10331 відвідувач онлайн
10 372 77

Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України

Порошенко, Тимошенко, Луценко, Геращенко і Світлична увійшли до першої п'ятірки найвпливовіших жінок України за версією "Ділової столиці".

Рейтинг ТОП-20 був опублікований у сьогоднішньому номері видання.

У "ДС" зауважили, що для визначення рейтингу впливовості було складено попередній список з 50 жінок. Після цього використовувалися два методи оцінки: опитування експертів і підрахунок згадок учасниць у ЗМІ. 

Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України 01

 Дружина Президента, Марина Порошенко, як і минулого року очолила рейтинг найвпливовіших жінок.

"Дружина президента України Марина Порошенко взяла на себе безліч питань. Крім поїздок і зустрічей, у ході яких вона супроводжує президента, Марина Порошенко брала участь у цілій низці заходів, що зміцнюють відносини України з іншими країнами", - пише видання.

Юлія Тимошенко піднялася з третього місця на друге.

Депутат Ірина Луценко теж піднялася з 9 місця в 2016-му році на 3-тє.

Перший заступник голови ВР Ірина Геращенко та голова Харківської ОДА Юлія Світлична зберегли свої позиції в рейтингу.

"Світлична єдина жінка - очільниця ОДА. Її регіон пережив в 2017 р. велике випробування, а сама Світлична пройшла краш-тест з виходу із критичних ситуацій. Вона неодноразово посідала перші місця в рейтингах роботи голів ОДА, демонструючи позитивні показники економічного зростання та адміністративні успіхи", - написало видання.

Місця з 6 по 10 посіли Уляна Супрун, Лілія Гриневич, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Ніна Южаніна і Валерія Гонтарєва.

З 11 по 15 - Оксана Маркарова, Наталія Бернацька, Ірина Фрцз, Наталія Микольська та Наталія Корчак.

Закривають рейтинг Лана Зеркаль, Вікторія Сюмар, Оксана Сироїд, Валентина Данішевська та Ольга Богомолець.

Топ коментарі
+37
это какой-то рейтинг барыжных жлобов, где на пьедестале маринка, которая красуется сумочкой за 25 килобаксов перед сиротами. девушки, как на фото, которые вынесли две сотни раненных с авдеевской промзоны, реально заслуживают звание самых влиятельных женщин Украины.
Опубликован рейтинг самых влиятельных женщин Украины - Цензор.НЕТ 1855
показати весь коментар
18.12.2017 14:30 Відповісти
+20
а може так
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 1997
показати весь коментар
18.12.2017 15:01 Відповісти
+12
Вообще, интересно, кто "сварганил" этот рейтинг, там должны быть женщины, которые действительно что-то сделали для страны и для народа - женщины-воины, волонтеры, многодетные мамы, а не эти тепличные деятельницы.
показати весь коментар
18.12.2017 14:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тюнингованные сучки
показати весь коментар
18.12.2017 14:19 Відповісти
Найбільш впливова жінка України - Сандра Руфолс, дружина Саакашвілі, вона ж жінка третього тисячоліття!
Опубликован рейтинг самых влиятельных женщин Украины - Цензор.НЕТ 1608
показати весь коментар
18.12.2017 14:21 Відповісти
У тебя вавка в голове, глупенький кацапчик!
показати весь коментар
18.12.2017 14:30 Відповісти
Сандра навіть очолила протест замість Саакашвілі, коли він був в тюрмі, Сандра є доктором права з Нідерладнів. Це дійсно найбільш впливова жінка в Україні, яка постійно допомагає Саакашвілі вести смертельно небезпечну боротьбу з мафією путіна в Україні! Це жінка зі сталевими нервами та незламною волею! Всім цим українським "дєвачкам" з платного рейтингу, до цієї жінки не дострибнути навіть з шестом Бубки!
показати весь коментар
18.12.2017 14:38 Відповісти
Мдаа, сразу видно как украинцы прямо всей страной поддержали её с мужем порывы...
показати весь коментар
18.12.2017 15:04 Відповісти
Це рейтинг українок які за 26 років просрали Україну, довели її до війни та зубожіння! Кожна з них доклалась до знищення країни як ніхто інший!
показати весь коментар
18.12.2017 19:32 Відповісти
+++
показати весь коментар
18.12.2017 20:55 Відповісти
Опубликован рейтинг самых влиятельных женщин Украины - Цензор.НЕТ 3549
показати весь коментар
18.12.2017 14:21 Відповісти
Як на мене- ці рейтинги повна маячня.
показати весь коментар
18.12.2017 14:20 Відповісти
что твоей рожи там нет? так ты Галя фаворит только тут Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 7566
показати весь коментар
18.12.2017 15:08 Відповісти
Марына на эрекцию полового признака дедушки пэти может влиять только. И то безрезультатно. Рожденный пить ......
показати весь коментар
18.12.2017 14:30 Відповісти
это какой-то рейтинг барыжных жлобов, где на пьедестале маринка, которая красуется сумочкой за 25 килобаксов перед сиротами. девушки, как на фото, которые вынесли две сотни раненных с авдеевской промзоны, реально заслуживают звание самых влиятельных женщин Украины.
Опубликован рейтинг самых влиятельных женщин Украины - Цензор.НЕТ 1855
показати весь коментар
18.12.2017 14:30 Відповісти
++++++++++++++++++
показати весь коментар
18.12.2017 14:37 Відповісти
+100500
показати весь коментар
18.12.2017 15:23 Відповісти
и всенародно любимых и обожаемых
показати весь коментар
18.12.2017 17:43 Відповісти
Вообще, интересно, кто "сварганил" этот рейтинг, там должны быть женщины, которые действительно что-то сделали для страны и для народа - женщины-воины, волонтеры, многодетные мамы, а не эти тепличные деятельницы.
показати весь коментар
18.12.2017 14:31 Відповісти
++
показати весь коментар
18.12.2017 14:33 Відповісти
Луцечиха и варганила!)))
показати весь коментар
18.12.2017 15:01 Відповісти
верно--влиятельный и часто упоминаемый в прессе не одно и тоже.
вон у нас наиболее часто упоминается Путин с Януковичем--но вряд ли они имеют перспективу попасть в список влиятельных лиц в Украине Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 4066
показати весь коментар
18.12.2017 17:47 Відповісти
Не треба плутати поняття "при владі" і "впливові". Бо перші три аж ніяк не є авторитетними для населення країни. Більш того, викликають огиду.
показати весь коментар
18.12.2017 14:32 Відповісти
* перші три на фото
показати весь коментар
18.12.2017 14:48 Відповісти
а в чітвьортоє всі влюблєны ?
показати весь коментар
18.12.2017 16:25 Відповісти
Кроме тебя. Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 4490
показати весь коментар
18.12.2017 16:59 Відповісти
да я тут при чём ?

