5153 відвідувача онлайн
2 083 29

Понад 300 бойовиків за рік викрили на Донеччині, - поліція

За 2017 рік працівники облуправління поліції Донецької області викрили понад 300 бойовиків незаконних збройних формувань, більшу частину яких затримали.

"З них 240 затримані, 61 - встановлено й оголошено в розшук", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП Донецької області, яке цитує Цензор.НЕТ. 

Лише за минулий тиждень поліцейські Донеччини оголосили про підозру у створенні не передбачених законом збройних формувань або участь у їхній діяльності (ч.2 ст. 260 ККУ) десяти бойовикам.

"Більшість з них були виявлені у звільнених містах - Слов’янську, КостянтинівціБахмутіТорецьку. А двоє, мешканці окупованих Донецька та Макіївки, були затримані під час перевірки на контрольно-пропускному пункті під час спроби перетину лінії розмежування", - зазначають у донецькому ГУ Нацполіції . 

Серед затриманих - командир танка "армії ДНР", представник "козачого" бандформування і пособник терористів, який брав участь у захопленні підприємств у Бахмуті.

"Усім десяти бойовикам оголошено про підозру за ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років", - повідомляють поліцейські.

Топ коментарі
+7
Проте вселякі Вілкули , Новинські , Гепи та Допи вільно себе почувають в Україні !!))
показати весь коментар
02.01.2018 18:25 Відповісти
+5
Гибридная война Порошенко - это когда тысячи солдат ВСУ в тюрьмах. Украинская Хельсинкская группа подсчитала количество осужденных за военные преступления, за 2016 год: Солдат ВСУ - 2500 чел. Сепаратистов и террористов ДНР+ЛНР+РФ - 210 чел. Разница в 12 раз.
показати весь коментар
02.01.2018 18:20 Відповісти
+3
https://www.facebook.com/people/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD-%D0%A2%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C/100004881407070?hc_ref=ARS16JtAjaueF5WhspC-ee-NKDh-vwcU8vLrHpLe5AvNMX9mU4iwGVkq7U4MN3AnB10&fref=nf Роман Туровець https://www.facebook.com/people/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD-%D0%A2%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C/100004881407070?hc_ref=ARS16JtAjaueF5WhspC-ee-NKDh-vwcU8vLrHpLe5AvNMX9mU4iwGVkq7U4MN3AnB10&fref=nf https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=814921775347195&id=100004881407070 5 ч · https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=814921775347195&id=100004881407070# Нє, ну приємно ж: лише доба, а вже 7 орків самоліквідувалися.31 грудня - не поділили щось офіцери та рядовий склад. Як аргумент застосували гранату. Тепер четверо (з них - один офіцер) пояснюють на тому світі, чому так мало прожили.
У новорічну ніч - троє раша-«воїнів» накатили шмурдяка і вирішили зварганити собі пожерти. Але ж батьки не навчили користуватися газовим балоном, тому ще троє додалися до тих чотирьох.
З Новим роком, хунто!) Более 300 боевиков за год разоблачили на Донетчине, - полиция - Цензор.НЕТ 5910
показати весь коментар
02.01.2018 18:26 Відповісти

Завантаження...