9394 відвідувача онлайн
10 115 48

Волонтер АТО загинув від вибуху гранати в Харкові

Волонтер АТО загинув від вибуху гранати в Харкові

Загиблий був у стані алкогольного сп'яніння. Він впустив гранату.

У багатоповерхівці в Харкові вночі 5 січня керівник пансіонату престарілих та волонтер АТО через необережне поводження з гранатою впустив її на підлогу і загинув від вибуху, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомив перший заступник глави Національної поліції В'ячеслав Аброськін в Facebook.

"У Харкові в орендованій квартирі, розташованій на 3-му поверсі житлової багатоповерхівки, місцевий житель, 1979 р.н., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, під час необережного поводження впустив на підлогу гранату РГД-5, яка вибухнула.За наявною інформацією, він керівник пансіонату для людей похилого віку, неодноразово як волонтер виїжджав у зону АТО", - повідомив Аброськін.

У квартирі крім нього була його дружина і двоє малолітніх дітей, які тільки дивом не постраждали.

Топ коментарі
+12
Население Украины нужно обучить правильно кидать гранаты под ноги коррупционерам, а не себе. Волонтер АТО погиб от взрыва гранаты в Харькове - Цензор.НЕТ 2421
показати весь коментар
05.01.2018 11:21 Відповісти
+9
Мне твои гранаты ни к чему, Алекс.

Волонтер АТО погиб от взрыва гранаты в Харькове - Цензор.НЕТ 8048
показати весь коментар
05.01.2018 11:29 Відповісти
+6
І що він з тою гранатою збирався робити коли брав з собою? В мене племяш воював, але нічого за собою не притягнув хоч можна було.
показати весь коментар
05.01.2018 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І що він з тою гранатою збирався робити коли брав з собою? В мене племяш воював, але нічого за собою не притягнув хоч можна було.
показати весь коментар
05.01.2018 11:20 Відповісти
потому, что у твоего племяша хватило ума, у этого товарища - нет.
показати весь коментар
05.01.2018 11:22 Відповісти
есть разные волонтеры, уж поверь мне
показати весь коментар
05.01.2018 11:22 Відповісти
Андрей Полтава
показати весь коментар
05.01.2018 11:29 Відповісти
Ты прав. Волонтёры есть разные.
Но у них есть одно общее - все они используют пожертвования для своих целей.
В данном случае - волонтёром и не пахнет.
показати весь коментар
05.01.2018 11:30 Відповісти
Население Украины нужно обучить правильно кидать гранаты под ноги коррупционерам, а не себе. Волонтер АТО погиб от взрыва гранаты в Харькове - Цензор.НЕТ 2421
показати весь коментар
05.01.2018 11:21 Відповісти
правильно, и потому первым кто кинет гранату под ноги коррупционерам будешь ТЫ Костик...
Итак, начинаю обучение - смотри сюда...
показати весь коментар
05.01.2018 11:23 Відповісти
Мне твои гранаты ни к чему, Алекс.

