7743 відвідувача онлайн
32 174 96

Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо. ВIДЕО

Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо. ВIДЕО

Українець Ломаченко переміг технічним нокаутом, після 6 раунду Рігондо відмовився виходити на ринг.

На арені Madison Square Garden у Нью-Йорку відбувся боксерський поєдинок між українцем Василем Ломаченком та кубинцем Гільєрмо Рігондо, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112. У цьому бою Ломаченко захищав пояс чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі.

Спеціально для поєдинку з українським боксером Рігондо перейшов у велику вагову категорію. Всі раунди Рігондо брудно бився, сил вистачало переважно на захист, у 6-му рефері зняв із нього очко за постійне порушення правил через затискання рук Ломаченка. Після шостого раунду кубинець відмовився продовжувати бій, зіславшись на травму лівої руки.

;

Вперше в історії на рингу зустрілися два дворазові олімпійські чемпіони. Ломаченко здобував "золото" Олімпіади 2008 року (до 57 кг) і 2012 року (до 60 кг), а Гільєрмо - 2000 і 2004 років (до 54 кг). Загалом Ломаченко вчетверте захистив титул WBO, а ось Рігондо втратить пояс WBA Super.

Коментувати
Сортувати:
Ще не вмерла України, ні слава, ні воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж ворогами.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
показати весь коментар
10.12.2017 08:40 Відповісти
СУДЬЯ ЗАОДНО С ЧЕРНЫМ
показати весь коментар
10.12.2017 09:43 Відповісти
В любой непонятной ситуации пой гимн ...
показати весь коментар
10.12.2017 22:25 Відповісти
+++++++ Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 7060
показати весь коментар
10.12.2017 23:23 Відповісти
Вітаю!
Слава Україні!
показати весь коментар
10.12.2017 08:40 Відповісти
Всё к тому идёт что пора против Васи уже двоих в ринг загонять. Он переломит всю эту бригаду бУксЕров в 18 году. Можно и кто тяжелее выпускать---но если поражение и у такого----вон с бокса. А Васе поясов не давать больше---ему уже скучно. Слава Украине!!!
показати весь коментар
10.12.2017 19:28 Відповісти
зрадодрочерам салют
показати весь коментар
10.12.2017 08:41 Відповісти
слава Парашенке
показати весь коментар
10.12.2017 11:28 Відповісти
Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 8910 +++!
показати весь коментар
10.12.2017 21:19 Відповісти
Вітаю Василя Ломаченка з ПЕРЕМОГОЮ !
Вася, ти - молодчинка. Дивитися твої бої - справжня насолода, м-м-м.
Та підступна кубинська мавпа мене нервувала шалено. Хапало Васю своїми граблями і тримало. Думаю, розірвала б тебе, гада. Пригиналося аж мало не до колін. Можна було б заїхати знизу ...
Вася завівся, гарячий козак, як ми всі, українці.
Діаспора гарно підтримувала: прапори, шарфи, скандування.
І оте нещастя, дворазовий олімпійський чемпіон, відмовився продовжувати бій, тІпА - травма.
Злякався ти, "герой", бо протиставити Васі нічого не можеш.
Вася, ти - найкращий. Подальших тобі успіхів та перемог !
показати весь коментар
10.12.2017 08:41 Відповісти
+++
показати весь коментар
10.12.2017 08:46 Відповісти
+++++
показати весь коментар
10.12.2017 09:00 Відповісти
+++++++++++++++
показати весь коментар
10.12.2017 16:36 Відповісти
++++ !
показати весь коментар
10.12.2017 19:08 Відповісти
«Вася Bomaye!»

