Найманці РФ обстріляли з "Градів" житловий сектор Новолуганського, - Жебрівський

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Донецької ОблВЦА Павло Жебрівський, передає Цензор.НЕТ.
"Російські наймити поцілили у житлові будинки та дитячий садок. Як доповідає мені голова Бахмутської ВЦА Володимир Бохонов, палають приватні будинки на вулиці Мічуріна, у дитячому садку вибиті шибки та пошкоджено майданчик. Це лише попередня інформація", - написав чиновник.

и вопрос будет закрыт