это не я остановился в анал лизе на четвёртом фото
показати весь коментар
18.12.2017 23:10 Відповісти
Они просто занимают посты.Прихеру "самые влиятельные"? Влиятельные от слова влиять.На что они влияют?
показати весь коментар
18.12.2017 14:32 Відповісти
може краще 20 топлес?! Опубликован рейтинг самых влиятельных женщин Украины - Цензор.НЕТ 6535
показати весь коментар
18.12.2017 14:33 Відповісти
Пороховские подстилки, кроме ЮВТ та Оксани Сироід.
показати весь коментар
18.12.2017 14:34 Відповісти
А где жена Януковича? ...
показати весь коментар
18.12.2017 14:36 Відповісти
И Тимошенко рядом с этими шалавами приписали, что обмазать очередной раз...
показати весь коментар
18.12.2017 14:39 Відповісти
На фото форменные уродки и дегенератки. Никакой сексуальности,не говоря уже о намеке о уме ))) У парашенковской ,левый глаз хочет за нос спрятаться ))))))) Убожище как и муженек.
показати весь коментар
18.12.2017 14:40 Відповісти
твоя правая рука красивше ?
показати весь коментар
18.12.2017 16:26 Відповісти
Igor L, правильно Рулофс (Sandra Elisabeth Roelofs Saakashvili)
показати весь коментар
18.12.2017 14:48 Відповісти
😂😂😂 ну да !!!
Две страшилищи : первая и третья так точно влияют через штамп в пачпарте на своих алкоголиков . 😜
показати весь коментар
18.12.2017 14:51 Відповісти
Обидно видеть Юлю среди говна.
показати весь коментар
18.12.2017 14:51 Відповісти
Жінки третього тисячоліття! Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 6419

Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 3634
показати весь коментар
18.12.2017 14:55 Відповісти
Жінки третього тисячоліття!