(С)
)))
показати весь коментар
10.12.2017 08:46 Відповісти
у кого наблюдается блокировка Фейсбука с чистого захода без впн и 3дж отпишитесь
показати весь коментар
10.12.2017 08:47 Відповісти
немає жодних проблем. все працює як зазвичай.
показати весь коментар
10.12.2017 08:55 Відповісти
+
показати весь коментар
10.12.2017 09:24 Відповісти
перстань баловтся впн, весь мусор сру.нета собрал...
показати весь коментар
10.12.2017 09:25 Відповісти
Почти что ничего неожиданного. Василий в очередной раз показал, что на данный момент он лучший.
А вот Ригонда удивил своей чмошносью. Мелкий пакостник, который фактически без боя сдулся. У-уу ....
показати весь коментар
10.12.2017 08:51 Відповісти
+ !
показати весь коментар
10.12.2017 19:09 Відповісти
немає жодних проблем. все працює як зазвичай.
показати весь коментар
10.12.2017 08:55 Відповісти
Вася растерзал раздутого, бездарного кубинского предателя Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 8514
показати весь коментар
10.12.2017 09:03 Відповісти
Действительно, Ригондо удивил, с такими бойцовскими качествами и чисто морально сдулся, а Вася как всегда - HI-TECH!!!
показати весь коментар
10.12.2017 09:03 Відповісти
наверное заплатили ж, все матчи бокса проходят по сценариям
показати весь коментар
10.12.2017 17:00 Відповісти
Васёк- красава! Не обманул веру украинцев в себя. Искренние поздравления!!!
показати весь коментар
10.12.2017 09:10 Відповісти
Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 2077
показати весь коментар
10.12.2017 09:11 Відповісти
+++++
показати весь коментар
10.12.2017 09:14 Відповісти
+++
показати весь коментар
10.12.2017 09:25 Відповісти
++++)))
показати весь коментар
10.12.2017 10:29 Відповісти
+++++ !
показати весь коментар
10.12.2017 19:11 Відповісти
Какой он кубинский боксер? Одно название .
показати весь коментар
10.12.2017 09:25 Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА
показати весь коментар
10.12.2017 11:41 Відповісти
Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 675
показати весь коментар
10.12.2017 09:26 Відповісти
Сколько папа Васи в него вложил, и сын упорством вернул это многократно своими успехами на ринге. Остается только радоваться за таких людей.
показати весь коментар
10.12.2017 09:30 Відповісти
Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 706Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 5725
показати весь коментар
10.12.2017 09:53 Відповісти
Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 5697
показати весь коментар
10.12.2017 10:24 Відповісти
++++++
Кстати, спонсор боя - "Роснефть"?
показати весь коментар
10.12.2017 11:01 Відповісти
+1000
показати весь коментар
10.12.2017 11:49 Відповісти
Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 4190
показати весь коментар
10.12.2017 12:19 Відповісти
Спонсор показа "роспердь"
показати весь коментар
10.12.2017 12:21 Відповісти
не весь бизнес воюет, есть и партнёры
показати весь коментар
10.12.2017 17:01 Відповісти
Недавно получивший российское гражданство американский боксер Рой Джонс в субботу, 12 декабря, проиграл свой первый бой за Россию,
показати весь коментар
10.12.2017 20:21 Відповісти
Очередной "вяликий" рассеянин - Рой Джонс мл. упал лицом в стройматериал для петушка Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 2073
показати весь коментар
11.12.2017 04:05 Відповісти
Такое разочарование! Не победой Василия, конечно, а самим боем. Была надежда хоть на какое-то противостояние, но нет, Украинский чемпион на две головы выше ВСЕХ. Просто суперкомпьютер среди калькуляторов. Остаётся только искусственно подымать планку переходя в более тяжёлый вес, что очевидно и будет сделано, надеюсь уже в следующем бою.
