Російські найманці застосували міномети під Павлополем, - штаб АТО

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу АТО.
У вечірньому зведенні зазначається: "Сьогодні загарбники здійснили три прицільні обстріли опорних пунктів сил АТО. Усі порушення режиму перемир’я відбулися на донецькому напрямку.
На Приазов’ї бойовики провокували українських воїнів до бойових протистоянь біля Павлополя. Спочатку ворог вів вогонь із озброєння БМП, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а згодом посилив тиск - і випустив п’ять 82-мм мін та здійснив обстріли з гранатометів. Крім того, у передмісті Красногорівки противник порушив перемир’я зі стрілецької зброї.
На інших ділянках нашої оборони порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. Українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали".