9302 відвідувача онлайн
4 055 78

Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський

Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський

В Авдіївці завершили зварювання стиків і укладання труб нового газопроводу.

Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Зранку відвідав будівництво Авдіївського газогону. Ситуація наступна: вчора завершили зварювання стиків і укладку труб. Газогін готовий повністю до початку випробувань. 

Сьогодні з 10-ї години ранку його почали накачувати спеціальним інгредієнтом для перевірки якості зварювання. Накачуватимуть поетапно до 7,5 атмосфер, на це потрібна доба. Потім при 7,5 атмосфер трубу перевірять спеціалісти технагляду та держпраці - три години має тримати газогін такий тиск, після цього опустять тиск до 6 атмосфер і знову зафіксують, перевірять і опломбують. Після цього вже можна буде повністю засипати трубу. 

Далі накачуємо газ і починаємо підключати помешкання. 
Дав вказівку усю необхідну документацію оформлювати паралельно, щоб не затягувати процес
", - написав губернатор.

Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський 01

Топ коментарі
+23
Авдеевский газопровод полностью готов к началу испытаний, - Жебривский - Цензор.НЕТ 9001

Знаймотесь. Це - https://www.facebook.com/artem.semenihin?fref=mentions Артем Семеніхін , міський голова Конотопа (член партії ВО "Свобода"). Маршрутчики поставили йому умову, що ціни на проїзд виростуть з 3 до 6 грн, а якщо він відмовиться підписати ці зміни - вони не будуть працювати. І дійсно, в один з днів вони вийшли на страйк та зупинили всі маршрути і в Артема не залишалось іншого виходу, окрім як... розторгнути з ними договори (до цього не було формальних підстав) та оголосити, що нові договори будуть заключатись лише з перевізниками, які погодятся на ціну в 2.5 грн. На наступний день частина перевізників прийшла та погодилась возити людей за 2.5 грн, хоча до цього розповідали, що 3 грн - не рентабельно, що пальне зросле в ціні та інші відмазки.
А в Одесі ціну повишають з 5 до 7 грн, а міська рада нам каже, що це ще людям пощастило, бо менше, ніж 8 грн - це збиткові поїздки і хай взагалі всі радіють. Мабуть, власники всіх маршруток просто благодійники, якщо весь цей час возили людей по збитковим тарифам та знов погодились возити по новим, теж збитковим, тарифам. А пам'ятаєте, яка запекла боротьба була в кінці минулого року за маршрут №9 ? Мабуть, благодійники змагались, хто візьме собі цей маршрут та буде робити більше добрих справ. Доречі, злі язики кажуть, що поставити маршрутку на маршрут в Одесі коштує 1000 доларів на рік.
Ну,як-то ******** казати міський голова Одеси Труханов - "довєряй дєлам"!
показати весь коментар
13.01.2018 11:14 Відповісти
+7
Скільки чекати до знищення цього газогону?
показати весь коментар
13.01.2018 11:06 Відповісти
+7
А мером года по иновациям стал мер Винницы Авдеевский газопровод полностью готов к началу испытаний, - Жебривский - Цензор.НЕТ 7053.соевая реальность.
показати весь коментар
13.01.2018 11:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скільки чекати до знищення цього газогону?
показати весь коментар
13.01.2018 11:06 Відповісти
Возможно хватило ума и газопровод идет нет над землёй , а под землёй хотя бы на 0,5 метра.
показати весь коментар
13.01.2018 11:40 Відповісти
Такого ніхто не робить, бо дуже дороге стане обслуговуванння.
показати весь коментар
13.01.2018 11:48 Відповісти
Пишемо, не читаючи?:После этого уже можно будет полностью засыпать трубуИсточник: https://censor.net/n3044160
показати весь коментар
13.01.2018 12:15 Відповісти
Пластикова труба лежить неглибоко, не захищена бетонними плитами, такий газпроповід дуже вразливий! Під час війни терористи примудрялись розбити мінометами навіть сталеві труби магістрального газогону на глибині 3м, а цей газогін це взагалі ганьба, навіть складно прогнозувати скільки він проживе! Можна біло прокласти труби глибоко в землі, методом горизонтального буріння, на глибині 10-20м від поверхні! Можно було закопати глибше і на половині глибини покласти бетонні плити, або покласти труби в бетонний короб і це б дало захист від уламків снарядів та від диверсійних груп, але влада про це не думає, бо влада бутафорська!
показати весь коментар
13.01.2018 14:57 Відповісти
може метро построить? Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 5583заодно и трубы можно проложить...ну,как кацапье по керченскому мосту...
показати весь коментар
13.01.2018 16:23 Відповісти
Установки горизонтального буріння вже є майже в кожні будівельній організації яка прокладає комунікації, це відносно недорогий спосіб прокладання труб, який дозволяє прокласти трубопроводи на будь якій глибині 30-50-100-150м. Заглиблення труби дозволяє уникнути ураження від вибухів мін чи снарядів, від закладок диверсійних груп та від роботи будь якої будівельної техніки! Якби влада дійсно будувала захищену комунікацію, то віднеслась би до будівництва газогону відповідально і знайшла б спосіб захистити трубу від всіх можливих ризиків!!!!
показати весь коментар
13.01.2018 16:42 Відповісти
там же написано...