Слава Герою.
показати весь коментар
10.12.2017 10:34 Відповісти
Так нет желающих биться с Васей
показати весь коментар
10.12.2017 10:39 Відповісти
+++
показати весь коментар
10.12.2017 11:20 Відповісти
+
показати весь коментар
10.12.2017 14:12 Відповісти
++++ !
показати весь коментар
10.12.2017 19:12 Відповісти
nomasschenko!!! с победой чемпион! ждём следующих поединков с нетерпением!
показати весь коментар
10.12.2017 10:42 Відповісти
Вася разделался с ним как повар с петухом.А так петушился перед боем.
показати весь коментар
10.12.2017 10:47 Відповісти
Блин, как обидно, я тупо проспал бой, хотя специально заводил на 5.15, вымахался за неделю шо капец. Тем не менее - Василий просто красавчик. С победой дорогой! Дальнейших тебе побед, чемпион, и осуществление целей!!
показати весь коментар
10.12.2017 11:01 Відповісти
А що там за прапори вони поставили в титрах?
показати весь коментар
10.12.2017 11:04 Відповісти
Цвет трусов.
показати весь коментар
10.12.2017 11:48 Відповісти
Такие ребята, как Кличко, Ломаченко, Усик дают всему миру понять, что в Украине живут самые сильные руськие люди на свете - Украинцы! И с ними лучше не связываться. У кацапов кроме одного Ковалева, который симпатизирует Украине, лучшие боксеры это буряты: Мурат Гасиев -дагестанец, Бивол - кореец, Бетербиев - осетин, Проводников - якут))
показати весь коментар
10.12.2017 11:10 Відповісти
+
показати весь коментар
10.12.2017 11:21 Відповісти
Все правильно ви написали,йде явний поділ на Русь і орду.Ну що мають спільного Мурат Гасиев -дагестанец, Бивол - кореец, Бетербиев - осетин, Проводников - якут)) з Русью?особисто я не маю нічого протів тих людей,вони спортсмени високого класу і було б краще як би вони проводили бої під своїми прапорами,адже це спорт не війна і малі народи також мають право на свою гордість.Хоча це політика і вона вигідна тим хто в ній вариться і вигідна на стільки що матеріальна частина ставиться за основу політики.
показати весь коментар
10.12.2017 12:09 Відповісти
++++++!!!
показати весь коментар
10.12.2017 12:15 Відповісти
+
показати весь коментар
10.12.2017 13:19 Відповісти
Та й з тим Ковалевым, не все зрозумы
показати весь коментар
10.12.2017 16:32 Відповісти
Та й з тим Ковальвим, не все зрозумілоМабуть його предки, колись були Коваленками.Бо що означае слово ,,коваль,російською?
показати весь коментар
10.12.2017 16:39 Відповісти
Радость и гордость Украины!Молодец!
показати весь коментар
10.12.2017 11:43 Відповісти
+Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 6004
показати весь коментар
10.12.2017 14:23 Відповісти
....В ВАСЕ Я НЕ СОМНЕВАЛСЯ...
показати весь коментар
10.12.2017 11:44 Відповісти
...ГВОЗДИКУ БУДЕТ ТРУДНЕЕ С КОВАЛЕВ....
показати весь коментар
10.12.2017 11:47 Відповісти
Ломаченко гордість України,він своїм талантом і працею заробив все!
показати весь коментар
10.12.2017 12:03 Відповісти
не перевелись еще казаки в Украине
показати весь коментар
10.12.2017 12:03 Відповісти
Молодец,вІтання украинскому чемпиону ,счастья и злоровья
показати весь коментар
10.12.2017 12:14 Відповісти
Тёзка и Земляк -- ПОЗДРАВЛЯЮ тебя ДОРОГОЙ !!!! Слава городу Б-Днестровскому ( аккерман ) !!!!
показати весь коментар
10.12.2017 12:10 Відповісти
....против ЛОМА нет ПРИЕМА !!!
показати весь коментар
10.12.2017 12:11 Відповісти
- Vasili Lomachenko, HighTech?
- No, SuperSuperHighTech !!!!!
Бій увійде в скарбницю найкращих боїв усіх часів і народів.

