Американський військовий супутник не вийшов на орбіту, - стратегічне командування США

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на CNN.
За даними видання, вчора американська компанія SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 із секретним супутником для потреб уряду США.
Інші ЗМІ інформують, що супутник має військове призначення й містить дуже дороге обладнання.
За даними порталу TechCrunch, ракета-носій із секретним супутником Zuma стартувала з пускового комплексу SLC-40 на мисі Канаверал у Флориді в ніч на понеділок.
Водночас, як повідомило агентство "Блумберг", посилаючись на інформовані джерела в адміністрації і конгресі, після пуску ракети виникли проблеми з її другою сходинкою і супутник був втрачений. Деякі джерела стверджують, що ракета із супутником впала в океан, інформує агентство.
Водночас, представник SpaceX заявив, що, за результатами проведеного аналізу, ракета працювала в штатному режимі.
За його словами, зараз проводиться розслідування, проте до цього моменту "немає ознак саботажу або іншого втручання" в процес запуску супутника.