...опустят давление в 6 атмосфер и снова зафиксируют, проверят и опломбируют. После этого уже можно будет полностью засыпать трубу.Источник: https://censor.net/n3044160
показати весь коментар
13.01.2018 12:59 Відповісти
А,ви, шановний текст читаєте?Чи,тільки пишете? Там же рузьким язиком написано, що після перевірки, будуть засипати.
показати весь коментар
13.01.2018 14:08 Відповісти
После этого уже можно будет полностью засыпать трубу.Источник:https://censor.net/n3044160
показати весь коментар
13.01.2018 17:03 Відповісти
. После этого уже можно будет полностью мини́ровать.и засыпать ТРУБУ
показати весь коментар
13.01.2018 14:51 Відповісти
Фошизди!
показати весь коментар
13.01.2018 11:08 Відповісти
там твои стараются-стараются все трубы разбомбить-а жебривський,гнида,восстанавливает их...палишься,даже без топора.
показати весь коментар
13.01.2018 13:00 Відповісти
Гыг, а Порошенко знал, что Гонтарева помогла Януковичу украсть полтора миллиарда долларов или это был него сюрприз? Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 4633
показати весь коментар
13.01.2018 16:05 Відповісти
гы Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 1490а об этом кроме гэбни и зрады никто не знает...
показати весь коментар
13.01.2018 16:20 Відповісти
И Порошенко не знает, Гыг? Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 6418
показати весь коментар
13.01.2018 17:22 Відповісти
А,сам?
показати весь коментар
13.01.2018 14:09 Відповісти
А я хороший, если ты об этом. Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 3166
показати весь коментар
13.01.2018 16:06 Відповісти
Саме під час іспитів і можуть пошкодити (по наводкі своєї агентури), а потім газогон буде закопано в землю.
показати весь коментар
13.01.2018 11:21 Відповісти
Мишень для орков парашенских готова.
показати весь коментар
13.01.2018 11:13 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2018 11:18 Відповісти
між іншим- Семеніхін проти порошенка.
показати весь коментар
13.01.2018 11:20 Відповісти
А його ставлення до Саакашвілі?
показати весь коментар
13.01.2018 11:21 Відповісти
позитивне.як і до громади міста
показати весь коментар
13.01.2018 11:22 Відповісти
Тоді я не дивлячись на його дійсно гарну роботу у Конотопі буду проти нього.
показати весь коментар
13.01.2018 11:23 Відповісти
Даремно, чи не єдиний нормальний кандадат, я б за нього голосував.
показати весь коментар
13.01.2018 11:26 Відповісти
Для мене Саакашвілі як лакмусовий папірець. Раніше я голосував за Свободу, а якщо вони змінили переконання, то тепер не буду.
показати весь коментар
13.01.2018 11:27 Відповісти
Я голосував за ПС, а свободівці не змінили переконання, не знаю звідки то взяв Сорен, але в нас свободівці не підтримали Міхо за непрозорості його фінансування.
показати весь коментар
13.01.2018 11:30 Відповісти
Я теж не чув, що кияни підтримують Міхо. У мене повно родичів у Києві, багато знайомих і друзів. За Саакашвілі жодного, хоч більшість підтримувала Свободу.
показати весь коментар
13.01.2018 11:32 Відповісти
клічко ваше всьо.
показати весь коментар
13.01.2018 11:35 Відповісти
А я був проти Кличка, хоч кияни його тоді підтримали. Тепер все, його не оберуть.
показати весь коментар
13.01.2018 11:37 Відповісти
ну ви Алі таким чином і про Саакашвілі відповіли.
показати весь коментар
13.01.2018 11:41 Відповісти
Ні. Тут зовсім інша історія. Я визнаю, що у другий раз кияни підтримали Кличка. Тепер на нього не просто ображені, а дуже невдоволені. А Саакашвілі взагалі не користується повагою в Києві, тому у нього шансів 0.
показати весь коментар
13.01.2018 11:46 Відповісти
Київ це невся Україна. і як кажуть- у кожного додіка своя методіка. у мене своя Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 8514
показати весь коментар
13.01.2018 11:50 Відповісти
Дійсно, що не вся. Але янукович пішов проти киян...
показати весь коментар
13.01.2018 11:55 Відповісти
воно пішло проти України ! чи не так?:
показати весь коментар
13.01.2018 13:13 Відповісти
твоє діло.
показати весь коментар
13.01.2018 11:26 Відповісти
В цьому році я буду особисто питати жителів Конотопа про Саакашвілі. Не впевнений, що він їм подобається.
показати весь коментар
13.01.2018 11:30 Відповісти
Серьезно ? Моргуша мэр года ? Мой однокурсник по истфаку, ни рыба ни мясо в то время.
показати весь коментар
13.01.2018 11:22 Відповісти
Да по иновациям,сам продавец трусов поздравлял на всю страну.
показати весь коментар
13.01.2018 11:25 Відповісти
Це був такий собі татов синочок, тато при СРСР завідував ресторанами і кафе Вінниці.
показати весь коментар
13.01.2018 11:27 Відповісти
так это современная элыта,бывшие сынки партии.Поэтому и не можем вырваться из прошлого.
показати весь коментар
13.01.2018 11:30 Відповісти
Очередной транsпортный "роттердам+++"...
показати весь коментар
13.01.2018 11:24 Відповісти
и долго они так провозят по 2,50?пока маршрутки на ходу не начнут разваливаться.просто владельцы переложат стоимость ремонта на водил,те начнут увольняться.
а свободовец весь в белом,обломал барыг Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 7075.только все равно через полгода-годик придется поднимать тариф...и не факт ,что до 6,скорее гораздо выше.

