4133 відвідувача онлайн

Поліція затримала одесита за незаконну торгівлю бойовою зброєю. ВIДЕО

Одеські правоохоронці затримали 31-річного чоловіка, який незаконно займався продажем зброї.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу поліції регіону, факт торгівлі зброєю було виявлено в ході  проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками поліції Приморського району та Одеської прокуратури.

Під час сакціонованих обшуків вилучено кілька одиниць бойової вогнепальної зброї та велику кількість боєприпасів.

Зловмисника затримали, вилучене направили на експертизу. Затриманому загрожує до п'яти років в'язниці. 

Топ коментарі
+1
В воюющей стране гражданам запрещено иметь оружие. Спрашивается, кто эти руководители государства, как не предатели?
показати весь коментар
10.01.2018 11:24 Відповісти
+1
этот гражданин нарушил закон, запрещающий хранение, ношение, изготовление и сбыт огнестрельного нарезного оружия..................
показати весь коментар
10.01.2018 11:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уголовный Кодекс.
показати весь коментар
10.01.2018 11:21 Відповісти
УК это не закон
показати весь коментар
11.01.2018 13:20 Відповісти
этот гражданин нарушил закон, запрещающий хранение, ношение, изготовление и сбыт огнестрельного нарезного оружия..................
показати весь коментар
10.01.2018 11:51 Відповісти
Нет такого закона
показати весь коментар
10.01.2018 13:49 Відповісти
Поліція затримала одесита за незаконну торгівлю бойовою зброєю - Цензор.НЕТ 1097вы идиот?
показати весь коментар
11.01.2018 06:44 Відповісти
ст263 УК Украины - это тебе не закон?
показати весь коментар
11.01.2018 06:45 Відповісти
нет, не закон. Это статья УК, в которой описано наказание за нарушение закона, КОТОРОГО НЕТ
показати весь коментар
11.01.2018 13:19 Відповісти
УК - это ЗАКОНОДАТЕЛЬНЫЙ АКТ, принятый ВР - этого мало? Справедливости ради, лично я ЗА легализацию огнестрела.
показати весь коментар
16.01.2018 04:19 Відповісти
не, я с вас всех в шоке.
Кто-нибудь читал статью 263? Там везде без передбаченого законом дозволу. Покажите мне этот закон!
показати весь коментар
16.01.2018 12:47 Відповісти
https://www.048.ua/news/1917059
показати весь коментар
10.01.2018 11:15 Відповісти
В воюющей стране гражданам запрещено иметь оружие. Спрашивается, кто эти руководители государства, как не предатели?
показати весь коментар
10.01.2018 11:24 Відповісти
Что вы все ноете? Иди, купи себе охотничье оружие для самообороны, никто не запрещает. Двустволку, одностволку, карабин, помповик, пятизарядку. А на Востоке вообще любое оружие, на выбор.
показати весь коментар
10.01.2018 11:41 Відповісти
http://pushkinska.net/odessa/odessit-kotorogo-ubili-vozle-bankomata-byl-feldsherom-skoroj-pomoshhi И сильно поможет тебе помпа против бандитов на улице?
показати весь коментар
10.01.2018 14:09 Відповісти
нифига не видно, скорее пистолет игрушечный...
показати весь коментар
10.01.2018 11:42 Відповісти
а где брать лицензию?
показати весь коментар
10.01.2018 11:56 Відповісти
На что?