Ніякої загрози великої війни на Донбасі немає, - Марчук

Представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Євген Марчук заявив, що ніякої загрози великої війни на Донбасі немає. Про це він сказав в ефірі 5 каналу, коментуючи надання США Україні летальної зброї, передає Ценнзор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.
"На мій погляд, ніякої загрози великої війни немає. Зрозуміло, що Росія використовувала, і буде використовувати будь-який спосіб (маніпуляції. - Ред.). Що таке Javelin (протитанковий ракетний комплекс. - Ред.) - це дуже ефективна зброя", - зазначив Марчук.
Він нагадав, що в Росії є схожа зброя, але вона не така ефективна і мобільна. "Це (Javelin. - Ред.) зброя поля бою. Це не горизонтна артилерія, це не точка У на 120 кілометрів", - підкреслив Марчук.
За його словами, протитанкові комплекси Javelin не використовуються в наступальних операціях.
"Головне призначення цієї зброї - це на полі бою, тобто в межах видимості, зупинити танкову атаку, вона не використовується в наступальних операціях, як Град. Але росіяни на всіх рівнях уже заявили, що США перейшли червону лінію. Слухайте, а те, що вони нагнали туди, на ту територію, сучасні види зброї і реактивну артилерію далеку, системи радіоелектронної боротьби. А системи протиповітряної оборони, а танки, в тому числі найновіші, вони звідки взялися, з універмагів? Це така спекуляція на те, що ось Javelin - це щось таке дуже страшне. Але там у них, що, нічого немає? Там поле? Там всі у них з пістолетами або, щонайменше, автоматами Калашникова? Це дурниці, спекуляції", - підкреслив Марчук.
Представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську вважає, що Україні потрібно бути готовою до маніпуляцій з боку країни-агресора РФ і грамотно виставляти контраргументи.
Кацапи, починаючи ще з Придністров'я, просто відкусують собі по кусочку, якийсь час перетравлюють відкушене, потім ще відкусують і ніхто не знає що, де і коли вони відкусять наступного разу.
Завдяки таким ублюдкам як марчук, кацапи відкусили від України, доки марчуки присипляли українців аніжебратьями.