь коментар
07.12.2017 00:16 Відповісти
А шо тут історичні Хрущовки хіба на Сихові! У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 6891

У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 4184
показати весь коментар
07.12.2017 00:26 Відповісти
Політ над пСиховом! У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 743

У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 4337
Доречі, висотка буде за "Арсеном"!
показати весь коментар
07.12.2017 00:28 Відповісти
Бандерівець, фотки - супер!!!!
показати весь коментар
07.12.2017 00:31 Відповісти
У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 2217
https://zaxid.net/u_lvovi_obrali_peremozhtsiv_konkursu_na_proekt_sportkompleksu_na_sihovi_n1440100 За 200 млн грн на Сихові збудують незвичайний спорткомплекс

Це так Садовий львівську "троєщину" задобрює! Як не як скоро вибори! Цей чудо комплекс буде теж недалеко тої висотки!
показати весь коментар
07.12.2017 00:36 Відповісти
На Чорновола теж вліполять висотку.... Ось візуалізація.... Вже весь Донецьк з Маріуполем скоро переїде до Львова!

У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 7329
показати весь коментар
07.12.2017 00:32 Відповісти
львівяни (деякі), особливо активісти (штатні) самі винні....данєцькіх треба "депортовувати" зразу на вокзалах...
показати весь коментар
07.12.2017 09:00 Відповісти
Але де, кур...ва сміттєпереробний завод?????????????????????????? У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 5278
показати весь коментар
07.12.2017 00:38 Відповісти
Це не до Садового,а до губернатора Синютки.Не змішуй все до купи.
показати весь коментар
07.12.2017 08:01 Відповісти
То одно і то саме! У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 3884
показати весь коментар
07.12.2017 09:28 Відповісти
це вже не до Садового )
НІякий ідіот(інвестор) не буде давати Садовому 50-ти відсотковий відкат ,для будівництва саме у Львові..
показати весь коментар
07.12.2017 15:00 Відповісти
Яка краса!!! На Сихові такий спорткомплекс не буде зайвим. Бажаю, щоб він дійсно був збудований!!!
Людей проживає багато - до центру не наїздишся.
Добре, що і трамвай пустили!!!
показати весь коментар
07.12.2017 00:43 Відповісти
Прикольний проект... Якшо вдасться побудувати це бомбезно буде! По плану там можна буде займатись, регбі, водне поло, баскетбол, волейбол, гандбол...
показати весь коментар
07.12.2017 00:49 Відповісти
Після всіх подій завод, мабудь, буде))
показати весь коментар
07.12.2017 00:45 Відповісти
А зимою можна буде на лижах їздити по бетону! У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 7963 Такий задум... Як сніг буде! У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 7963
У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 3912
показати весь коментар
07.12.2017 00:52 Відповісти
Супеееееер!!!!!!👏👏👏👏👏👏👏
показати весь коментар
07.12.2017 00:59 Відповісти
Хапає поки може! Зараз йде тотальний розпродаж земель-участків-ухвал і рішень.... Садік рве і мече!
показати весь коментар
07.12.2017 01:23 Відповісти
Доречі, на спорткомплекс бабло є, а от на завод нема! У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 5383
показати весь коментар
07.12.2017 01:24 Відповісти
Ти хочеш,щоб завод тобі на Сихові збудували?Сумніваюсь,що хочеш,а за область відповідає губернатор,якщо ти не в курсі.
показати весь коментар
07.12.2017 08:03 Відповісти
Я взагалі не розумію.До чого ця новина на цензорі?Нехай собі будують на Сихові.
показати весь коментар
07.12.2017 10:09 Відповісти
не розумію одного.

Де вони візьмуть стільки населення( з баблом) для цих висоток ? У Львові дозволили будівництво двох багатоповерхівок висотою по 90 метрів - Цензор.НЕТ 5296
показати весь коментар
07.12.2017 14:58 Відповісти