14947 відвідувачів онлайн

Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін

Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін

Президент РФ Володимир Путін назвав дії екс-президента Грузії, лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі в Україні "плювком в обличчя грузинського і українського народів".

Під час блоку питань про ситуацію в Україні на великий прес-конференції президента Росії запитали про ставлення до екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Вести.ру.

На думку Володимира Путіна те, що робить Саакашвілі, "це плювок в обличчя грузинського і українського народів".

"Як ви це терпите досі? - звернувся він до українських журналістів, який присутні на прес-конференції.- Він же людина, яка була президентом Грузії, а тепер носиться  площами і кричить на весь світ: "Я українець".

"У вас що, на Україні немає справжніх українців? І Україна все це терпить. Так шкода на це дивитися, у мене серце кров'ю обливається", - зізнався Путін.

Як повідомляли, Саакашвілі доставили до Печерського суду вранці 11 грудня. Його підозрюють у сприянні злочинному угрупованню за статтею 256 Кримінального кодексу. Політику загрожує від 3 до 5 років за ґратами.

Сторона обвинувачення представила в суді клопотання щодо обрання Саакашвілі як запобіжного заходу цілодобового домашнього арешту.

Раніше свою готовність взяти на поруки лідера РНС Саакашвілі висловили нардепи Дерев'янко, Опанасенко, Купрій, Костенко, Добродомов, Тимошенко і Шкрум. Крім того, взяти Саакашвілі на поруки готовий Анатолій Гриценко і депутат Київради Дедовець.

Нагадаємо, 5 грудня правоохоронці затримали Саакашвілі. За даними СБУ, його підозрюють у сприянні учасникам злочинних організацій. Зазначимо, що під час обшуку у квартирі Саакашвілі піднявся на дах будинку, де його і затримали правоохоронці. Пізніше стало відомо, що активісти витягли Саакашвілі з машини правоохоронців. 

Водночас Генпрокурор Луценко на брифінгу заявив, що акції Саакашвілі фінансував Курченко. Також ГПУ оприлюднила "переговори соратника Саакашвілі і представника Курченка" і "переговори Курченка й Саакашвілі": "Я хочу побудувати з вами якусь довгу історію". 

Увечері 8 грудня правоохоронці провели затримання Міхеіла Саакашвілі в Солом'янському районі міста Києва. 

 Пізніше Саакашвілі оголосив в ізоляторі тимчасового утримання в Києві про початок безстрокового голодування. 

Топ коментарі
+1
Забавно..У #уйла кремлёвского и у нашего #уйла шикаладного абсолютно идентичная риторика относительно грузина. Партнёры???
показати весь коментар
14.12.2017 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 8 з 8
https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/?hc_ref=ARRm-**************************************************************&fref=nf Mikheil Saakashvili
https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/posts/1781569401873433 14 ชม. · https://www.facebook.com/SaakashviliMikheil/# Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 1667

Ну не може Путін мене ніяк забути! А вам не здається невипадковим, що його тези повністю збігаються з думками і термінологією Банкової?
Я впевнений, що «справа» проти мене і мій арешт - це спільна операція ФСБ і СБУ. Повірте мені, у мене достатньо досвіду для того, щоб не робити таких заяв просто у повітря, а Путін це сьогодні практично підтвердив.
Путіна більше всіх влаштовує існуюча в Україні «будка», і він не хоче її розхитувати, а мене він ненавидить і боїться як чорт ладану.
показати весь коментар
15.12.2017 05:10 Відповісти
Кремлівського карлика потрібно розуміти з точністю до навпаки.
показати весь коментар
15.12.2017 05:53 Відповісти
+
показати весь коментар
15.12.2017 13:42 Відповісти
"Путину верить - себя не уважать...". (Парафраз "совковской" "зоны")
показати весь коментар
15.12.2017 06:01 Відповісти
"врать вместе с путиным - значит быть вместе с путиным."
© I Ka
показати весь коментар
15.12.2017 09:58 Відповісти
Мне вот еще интересно, а ржач и апплодисменты в зале при оскорбительных словах ***** о Мише - это тоже часть гебешной постановки? И почему вата относится к Мише также как и порохоботы? Потому что между ними нет разницы. Все они совки с которыми Миша ведет войну. Поддержим его!
показати весь коментар
15.12.2017 06:42 Відповісти
Хорошо. Обьясни, зачем тебе, русскому, Саакашвили- Президент Украины? Что это даст лично тебе? Почему ти распинаешься на украинском сайте исключительно в темах о Саакашвили?
показати весь коментар
15.12.2017 06:57 Відповісти
Миша за последние три дня раз пять заявил что президентом Украины не будет. Ты слепоглухонемой , кремлебот? А вот за Мишу в руководстве украинского правительства - я только за. Зачем? Потому что никто лучше него не сможет уничтожит совок в Украине. Совок ,понимаемый как ментальное наследие СССР - это главное зло. И только победив его , Украина сможет стать настоящим европейским государством построенным на принципах демократии и уважения к правам отдельного гражданина.
показати весь коментар
15.12.2017 07:07 Відповісти
+ ВІТАЮ тролі фсб "заточені" і ЗАШОРЕНІ .. шаг влево шаг вправо ... нема КРЕАТИВУ .. топорна робота .. і ДОБРЕ .. їх легко ідентифікувати
показати весь коментар
15.12.2017 07:35 Відповісти
Часто слышу от порохо-кремлеботов, что реформы в Грузии сделал вовсе не он, а Бендукидзе. Не спорю.
А кто его туда поставил? Кто поставил нормальные кадры в правительство Грузии? Молодых, амбициозных людей, учившихся в престижных вузах ЕС и США?

