10578 відвідувачів онлайн
12 861 163

"Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Як розповів Омелян, перед прийняттям такого рішення повинні бути проаналізовані всі нюанси.

"Питання про залізничне сполучення з РФ насамперед розглядається зараз "Укрзалізницею". Думаю, про остаточне рішення ми зможемо повідомити в 2018 році. Є дві складові - вантажна і пасажирська. З пасажирського у нас є єдиний російський потяг, що курсує в напрямку "Кишинів -Москва", і кілька українських, які прямують на Москву. Після аналізу, проведеного "Укрзалізницею", ми будемо готові прийняти урядове рішення відповідного характеру", - заявив Омелян.

Він зазначив, що Україна не зазнає збитків від припинення курсування російських поїздів через свою територію.

"Що стосується прямого збитку для "Укрзалізниці", він у розмірі однієї гривні на рік. Може, хтось не знає, цю ділянку, якою йшли транзитні поїзди, вантажні, пасажирські на південь РФ свого часу "Укрзалізниця" уклала угоду з РЗ про фактично безкоштовне транзитне проходження", - констатував міністр.

Як раніше повідомляли, з 11 грудня Росія повністю перевела поїзди на курсування в обхід України. Відповідне рішення вступило в силу ще 15 листопада.

Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
чому "как для" ? їх так і називають скотовозами "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 4755
показати весь коментар
12.12.2017 23:08 Відповісти
Омелян, надо помочь молдаванам тоже перейти на узкие колеи. Пусть Приднестровье без поездов останется.
показати весь коментар
12.12.2017 23:01 Відповісти
Ну пассажирские может и отменят а грузовые только после смены власти.
показати весь коментар
12.12.2017 23:07 Відповісти
"Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 6621
показати весь коментар
12.12.2017 23:14 Відповісти
+++++
показати весь коментар
12.12.2017 23:48 Відповісти
"Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 96
показати весь коментар
13.12.2017 02:50 Відповісти
+++
показати весь коментар
13.12.2017 17:55 Відповісти
5+!
показати весь коментар
13.12.2017 20:19 Відповісти
https://censor.net/user/357550, прежде, чем писать подобное, на карту экономическую глянули-бы... В ПМР имеется ОДИН "огрызок" ж\д колеи, от Дубоссар до украинской границы, которой намного больше пользуются Молдова и Украина, а не ПМР. Мы же не "рассеяне", чтобы из-за политических "понтов", имеющих, к тому-же, временный характер, нести неоправданные экономические потери, как в вопросе с "объездной дорогой по территории России". Перейдут и Украина, и Молдова, на европейскую колею, перейдут... Но не завтра... Украина УЖЕ занялась разработкой подобного проекта... Линия будет идти от Одессы на Киев, а потом - на Польшу. Европейцы получат возможность без пересадок ездить на черноморское побережье, в курортный сезон, а украинцы - в Европу. А грузовые поезда создадут прямой транспортный коридор для северной ветки Великого Шёлкового пути...
показати весь коментар
12.12.2017 23:21 Відповісти
А зараз нашіх хлопців у Песках з танка рострвлювали,Авдеевку обстрілюють,на ЯБП жерсткий бій,а штаб мовчить...маю надію шо наші хлопці теж дають гідну відсічь !!!смерть расії !!
показати весь коментар
12.12.2017 23:26 Відповісти
"Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 5023 "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 95
показати весь коментар
12.12.2017 23:29 Відповісти
После ситуации с Раянэйр стало понятно,что слова этого министра ничего не стоят и он ничего не решает. Ну любит Омелян поболтать, "воду лить" так сказать. А вот чего у него не отнять - это оптимизма,это да !
показати весь коментар
12.12.2017 23:32 Відповісти
ну сказанул так про грузовое сообщение выкладывай правду про вагоны "Евраза" коими заролнены все станции
показати весь коментар
12.12.2017 23:40 Відповісти
"Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 1467
показати весь коментар
12.12.2017 23:40 Відповісти
Все, кому регулярно надо на Роисю и назад, давно летают через Беларусь.
показати весь коментар
12.12.2017 23:48 Відповісти
Очень далеко не все:
http://www.bbc.com/ukrainian/news-russian-40118264
показати весь коментар
13.12.2017 00:29 Відповісти
Це рішення - черговий крок у правильному напрямку.
показати весь коментар
13.12.2017 00:12 Відповісти
КацаКрысы всё строят в обход Украины...Баб с возу кобыле легче... "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 3286
показати весь коментар
13.12.2017 00:13 Відповісти
Адам с Евой в своё время тоже так считали. В результате появилось человечество... И если бы ваши родители однажды не разделись, быть может и вас не было.
показати весь коментар
13.12.2017 06:03 Відповісти
краще би не було... "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 6988
показати весь коментар
13.12.2017 08:28 Відповісти
Скоро Захід зігниє
показати весь коментар
13.12.2017 09:37 Відповісти
Автоперевізники будуть раді............
показати весь коментар
13.12.2017 00:18 Відповісти
Треба зробити перехідний період: з 2 січня 2018 скасовувати по 1 потягу на расею, на самий останній врубити "прощання славянки та безкоштовної бояри кожному пасажиру на даражку)
показати весь коментар
13.12.2017 00:29 Відповісти
+++!
показати весь коментар
13.12.2017 06:31 Відповісти
Ну и целуйся с кацапней.
показати весь коментар
13.12.2017 01:45 Відповісти
о, ватник, херасе ты борзый.
показати весь коментар
13.12.2017 01:52 Відповісти
Украина будет в полной изоляции
************
Будєт. Будєт... Шашлик із тєбя будєт (с)

