Гройсман провів телефонні переговори з Моравецьким

Сьогодні прем'єр Володимир Гройсман провів телефонну розмову з новим прем'єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це прем'єр написав на своїй сторінці у Фейсбук.
"Ми підтвердили взаємну налаштованість на діалог і стратегічне партнерство щодо багатьох питань – від економіки та енергетичного майбутнього до формування порядку денного роботи Варшави як непостійного члена Радбезу ООН в наступні два роки. Запросив колегу відвідати Київ у зручний час", - повідомив Гройсман.