А теперь посмотрите на кадровую политику нашего "гаранта". Если не негодяй, то бездарь или откровенный антиукраинский элемент. Генпрокурора уже четвертого по счету нужно срочно гнать в шею!
Людей он ставит исключительно за личную преданность себе.
показати весь коментар
15.12.2017 07:42 Відповісти
+ підтримую Ваші міркування
показати весь коментар
15.12.2017 07:46 Відповісти
+++
показати весь коментар
15.12.2017 07:58 Відповісти
+1
показати весь коментар
15.12.2017 09:43 Відповісти
Хутін-Пуйло так само "щиро" засуджує тероризм ІДІЛ однією рукою, а іншою надає зброю і підтримку. Так само воно "щиро" засуджує погрози кндр сусідам, одночасно передаючи ядерні технології. Отакий гибридний дуалізм плешивого брехуна. Це ж стосується і питання карлсона Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 4887
показати весь коментар
15.12.2017 08:50 Відповісти
ну теперь точно Саакашвили сволочь и гад а ведь Луценко эти слова хана еще раньше говорил.
показати весь коментар
15.12.2017 08:53 Відповісти
Порохоботи увійшли у режим - ноукомент Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 1367
показати весь коментар
15.12.2017 09:10 Відповісти
хорошего вы мнения об этих насекомых. У них рожа подошва.
показати весь коментар
15.12.2017 09:39 Відповісти
Особо изворотливые в лживости таки норовят ужалить Саакашвили исподтишка. См выше.
показати весь коментар
15.12.2017 10:00 Відповісти
Там ні на що дивитися.

Як виявилося, навіть такі недоумкуваті тварюки як порохоботи можуть деграгувати
показати весь коментар
15.12.2017 14:35 Відповісти
Если бы ***** , вдруг, похвалил Мишу - соевые боты орали бы тут что Миша агент кремля. ***** же ,по уже 10 летней традиции, на Мишу наехал под апплодисменты сидящих в зале продажных журналюг. И теперь соевые говорят что это он специально так, чтобы не сдать ценного агента. Что бы ***** не сказал - Миша, по дебильной соевой логике, агент фсб. Соевые дурачки забывают что ***** ненавидит Мишу, как минимум с 2006 года, когда из Грузии выслали несколько агентов ГРУ. Тогда еще никакого конфликта на Донбассе и в Крыму не было.
показати весь коментар
15.12.2017 09:38 Відповісти
порохопоклонникам, как и путинопоклонникам, важны не факты, а скрепы.
показати весь коментар
15.12.2017 09:43 Відповісти
Та нефіга подібного, лише пайка дошираку, або тухлого шоколаду
показати весь коментар
15.12.2017 09:47 Відповісти
и это тоже.

я про душенки их, а вы - про тельца. Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 805
показати весь коментар
15.12.2017 09:55 Відповісти
Душонкі продажні, нічого не варті, навіть обговорення
показати весь коментар
15.12.2017 11:42 Відповісти
А ***** , как всегда, в ударе. То что он развязал войну против Украины которая уже унесла тысячи жизней - это не плевок в украинский народ? Разве то что он оттяпал от тела Украины кусок ее территории - это не плевок в украинский народ? Разве война против Грузии которую он вел 9 лет назад и признание независимости Абхазии и Осетии - это не плевок в грузинский народ? Нет, оказывается главная проблема Украины и Грузии последних лет это не плешивый гебешник и его свора, а именно Михаил Саакашвили. Пойди пойми это чекистскую шваль! Так заврались что уже бредят в каждом слове.
показати весь коментар
15.12.2017 11:40 Відповісти
Порохоботы соевые - покажите мне хотя бы одно видео за последние 13 лет на котором ***** хвалит Мишу. Не покажете! А я вам покажу множество на которых Путин клеймит Саакашвили. Начиная с 2006 года и по 2017. Только конченные негодяи могут называть Мишу агентом Кремля. Или порохоботы с кремлеботами которые и есть конченные негодяи.
показати весь коментар
15.12.2017 12:35 Відповісти
+1
показати весь коментар
15.12.2017 13:18 Відповісти
Так ты агент кремля? Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 7176 Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 3477
показати весь коментар
15.12.2017 14:31 Відповісти
миша агент путэна???не смешите,у миши жена давно пашет на цру.)))миша и у нас всю эту бодягу затеял,что бы отвлекать внимание нашего народа ,пока парашенка с прихвостнями дербанят страну.
показати весь коментар
15.12.2017 13:58 Відповісти
то что путкин в борщ накакал украинцам этого он не видит и не знает,это ерунда...зато "плевок" усмотрел..
показати весь коментар
15.12.2017 14:35 Відповісти
Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 1324 Те, що робить Саакашвілі, це плювок в обличчя грузинського та українського народів, - Путін - Цензор.НЕТ 6901
показати весь коментар
15.12.2017 15:33 Відповісти
Изживший из ума старый пердун что то тявкнул.Не стоит на это обращать внимания.
показати весь коментар
15.12.2017 16:00 Відповісти
Сторінка 8 з 8