Чем кумушек считать трудиться, Не лучше ль на себя, кума, оборотиться?

Із союзниками Росії нєсомнєнно повезло, - Іран, Сірія, Венесуела, Зімбабве, КНДР і "Хезболла".
Да ви прям гіганти большого гєополітічєского сєкса. "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 2543
Навіть Бєларусь, і та не визнала анексію Криму. Про що ще можна говорити.
Можеш і дальше вітать в емпірєях. Ну, там, - о русскіх колоніях на Марсє і лунних вояжах Рогозіна.
показати весь коментар
13.12.2017 02:05 Відповісти
Були раніше такі цукерки: "Мішка на сєвєрє"
показати весь коментар
13.12.2017 09:39 Відповісти
И пусть Кишинев-Москва идет через Северный полюс
показати весь коментар
13.12.2017 01:07 Відповісти
поездом москва - Кишинёв видимо едет пополнение приднестровской группировки рф, да и нафиг этот поезд нужен они за рельсы платят 1 грн в год, папередники Азирова подмахнули такое грабительское соглашение.
показати весь коментар
13.12.2017 01:39 Відповісти
омеляну пофиг. он будет на майбахе жены разъезжать.
показати весь коментар
13.12.2017 02:29 Відповісти
Да плевать на ваш "шёлковый путь", да есть убытки, но идёт переориентация украинской экономики на другие рынки. И безопасность дороже, потому что рф использует и экономику как военный рычаг давления. Всем известна шуточка "отключим газ Украине", так вот уже больше не шутят) тоже самое произошло с энегросистемой, расстыкована, теперь видно очередь дошла и до рельсов. Вы сами это всё начали захватом Крыма, так что не стоит удивляться.
показати весь коментар
13.12.2017 05:44 Відповісти
шо ж ті такое куришь? "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 8334
показати весь коментар
13.12.2017 07:49 Відповісти
Каримов, та да проще сдаться вас послушав) ВВХ тоже не вечный, может там и придут трезвые власти, вот Ельцин был пьяница, а мыслил в международной политике трезвее чем ВВХ. А рф Крымом подавится, счастье краденое не приносит.
показати весь коментар
13.12.2017 06:05 Відповісти
Від того, що росіяни є нашими сусідами ми нікуди не дінемося. І так, чи інакше, раніше, чи пізніше, обом сторонам прийдеться налагоджувати стосунки. І чим більше ненависті ми зробимо між собою, тим більше втрат ми понесемо у майбутньому.
І це зрозуміло тим, кому від цього вигода.
показати весь коментар
13.12.2017 07:00 Відповісти
На ваш погляд так наша ненавість до козломордих безпідставна? Тож це ми разпочали загарбувати сусідські землі та вбивати тих кто їх захищає? І потрібно торгувати з загарбником....тьху яка мерзотна логіка
показати весь коментар
13.12.2017 07:41 Відповісти
Це порохосісь. Топить за торгових партнерів. "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 7962
показати весь коментар
13.12.2017 07:47 Відповісти
