9147 відвідувачів онлайн
3 129 60

На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва

На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва

На російському кінофестивалі "Артдокфест" без пояснень зняли з показу фільм про Мустафу Джемілєва, лідера кримських татар.

Про це ОВД-Инфо повідомила волонтер фестивалю Олександра, інформує Цензор.НЕТ.

"Це ретроспективна картина про його життя і боротьбу. Вона не має стосунку до справжніх подій", - розповіла волонтер.

За її словами, невідомо на яких підставах заборонили показувати картину. Фільм українського режисера Ернеса Сарихалілова повинен був початися о 21:00 у кінотеатрі "Жовтень" на Новому Арбаті.

Президент фестивалю режисер Віталій Манський також повідомив "Ехо Москви" про те, що організаторам не було надано жодних документів.

На сторінці "Артдокфесту" наводиться опис фільму: "Його історія - символ мирного опору проти несправедливості та дискримінації. Фільм розповідає і про боротьбу Джемілєва за повернення до Криму із заслання за часів СРСР, і про судові переслідування, і про 15 років, проведених Джемілєвим у радянських таборах як політичного в'язня... У 1975 році, за три дні до закінчення терміну ув'язнення, проти нього було порушено нову кримінальну справу. На знак протесту Джемілєв оголосив голодування, яке шляхом примусового годування через зонд тривало десять місяців і стало найдовшим голодуванням у людській історії".

Коментувати
Сортувати:
Людожери таке не дивляться.
показати весь коментар
07.12.2017 22:36 Відповісти
а вдруг башку снесет на фестивале вате На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 4144
показати весь коментар
07.12.2017 22:51 Відповісти
Обидно Джемилеву, сам виноват, зачем было свой фильм на сепарский фестиваль отсылать.
показати весь коментар
07.12.2017 22:37 Відповісти
Він ще "вітаєт в облаках", як на мене.
показати весь коментар
07.12.2017 22:39 Відповісти
Можливо.
показати весь коментар
07.12.2017 22:50 Відповісти
5 копійок вставив та наразі сам десь на висоті 5000 метрів по перше він фільм про себе не презентував а презентували автори На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 9656
показати весь коментар
07.12.2017 22:54 Відповісти
Значить автори не сповна розуму, якщо вирішили показувати фільм ординцям.
показати весь коментар
07.12.2017 23:13 Відповісти
Ясний-красний, це ж екстремізьм! Бгггг.
показати весь коментар
07.12.2017 22:37 Відповісти
ну дык, Матильду крутите!))))
показати весь коментар
07.12.2017 22:38 Відповісти
были зеленые человечки в крыму без опознавательныз знаков,и тут вдруг бумеранг бздынь,на олимпиаду надо ехать без опознавательных знаков,шо ты мокшанец,карма она такая,все помнит
показати весь коментар
07.12.2017 22:38 Відповісти
)))))
показати весь коментар
07.12.2017 23:59 Відповісти
На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 2768
показати весь коментар
07.12.2017 22:43 Відповісти
а кто такой путен?
показати весь коментар
07.12.2017 22:47 Відповісти
так путина никто не знает..ты о чем..пупсег..
показати весь коментар
07.12.2017 22:51 Відповісти
А зачем вам понадобился именно украинский флажок возле ника? Ведь раньше был другой всегда. Хотите продемонстрировать как бы "иное мнение"?)
показати весь коментар
07.12.2017 22:53 Відповісти
а это скрепная кацапская традиция..ихтамнет называется
показати весь коментар
07.12.2017 22:53 Відповісти
Ага, воровство называется.
показати весь коментар
07.12.2017 22:55 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 22:55 Відповісти
тебе не понять..молод ты исчо..
показати весь коментар
07.12.2017 22:57 Відповісти
запишь в кружок рабочей молодежи..
показати весь коментар
07.12.2017 23:00 Відповісти
*запишись.. На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 6483
показати весь коментар
07.12.2017 23:01 Відповісти
Россия - это вообще лишняя страна.
показати весь коментар
07.12.2017 22:48 Відповісти
да у тебя на глобусе..найди субъект ********* "россия" На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 6283
показати весь коментар
07.12.2017 22:52 Відповісти
нет там *********..так что педалируй в одиночку..
показати весь коментар
07.12.2017 22:58 Відповісти
Эй! Уважаемый! Покажи на карте мира Русскую республику! Ах, нету её На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 1957, жаль.
показати весь коментар
07.12.2017 23:04 Відповісти
правда.скажем так мягкая диктатура.на костре не сжигают-просто втихаря дома взрывают,в подьездах и на мостах расстреливают да полонием травят...
показати весь коментар
07.12.2017 22:49 Відповісти
так вы же и убили..
показати весь коментар
07.12.2017 22:53 Відповісти
конечно..как берию.. На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 569
показати весь коментар
07.12.2017 22:58 Відповісти
https://mobile.twitter.com/Ale4kko?p=s Киевский 🇺🇦
@Ale4kko https://mobile.twitter.com/Ale4kko/status/937262768788590592?p=p 3 груд.