примерно такж е управляли государством йуля с шапкокрадом.держали доллар по восемь,пока не накопили астрономических долгов.
показати весь коментар
13.01.2018 13:05 Відповісти
Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 5126
показати весь коментар
13.01.2018 13:12 Відповісти
мало того,и сам ты ничего не сделал-учиться не хотел,над собой не работал...
лучше отойди от зеркала и не заморачивайся Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 2420.так и дошкандыбаешь до старости.
показати весь коментар
13.01.2018 13:36 Відповісти
Я розумію так, що нитка газогону повністю проходить по контрольованій Україною місцевості..
показати весь коментар
13.01.2018 11:16 Відповісти
Да но для пушек продавца куриц это не проблема.
показати весь коментар
13.01.2018 11:19 Відповісти
я тоже так понял
этот газогон (с нашей територии и по нашей територии) заменит тот, который все время подрывали ихтамнеты или перекрывали мышебратья (та линия шла от ворога)
или я не понял радости?
показати весь коментар
13.01.2018 11:21 Відповісти
Жебривский уже наверняка передал оркам координаты, куда стрельнуть по газоводу, чтоб уже наверняка и потом заново ""осваивать"" деньги на ремонт
показати весь коментар
13.01.2018 11:19 Відповісти
Завтра ждем сопливого нытья Жебракивського, что в результате прицельного обстрела, кацапские орки вновь повредили газопровод. Авдеевский газопровод полностью готов к началу испытаний, - Жебривский - Цензор.НЕТ 7938
показати весь коментар
13.01.2018 11:21 Відповісти
Авдеевский газопровод полностью готов к началу испытаний, - Жебривский - Цензор.НЕТ 6343
показати весь коментар
13.01.2018 11:21 Відповісти
Ще трохи і його приберуть.
показати весь коментар
13.01.2018 11:24 Відповісти
Интереsно: а какое именно гоsударsтво он имел в виду?! Авдеевский газопровод полностью готов к началу испытаний, - Жебривский - Цензор.НЕТ 3455
показати весь коментар
13.01.2018 11:25 Відповісти
Мне вот интересно если мы удрали от управления с Москвы,то по чему по настоящее время у нас в Украине осталась старая московско ордынская система управления властью? Как противно видеть когда чиновники разных мастей смотрят в рот друг другу. Авдеевский газопровод полностью готов к началу испытаний, - Жебривский - Цензор.НЕТ 490
показати весь коментар
13.01.2018 11:29 Відповісти
Когда будете подключать к домам, сообщите о тарифе гражданам. Также скажите, что тариф уже в режиме зима/лето не работает. Думаю, что местные не захотят подключаться
показати весь коментар
13.01.2018 11:29 Відповісти
То нехай ті, хто "не захотят" готують на кострах. І біля них же гріються.
показати весь коментар
13.01.2018 11:52 Відповісти
За бюджетные деньги построили газопровод,которым в большей степени будет пользоваться Авдеевский коксохим( абсолютно нищий гражданин Ахметов). И даже скажут ,что этот "бескорыстный" человек дал часть средств. На пятом году войны построили несколько км газопровода. ВЫ ОБЯЗАНЫ обеспечить гражданское население всем необходимым,ОБЯЗАНЫ. Но вы еще на пятом году войны не решили с водой( она Ахметову без надобности). Властные уроды!
показати весь коментар
13.01.2018 11:29 Відповісти
Чому вам зобов'язані?
показати весь коментар
13.01.2018 11:35 Відповісти
Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 8581 вылезло ? зраду нашло? в спам! Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 8581
показати весь коментар
13.01.2018 11:47 Відповісти
От яскравий приклад розбазарювання державних коштів соєвими дегенератами. Кошти ідуть на ремонт газогону (!!!) в зоні бойових дій. Влучання будь-якого снаряду спричинить вибух і, можливо, екологічну катастрофу. Окрім того, мільйони гривень в прямому і переносному смислах "ідуть в трубу".
показати весь коментар
13.01.2018 11:36 Відповісти
Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 4839 Який ремонт??? Це нова гілка по території підконтрольній Україні.
показати весь коментар
13.01.2018 11:50 Відповісти
Построен газопровод, куча рабочих на огромном заводе будет получать стабильную зарплату, металлурги - кокс, государство - налоги. Но нытики и в этой новости никак не уймутся, всё считают деньги Ахметова
показати весь коментар
13.01.2018 11:44 Відповісти
Полная зрада.Липецк, офшор и братан плешивый педофил с Бриллиантами для Диктатуры Пролетайрята. Авдіївський газопровід повністю готовий до початку випробувань, - Жебрівський - Цензор.НЕТ 7851
показати весь коментар
13.01.2018 11:45 Відповісти
Зрадо**** ы , дегенераты сидят в кремле и кучка недобитых рыгокоммуняк в Украине , для которых чем хуже в Украине , тем лучше для них !
Вот , к примеру , что вылазит на поверхность некоторых мацковских упырей , которых вы , тролляки , так рьяно поддерживаете ;
По информации ЦРУ США, российские военные хакеры стоят за кибератакой в Украине в июне 2017 года, которая ставила за цель разрушить финансовую систему страны. Об этом сообщает The Washington Post со ссылкой на источники в ведомстве.