Это необходимо отметить. Возврат последнего поезда необходимо встречать с музыкой, торжественно, необходимо пригласить попа, чтобы отпел, рельсы разобрать в сторону России, можно даже заминировать, в общем, все необходимо сделать как положено
показати весь коментар
13.12.2017 07:53 Відповісти
Сотрудничество с врагом во все времена презиралось. В цивилизованных странах, предателей, полицаев, ******, всех тех кто сотрудничал с врагом, помогал ему, обслуживал его, презирали, судили, казнили. Например, во Франции и в других европейских странах, ****** обстригали на лысо. Украина Европейская страна и она будет действовать, как и все цивилизованные страны. Ни какого сотрудничества с врагом
показати весь коментар
13.12.2017 08:45 Відповісти
Мне Ваше беспокойство понятно и приятно, полностью Вас поддерживаю. Но я пишу, как должно быть, а вы пишите, как оно есть на самом деле. Поэтому, будем надеяться, на власть я уже не надеюсь, что наши патриоты прекратят торговлю в врагом с РФ.
показати весь коментар
13.12.2017 09:18 Відповісти
Це тимчасово. Окрім того, можна і РФ оминати
показати весь коментар
13.12.2017 09:44 Відповісти
"Як розповів Омелян, перед прийняттям такого рішення повинні бути проаналізовані всі нюанси."

а досі ще не аналізували? 4 роки...
куди не кинь оком - кругом одні придурки, брехуни, дебіли
за що нам таке... ((
показати весь коментар
13.12.2017 09:01 Відповісти
Проблема не в том, что поезда ездят в Россию, а в том, что украинцы туда ездят добровольно. Если отменить поезда, то гуцулы начнут стенать, что "Вальцманы и Гройсманы" довели страну и не дают бедным украинцам в тылу врага на жизнь заработать!
показати весь коментар
13.12.2017 09:27 Відповісти
От і добре
показати весь коментар
13.12.2017 09:43 Відповісти
Гуцули не такі вже й дурні.В мене далекі родичі в Івано Франківській області вже рік як Їздять в Чехію і Польщу.Родич розказував,що з села пару чоловік Їздить в Рашу,решта давно в Європу.Мій висновок сполучення треба припинити.А транзит за 1 гривню тим більше припинити.
показати весь коментар
13.12.2017 10:07 Відповісти
Watson, "700 вагонов рф проходит через Украину в сутки",'.. А мне зачем чужая боль?) пусть раша через Китай и Кндр транзит организовывает) тем более они нифига прёочти не платят Украине тольо рельсы ортят своими колымагами ржд.
показати весь коментар
13.12.2017 10:24 Відповісти
Ага, щас тобі порохориги самотужки прикінчать свій головний бізнес "Укрзалізниця" розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією, - Омелян - Цензор.НЕТ 7468
показати весь коментар
13.12.2017 10:30 Відповісти
Давно пора, только причины не те указаны!
показати весь коментар
13.12.2017 10:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2