Русь была, есть и будет только одна - Киевская и имя свое ведет от речки Рось, тут под Киевом. Украина - единственная наследница Руси. А Москву создали татары в 1272, никакого отношения к Руси она не имеет, кроме того что украла имя и пыталась и пытается украсть нашу историю.
показати весь коментар
07.12.2017 22:46 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 23:20 Відповісти
На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 7637
https://twitter.com/ANAKOYHER ТЕТЯ РОЗА‏ @ANAKOYHER https://twitter.com/ANAKOYHER/status/938516850333356033 24 ч.24 часа назад

- Изя, меня напрягает, что рядом с Михо эти гниды - Семенченко, Парасюк и Соболев.
- Напрасно, Сёма. Это трое друзей, которых он посадит первыми, как Ли Куан Ю, когда придёт к власти.
показати весь коментар
07.12.2017 22:51 Відповісти
На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 6118
показати весь коментар
07.12.2017 22:53 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 23:00 Відповісти
Чувак, а ты видел, как работает ГРАД? Представь себя под этой атакой.
показати весь коментар
07.12.2017 23:07 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 23:21 Відповісти
пордочные люди: медвечук бойко левочкин кернес добкин мартыненко навинский и тд и тп На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 9531
показати весь коментар
07.12.2017 23:04 Відповісти
да..ещё насиров
"Мне его подбросили!" Насиров не знает, откуда взялось клетчатое одеяло
показати весь коментар
07.12.2017 23:07 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 23:05 Відповісти
Значит не было потребности Джемилеву в своей "Рифеншталь Лени". Каждому свое. Такие фильмы - должны звучать у нас в первую очередь. Наши - даже не удосужилиьсь - привести название фильма. Кому Матильда, кому Джемилев. У каждого свои ценности с правом на существование.
показати весь коментар
07.12.2017 22:58 Відповісти
Ну і чорт з ними!... Можна подумати - "Росія - "пуп землі" і "лідер міжнародної спільноти...". Згадайте Фонвізіна, саксонського дворянина, що примудрився стати класиком "російської літератури: "Не мечите бисера перед свиниями, да не попрут они его ногами...".
А щодо Джемільова - так голос правди не заглушиш... Бритнанці он, теж Ганді замовчували, запльовували... А в результаті його відмови від насильницьких засобів спротиву Індія, все-таки, добилась незалежності...
показати весь коментар
07.12.2017 22:59 Відповісти
интересно, а в этом фильме вся правда о нём
показати весь коментар
07.12.2017 22:59 Відповісти
не вся..есть еще правда от путена..
показати весь коментар
07.12.2017 23:17 Відповісти
На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 7708
показати весь коментар
07.12.2017 23:03 Відповісти
Странно, и не понятно, почему запретили, это же не концерт Потапа и Насти)))
показати весь коментар
07.12.2017 23:07 Відповісти
"ПравдаЛюбка", побачив фото, яке ви опублікували, і був дуже здивований - пика Путіна на фото має такий же вираз, як у Колі Чауса (судді-"консервувальника"). "Один в один...".
показати весь коментар
07.12.2017 23:10 Відповісти
Christmas is coming! Или в случае с российской экономикой уместнее было бы сказать: Arctic fox is coming! Ведь уже довольно много было сказано об успехах, достигнутых в этом году россиюшкой, благодаря животворящему эффекту санкций, но каждый день подкидывает нового "топлива" для размышлений.

Так и сейчас, международное рейтинговое агентство S&P выдало "на гора" прогноз относительно дальнейшей ситуации в РФ, на момент вступления в силу расширенных санкций, подразумевающих запрет на инвестирование в российские гособлигации.

Согласно прогнозам S&P Global Ratings, кризис может охватить валютный рынок РФ, который потянет за собой долговые обязательства сверхдержавы. А, как известно, более 30% держателей ценных бумаг РФ это иностранные компании, которые начнут избавляться от макулатуры, преумножая рублевую массу и приуменьшая долларовую.

Но, цифра в более чем 30% касается неликвидных выпусков, если учитывать весь рынок ценных бумаг РФ, то это уже более 50% российского рынка.

Таким образом, после введения санкций Россия может в очень короткие сроки потерять около $35 млрд. А это колоссальная сумма для страны находящейся на сегодняшний день в состоянии валютного голода, у которой в декабре намечается выплата $17 млрд внешних обязательств, а свободной валютной массы на рынке не более $6,5 млрд.

Конечно, проблема с выплатами долгов будет решена и все прекрасно понимают за чей счёт (пенсионерам, врачам, учителям и прочим представителям армии нищих - привет!), но, что начнется, когда придётся возвращать инвесторам их вложения, особенно, в упомянутом выше объеме? Вот и скажите, что Arctic fox не is coming!
показати весь коментар
08.12.2017 00:15 Відповісти
А кримські татари знають, що це їхній "лідер"???.................. На московському кінофестивалі зняли з показу документальний фільм про Джемілєва - Цензор.НЕТ 7035