В смысле: Им по три тысячи лет? Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 7373
показати весь коментар
18.12.2017 15:37 Відповісти
Іп....ать - калатіть! Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 2289

Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 5620
показати весь коментар
18.12.2017 14:58 Відповісти
а може так
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 1997
показати весь коментар
18.12.2017 15:01 Відповісти
а тут ми бачимо її вже в IV-ому тісячолітті:
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 2993
показати весь коментар
18.12.2017 16:05 Відповісти
на підході до V-го...
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 5351

показати весь коментар
18.12.2017 16:20 Відповісти
Фу,фу,фу ЛУЦЕНЧИХА ну вылитая БАБА ЯГА ! 😝
показати весь коментар
18.12.2017 14:58 Відповісти
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 4010
показати весь коментар
18.12.2017 15:00 Відповісти
это ее Пашинский научил палец показывать Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 660
показати весь коментар
18.12.2017 17:49 Відповісти
Эй,составители!!!! Почему перечень услуг с ценами не указаны????? Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 2212 Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 1239
показати весь коментар
18.12.2017 15:07 Відповісти
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 2079
показати весь коментар
18.12.2017 15:12 Відповісти
Ха-ха-ха. Рейтинг. Кто и как? Клоуны.
показати весь коментар
18.12.2017 15:13 Відповісти
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 334
показати весь коментар
18.12.2017 15:20 Відповісти
бабушка Саакашвили ?
показати весь коментар
18.12.2017 16:28 Відповісти
ага с половым органом дедушки Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 7889
показати весь коментар
19.12.2017 10:00 Відповісти
Юге, надо фото, своей благоверной, на груди набить.
показати весь коментар
18.12.2017 15:25 Відповісти
главное со спиной не перепутать.
показати весь коментар
18.12.2017 16:12 Відповісти
а у украинцев-другая версия...в для указанных дам естьб место только ВНЕ парламента.
показати весь коментар
18.12.2017 15:28 Відповісти
две из них и так вне парламента
показати весь коментар
18.12.2017 16:29 Відповісти
самая нищая страна Европы с нищим и без правным населением ...
и эти б...
есть чем гордиться!
показати весь коментар
18.12.2017 15:43 Відповісти
Савченко перенесла много страданий, незаслуженно обойдена.
показати весь коментар
18.12.2017 15:59 Відповісти
за названних прєкрасних дам:

Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 1253
показати весь коментар
18.12.2017 16:02 Відповісти
Из этой пятёрки считаю наиболее достойными Большую умницу и патриота Юлию Светличную и Ирину Геращенко, которая как рыба об лёд бьётся за освобождение наших пленников из лап террористов. Остальные- на любителя.
показати весь коментар
18.12.2017 16:03 Відповісти
угу, в Штатах на новогодних распродажах она бьется. 14 месяцев - ни одного обмена!
показати весь коментар
18.12.2017 21:11 Відповісти
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 5769
показати весь коментар
18.12.2017 16:06 Відповісти
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 7692
показати весь коментар
18.12.2017 16:15 Відповісти
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 9937
показати весь коментар
18.12.2017 16:28 Відповісти
Вифсевреті! Баба Яга-картавого жона,на першому місці!
показати весь коментар
18.12.2017 16:35 Відповісти
"Супруга Президента, Марина Порошенко, как и в прошлом году возглавила рейтинг самых влиятельных женщин."
...среди этой пятерки были теледебаты,подиум? ..иначе как определили ХУ из ХУ .... Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 2779
Да, и как у луценчихи и порошенчихи с образованием(за остальных троих известно),как далеко
от Гроси-10 классника убежали....
показати весь коментар
18.12.2017 16:39 Відповісти
Рейтинги треба за наявність Розуму складати !
показати весь коментар
18.12.2017 17:51 Відповісти
згоден, але поки що складають за наявності "зелених купюр"...
показати весь коментар
18.12.2017 18:13 Відповісти
А Лера Гонтарева где????
показати весь коментар
18.12.2017 18:40 Відповісти
А Лера всё ещё ждёт Луценко в кофЭшопе Амстердама. Коломойша перетянул время аудиенции на себя , и Лера, как ни странно, пролетела. Неужели победил Бенин портмоне? Тогда Лере есть куда расти, а значит отставки не будет!
показати весь коментар
18.12.2017 19:02 Відповісти
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 9911 Влиятельных - это ключевое слово !
Уже было - https://www.segodnya.ua/ukraine/7-ictorij-znamenitykh-zhenshchin-ukrainy.html 7 самых - самых
Опубліковано рейтинг найвпливовіших жінок України - Цензор.НЕТ 8344

А рейтинг самых уважаемых женщин Украины ...
можем вместе составить сами :
Лина Костенко

Руслана Лижичко
Джамада

Других - добавляйте сами !
показати весь коментар
18.12.2017 23:53 Відповісти
Эти влиятельные ***** не стоят мизинца мед.сестричек на фронте.
показати весь коментар
19.12.2017 00:15 Відповісти
Посмотри какие девки а так ничего бабы к\ф
показати весь коментар
19.12.2017 12:02 Відповісти
Тимошенко- это политик номер один в Украине.
показати весь коментар
19.12.2017 14:43 Відповісти