7723 відвідувача онлайн
4 530 68

Зарплати вчителів планується підвищити в 2019 році ще на 25%, - Гриневич

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Наступного року ми знову плануємо підвищити на 25% вчителям зарплату", - сказала міністр в ефірі "5 каналу" в четвер.

Вона нагадала, що зарплати педагогічних працівників у 2017 році були підвищені на 50%, а з 2018 року - ще на 25%.

Як повідомлялося, 11 січня Кабінет Міністрів України підвищив посадові оклади вчителів на 1 розряд, що, за словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, має на увазі підвищення зарплат на 25%, або в середньому на 1,5 тис. грн.

Топ коментарі
+17
Дайош 50 гривень за долляр!!!
показати весь коментар
11.01.2018 20:51 Відповісти
+14
Мрази. У нас кроме учителей и чинуш больше людей нету? Или учителя самые бедные? Посмотрите по селам больницы закрываются, поликлинники больше похожи на пыточные Гестаппо с работниками тех же годов которые лечат только клизмами и флюрографией аппаратом возраста Николы Тесла. Чем ближе к выборам тем больше власти подлизывают мучителям.
показати весь коментар
11.01.2018 20:55 Відповісти
+10
СЯДУТ ВСЕ когда поменяется власть..
показати весь коментар
11.01.2018 20:56 Відповісти

Завантаження...