Волонтер АТО погиб от взрыва гранаты в Харькове - Цензор.НЕТ 8048
показати весь коментар
05.01.2018 11:29 Відповісти
Волонтер АТО погиб от взрыва гранаты в Харькове - Цензор.НЕТ 2129
показати весь коментар
05.01.2018 11:34 Відповісти
После Кости гранаты бросать "под ноги" не получается, в виду их отсутствия... Волонтер АТО загинув від вибуху гранати в Харкові - Цензор.НЕТ 4334
показати весь коментар
05.01.2018 11:40 Відповісти
Начинать бросать что либо надо с простых вещей, с гранат например. А уж затем переходить к более сложным ножам и топорам. Волонтер АТО загинув від вибуху гранати в Харкові - Цензор.НЕТ 889
показати весь коментар
05.01.2018 14:45 Відповісти
Гранаты бросать опасно, могут пострадать невиновные, поэтому население надо научить бросать топоры. Я, кстати, умею бросать топоры, ножи и через х.., так что могу быть инструктором.
показати весь коментар
05.01.2018 13:04 Відповісти
как-то мутно...
упустил... (она уже без чеки была?)...
пьяный...
хвастался перед детьми или что?
больше никто не пострадал...(это Слава Богу)
показати весь коментар
05.01.2018 11:22 Відповісти
Есть такая пословица (не дословно точно, но близко по смыслу) - самый большой пистетц обычно начинается со слов "А сматри как йа могу".
показати весь коментар
05.01.2018 12:15 Відповісти
Я не военный человек, но знаю, что нужно выдернуть чеку перед тем как "уронить гранату"...
показати весь коментар
05.01.2018 11:24 Відповісти
Бывают извращенцы-оптимизаторы, которые выкидывают неэстетичную цепляющуюся чеку и надевают поверх кусок, отрезанный от одноразового шприца. А эта трубка затем под действием пружины или ещё какого воздействия тупо лопается - и привет, 200й.
показати весь коментар
05.01.2018 11:30 Відповісти
ділитесь буднями лугандона?
показати весь коментар
05.01.2018 14:07 Відповісти
якось огидно бачити пику отброськіна у новині про волонтера. Щось важко уявити, що волонтер взяв з собою гранату у квартиру, де були його маленькі діти. Може, хтось вкинув йому гранату на 3-й поверх? Це ж не 9-й, не так високо. У Харкові достатньо сепарів. Але навіщо перейматися такими підозрами, якщо одразу можна сказати "битовуха".
показати весь коментар
05.01.2018 11:24 Відповісти
свидетелей в расчет не берем?
Ты сильно удивишься, что атошник и волонтер это ни разу не ангел?
У меня у дружане в роте примерно 60 человек, так вот из них минимум 6-7 беспробудные пьяницы... аватары те самые... их всеми силами старались выпихнуть из армии и перед НГ сделали это... и они имеют удостоверение атошника. И что?
показати весь коментар
05.01.2018 11:27 Відповісти
і де там у статті про свідків? сам вигадав? Статтю почитай, розумнику. Його дружина та діти знаходилися у сусіднй кімнаті. Так які свідки? У цей час хто завгодно мог закинути у вікно гранату.
показати весь коментар
05.01.2018 11:30 Відповісти
вот жена и расскажет, видела она у мужа когда-нибудь такие сувениры или нет
показати весь коментар
05.01.2018 12:11 Відповісти
простая и давно известная инструкция запал к гранате нужно вкручивать непосредственно перед ее применением ...
показати весь коментар
05.01.2018 11:30 Відповісти
Та не было там никакого волонтёра.
Неоднократно выезжал в зону АТО ... за гранатами.
показати весь коментар
05.01.2018 11:32 Відповісти
Еще одно доказательство того, что короткостволы продавать нельзя.Сколько будет таких любителей разобрать пистолет, будучи в бухом виде, забыв извлечь магазин или дослав при этом патрон патронник, сколько будет таскать пистолеты и револьверы во время новогодних праздников по кабакам и друзьям - родственникам, терять стволы по улицам, в транспорте, оставляя в машине, в квартире и т. д.
показати весь коментар
05.01.2018 11:42 Відповісти
Волонтер гранатами бавився , чи колекціонував їх ? Нехай почиває з миром , але в мене шок від таких недолугих волонтерів !
показати весь коментар
05.01.2018 11:47 Відповісти
Дуже багато, на превеликий жаль, волонтерів, АТОшників, які випивають (добряче)!
Був випадок, волонтер з ревнощів підірвав себе з жінкою, залишились діти сироти.
Війна калічить і вбиває!!!
показати весь коментар
05.01.2018 12:40 Відповісти
починай волонтерити сам, якщо ти краще, тобі хтось заважає? Купуй необхідне для фронту і на свої гроші також, катайся туди, де стріляють. А коли тебе підстрелить якийсь сепар у тилу, то атброськіни напишуть "необережне поводження зі зброєю у нетверезому стані". А твої колишні колеги з шоколадного цеху поливатимуть тебе брудом.
показати весь коментар
05.01.2018 14:04 Відповісти
Влада старозавітних вбиває волонтерів. Як і добробатівців. Багато вже загинуло. Намагаються привести населення до одноманітного люмпенського стандарту без ініціативних людей. Старий прийом від Мойсея по полегшенню управління окупованим народом.
показати весь коментар
05.01.2018 12:19 Відповісти
Хорошая смерть,лучше бывает, если под комбайн попадешь.
показати весь коментар
05.01.2018 12:32 Відповісти
Это переклинило, пьяному выдергивать чеку и пытаться её вставить обратно слишком опасная игра.
показати весь коментар
05.01.2018 12:36 Відповісти
Дебилы тянущее сюда все это железо должны самовыпиливаться, независимо от заслуг. Мой брат тоже воевал, говорит была мысль зацепить несколько гранат на дембель, благо раскрытый ящик постоянно стоял в блиндаже. А решил - нахер надо. И правильно, мало ли что в пьяном виде в голову придет..
показати весь коментар
05.01.2018 12:43 Відповісти
І скільки таких випадків вже було і все одно люди продовжують наступати на ті самі граблі.
показати весь коментар
05.01.2018 12:50 Відповісти
Волонтер АТО погиб от взрыва гранаты в Харькове
Волонтер АТО загинув від вибуху гранати в Харкові - Цензор.НЕТ 8269
Причем здесь волонтер АТО ?
Гражданин, нарушивший уголовный закон Украины, был наказан на месте незаконного хранения.
Почему ездил в зону АТО? Ему мало обязанностей по обслуживанию престарелых Граждан?
показати весь коментар
05.01.2018 12:51 Відповісти
Та просто погрався пацан. Звичайна справа, я так часто роблю, коли пьяний.. Сам пью, сам гуляю...