11231 відвідувач онлайн
1 776 16

Столтенберг: "НАТО активізує діалог із Росією в 2018 році"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю, НАТО з великою ймовірністю активізує діалог із Росією в 2018 році. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг інформагентству dpa.

 "Я очікую, що буде більше зустрічей і також більше використання прямих військових каналів комунікації (...) Тому ми будемо рухатися вперед як у політичному діалозі, так і у військовій лінії комунікації, і все Альянс це підтримує", - цитує dpa Столтенберга в п'ятницю, 29 грудня.

Нагадаємо, що в цьому місяці державний секретар США Рекс Тіллерсон підкреслював, що активізація діалогу НАТО з Росією не може означати повної нормалізації зв'язків.

"Ми підтримуємо діалог, коли у нього є мета", - сказав Тіллерсон, однак додав, що поки Росія не відреагує на занепокоєння Заходу, про повернення до регулярних планових зустрічей не йдеться.

Діалог між НАТО і Росією припинявся з 2014 по 2016 роки. Зараз Альянс посилив оборону своїх східних країн-членів і звинувачує Москву у використанні пропаганди і кібератак для підриву безпеки в регіоні.

Топ коментарі
+3
Давите гадов . Грузии и Украины мало ?
показати весь коментар
29.12.2017 15:40 Відповісти
+2
Столтенберг: "НАТО активізує діалог із Росією в 2018 році" - Цензор.НЕТ 8864
показати весь коментар
29.12.2017 15:52 Відповісти
+2
На Рассеи, Гниение предпочтительнее Смерти,диалог бесполезен.
показати весь коментар
29.12.2017 15:56 Відповісти

Завантаження...