8956 відвідувачів онлайн
13 149 67

Американський військовий супутник не вийшов на орбіту, - стратегічне командування США

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на CNN. 

За даними видання, вчора американська компанія SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 із секретним супутником для потреб уряду США. 

Інші ЗМІ інформують, що супутник має військове призначення й містить дуже дороге обладнання.

За даними порталу TechCrunch, ракета-носій із секретним супутником Zuma стартувала з пускового комплексу SLC-40 на мисі Канаверал у Флориді в ніч на понеділок. 

Водночас, як повідомило агентство "Блумберг", посилаючись на інформовані джерела в адміністрації і конгресі, після пуску ракети виникли проблеми з її другою сходинкою і супутник був втрачений. Деякі джерела стверджують, що ракета із супутником впала в океан, інформує агентство. 

Водночас, представник SpaceX заявив, що, за результатами проведеного аналізу, ракета працювала в штатному режимі. 

За його словами, зараз проводиться розслідування, проте до цього моменту "немає ознак саботажу або іншого втручання" в процес запуску супутника.

Топ коментарі
+14
это для каазламордых - пыль в глаза. технологии Стелс-2 работают.
показати весь коментар
09.01.2018 07:30 Відповісти
+11
Не, это ватная шмызь, ярый антиукраинец, бывший олег киев, мухосранск короче.
показати весь коментар
09.01.2018 07:44 Відповісти
+10
Тоже так подумал, уж очень засекретили.
показати весь коментар
09.01.2018 07:33 Відповісти

Завантаження...