6242 відвідувача онлайн

Найманці РФ обстріляли з "Градів" житловий сектор Новолуганського, - Жебрівський

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Донецької ОблВЦА Павло Жебрівський, передає Цензор.НЕТ.

"Російські наймити поцілили у житлові будинки та дитячий садок. Як доповідає мені голова Бахмутської ВЦА Володимир Бохонов, палають приватні будинки на вулиці Мічуріна, у дитячому садку вибиті шибки та пошкоджено майданчик. Це лише попередня інформація", - написав чиновник.

Найманці РФ обстріляли з Градів житловий сектор Новолуганського, - Жебрівський 01

Топ коментарі
+4
Обстреляйте оккупированную Горловку, хотя с таким гарантом
показати весь коментар
18.12.2017 18:11 Відповісти
+3
Я днём в соседней ветке писал, что по мирняку с 19го лупить начнут. Ошибся: не стали они ждать 19го...
показати весь коментар
18.12.2017 17:53 Відповісти
+3
да накрыть после этого объекты парашесепаров в центре Горловки - из тех же Градов
и вопрос будет закрыт
показати весь коментар
18.12.2017 17:57 Відповісти

Завантаження...