Столтенберг: "НАТО активізує діалог із Росією в 2018 році"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю, НАТО з великою ймовірністю активізує діалог із Росією в 2018 році. Про це заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг інформагентству dpa.
"Я очікую, що буде більше зустрічей і також більше використання прямих військових каналів комунікації (...) Тому ми будемо рухатися вперед як у політичному діалозі, так і у військовій лінії комунікації, і все Альянс це підтримує", - цитує dpa Столтенберга в п'ятницю, 29 грудня.
Нагадаємо, що в цьому місяці державний секретар США Рекс Тіллерсон підкреслював, що активізація діалогу НАТО з Росією не може означати повної нормалізації зв'язків.
"Ми підтримуємо діалог, коли у нього є мета", - сказав Тіллерсон, однак додав, що поки Росія не відреагує на занепокоєння Заходу, про повернення до регулярних планових зустрічей не йдеться.
Діалог між НАТО і Росією припинявся з 2014 по 2016 роки. Зараз Альянс посилив оборону своїх східних країн-членів і звинувачує Москву у використанні пропаганди і кібератак для підриву безпеки в регіоні.