Военные агенты из ГРУ РФ создали вирус NotPetya. Такой вывод "с высокой степенью уверенности" сделали в ЦРУ в ноябре прошлого года.

Вирус также поразил системы в Дании, Индии и Соединенных Штатах. Но больше половины зараженных компьютеров были в Украине.

Ранее группа ИС сообщала о том, что ранее СБУ установила причастность РФ к хакерским атакам на госпредприятия и органы власти Украины.
показати весь коментар
13.01.2018 11:49 Відповісти
Маловероятно. ГРУ - сугубо военная разведка. Им плевать на финансовую систему стран.
показати весь коментар
13.01.2018 11:56 Відповісти
Скажи кто стоит за директором киневского бронетанкового завода,
который на 48 млн грн закупил бракованные мосты для бтр-80 у левых коммерческих фирм.

Кстати у тех же фирм закупала продукци. ленкузница порошенка.

А кто стоит за ленкузницей порошенка и киевским бронетанковым заводом??
А???

росмиабароны??
показати весь коментар
13.01.2018 15:48 Відповісти
Три года авдеевка получала газ по 2.20 рублей.а платили по 6.85 гривен.интересно кто решил помочь авдеевке?
показати весь коментар
13.01.2018 11:56 Відповісти
А ты из кодла Газпрома который требует 2,2лярда$ за поставки газа без учета на не подконтрольную территорию?
показати весь коментар
13.01.2018 12:20 Відповісти
Для уродцев, типа тех кто вещает,что нельзя считать деньги Ахметова поясняю. АКХЗ является поставщиком услуг тепла населению и МОНОПОЛИСТ для этого города. ПОЭТОМУ он ДОЛЖЕН принять ВСЕ меры к обеспечению БЕЗАВАРИЙНОГО снабжения населения услугой по теплоснабжению. Почему? Потому,что при покупке права распоряжения активами ГОСУДАРСТВЕННОГО коксохимического предприятия,поставлявшего эту услугу,ЭТО ОБЯЗАТЕЛЬСТВО внесено в общественный договор,ОБЯЗАТЕЛЬНЫЙ для выполнения. АКХЗ работал или поддерживал жизнедеятельность? Да.
показати весь коментар
13.01.2018 12:25 Відповісти
Показывали по тв ентот газопровод.

Строитель газопровода сказал,
что на стройке постоянно появляются какие-то местные активисты,
и грозят,
что "Прекращайте стройку.
А если не прекратите, то
как только достроите, сразу получите сюрприз"

Давай жебривский строй дамбаские газопроводы за бюджетные бабки.

Строителям все равно - им только бы зарплату платили.
Они и в 10-й раз построят, если активисты спалят первые 9 штук.

Бабки все равно киевские.
показати весь коментар
13.01.2018 15:44 Відповісти