Понад 300 бойовиків за рік викрили на Донеччині, - поліція

За 2017 рік працівники облуправління поліції Донецької області викрили понад 300 бойовиків незаконних збройних формувань, більшу частину яких затримали.
"З них 240 затримані, 61 - встановлено й оголошено в розшук", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП Донецької області, яке цитує Цензор.НЕТ.
Лише за минулий тиждень поліцейські Донеччини оголосили про підозру у створенні не передбачених законом збройних формувань або участь у їхній діяльності (ч.2 ст. 260 ККУ) десяти бойовикам.
"Більшість з них були виявлені у звільнених містах - Слов’янську, Костянтинівці, Бахмуті, Торецьку. А двоє, мешканці окупованих Донецька та Макіївки, були затримані під час перевірки на контрольно-пропускному пункті під час спроби перетину лінії розмежування", - зазначають у донецькому ГУ Нацполіції .
Серед затриманих - командир танка "армії ДНР", представник "козачого" бандформування і пособник терористів, який брав участь у захопленні підприємств у Бахмуті.
"Усім десяти бойовикам оголошено про підозру за ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років", - повідомляють поліцейські.
У новорічну ніч - троє раша-«воїнів» накатили шмурдяка і вирішили зварганити собі пожерти. Але ж батьки не навчили користуватися газовим балоном, тому ще троє додалися до тих чотирьох.З Новим роком, хунто!)