Російські танкери в обхід санкцій постачали паливом КНДР, - "Reuters"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Reuters, з посиланням на два джерела-чиновника.
За їх словами, цими діями Росія порушує санкції ООН.
Агентство вказує на те, що контрабанда палива з Росії в КНДР переросла в навантаження вантажів на море. Ще у вересні Reuters повідомляло, що кораблі Північної Кореї плавали безпосередньо з Росії на свою батьківщину.
Російські суду неодноразово порушували санкції з перевезенням нафтопродуктів з кораблів на кораблі", - сказало перше джерело на умовах анонімності.
Друге джерело також підтвердило існування російської судноплавної торгівлі паливом із Північною Кореєю. Однак воно заявило, що немає доказів участі уряду Росії в останніх трансферах.
"Немає ніяких доказів того, що це підтримується російським урядом, але ці російські судна продовжують життєвий шлях північнокорейським", - заявило друге джерело, яке працює в сфері європейської безпеки.
Reuters зазначає, що обидва джерела вказали на дані морської розвідки і супутникові знімки суден, що плавають з російських далекосхідних портів у Тихому океані.
Однак вони відмовилися розкривати подальші подробиці журналістам, зазначивши, що вони були засекречені.
Міністерство закордонних справ Росії і митна служба РФ відмовилися коментувати цю інформацію. Крім того, власник одного корабля, обвинуваченого в контрабанді нафти в Північній Кореї, заперечує таку діяльність.
Страна - параша
А президент - известное *****!