Проблемка тепер в топ дівізіоні: хто може щось протиставити?
показати весь коментар
10.12.2017 12:56 Відповісти
если б легкая атлетика, гимнастика, танцы, была бы гордость а мордобой он и есть мордобой - мерзость
показати весь коментар
10.12.2017 13:04 Відповісти
СПАСИБО !!!
показати весь коментар
10.12.2017 13:04 Відповісти
для простых можно соревнование от отжиманию от пола и полезно и просто
показати весь коментар
10.12.2017 13:10 Відповісти
Американцы дятлы, флаги перепутали.
показати весь коментар
10.12.2017 13:15 Відповісти
Дуже гарний бій, не дивлячись на обвисання Ригондо на руках Ломаченка.
Вітаю Василя з Перемогою !!!
Для Рігондо одна порада, не треба було скотч з рукавичок розкручувати, краще б гарно зрізав, щоб підпис Василевих помічників залишився, що доводить, що рукавички саме з цього бою, дивишся на аукціоні потім би продав та трохи грошей заробив. Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 8309
показати весь коментар
10.12.2017 13:15 Відповісти
Обидві пари рукавичок відправляться в Зал слави боксу !
показати весь коментар
10.12.2017 13:36 Відповісти
Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 4683
показати весь коментар
10.12.2017 14:14 Відповісти
Красавчик. Но реклама убивает. А кто то считал сколько Ломаченко извинялся перед афроамериканцем ? Бокс: Ломаченко переміг кубинця Рігондо - Цензор.НЕТ 1489
показати весь коментар
10.12.2017 13:25 Відповісти
одним из комментаторов боя, был Денис Беринчик, который 16.12.17 проведет свой первый титульный бой. Удачи! Ну, а Ломаченко, как всегда, красавец. Я вообще не понял, какого болта Ригондо в свои 37 лет еще выполз на Василия, весь бой, почти, что раком проползал. Его, когда показали, крупным планом, я подумал, что это, какой то, кубинский дед, всю жизнь злоупотреблявший ромом и сигарами.
показати весь коментар
10.12.2017 13:39 Відповісти
Ведучий говорив,що у Рігондо великі проблеми з фінансами. Він продав навіть свої золоті олімпійські нагороди.
показати весь коментар
10.12.2017 16:44 Відповісти
Молодчина.
Просто диву даюся, що в нас такі майстри.
показати весь коментар
10.12.2017 13:54 Відповісти
Ригондо после 6 раунда просто начал бояться лома... особенно получив наказание за захват рук лома. Он просто понял, что лучше прикинуться травмированным, чем таковым стать в ближайшем раунде.
показати весь коментар
10.12.2017 17:03 Відповісти
еще бы жида никчемного поменять у руля на такого вот своего украинского пахаря то круче нас в Вост. Европе небыло бы ни ко го
показати весь коментар
10.12.2017 17:15 Відповісти
Приятно было видеть двух двукратных олимпийских чемпионов на ринге. Это дорогого стоит, несмотря даже на то, что Василий по потенциалу на голову сильнее соперника. Он серьезно работал, не позволял себе "приколов" - неуважения к сопернику, как в предыдущем бою. Соперника надо уважать даже, если он слабее тебя. Иначе с тобой не будут боксировать уже не только потому что ты реально супер боец, но и потому, что ты не уважаешь более слабого.
Победу ожидал, поэтому не удивлен, но вот хороший английский Василия приятно удивил.
показати весь коментар
10.12.2017 17:28 Відповісти
Кубанос вовремя понял, что деньги, которые он получит ему живому нужны и откинув затраты на врачей решил, что оставшегося ему хватит.
показати весь коментар
10.12.2017 19:17 Відповісти
Ригондо просто изговнил весь бой.6 раундов вязал Васю запрещенными приемами не давая нормально боксировать,а потом просто обосрался на стулчике.За такое нужно лишать гонрара
показати весь коментар
10.12.2017 20:53 Відповісти
С нетерпением жду когда наш Бриедис отхерачит вашего сепарного Усика ...
показати весь коментар
10.12.2017 22:26 Відповісти
Помнится, русня точно так же кукарекала перед боем Владимира Кличко с Поветкиным в Москве, который в итоге был унижен и сломлен. Хотя, скорее всего, ты и есть русня, замаскированная под латыша.
показати весь коментар
10.12.2017 23:13 Відповісти
Да конечно я русня , ведь я болею за Бриедиса . Ты вменяем ?
показати весь коментар
10.12.2017 23:41 Відповісти
Удивительное дело, но кубинец несколько месяцев назад в интервью хлестался, что он "уделает этого русского" (имея в виду Ломаченко).
Походу он на Кубе даже не в курсе различий и ситуации.
Ага, "уделал он русского", как же
показати весь коментар
11.12.2017 00:25 Відповісти
Перед боем как правило кто понимает , что ему не светит , тот больше и вякает ...