8060 відвідувачів онлайн
4 344 64

Лавров: США намагаються змусити Європу відмовитися від "Північного потоку-2"

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс",  про це на прес-конференції за підсумками року заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Ця протидія в енергетиці "Північному потоку-2". Називаючи його політизованим, який веде до розколу Європи, до удушення України - все це йде зі Сполучених Штатів. Відкритим текстом вони змушують європейців відмовитися від "Північного потоку-2", хоча доставка газу в ту ж Німеччину по "Північному потоку-2" на 2 тис. км коротше, ніж через Україну, і в півтора-два рази дешевше, ніж через Україну вартість транзиту", - сказав він.

Лавров зазначив, що європейцям "замість російського газу нав'язується скраплений газ зі Сполучених Штатів, що набагато дорожче".

До реалізації проекту "Північний потік -2" вартістю майже 10 млрд євро "Газпром" і його партнери мають намір приступити в квітні 2018 року. Передбачається, що 1200-кілометровий газопровід буде прокладений через Балтійське море і з'єднає Росію і Німеччину, минаючи Україну, Польщу і країни Балтії. Потужність газопроводу буде вдвічі більше, ніж у першого "Північного потоку", будівництво планується завершити до кінця 2019 року.

Топ коментарі
+5
Пффффф пытаются, и заставят, и в рыло вам насцут. А после 2 февраля вы свою жопу без анальной боли и не свпомните.
показати весь коментар
15.01.2018 11:10 Відповісти
+5
И где тут на 2 тыс км короче?!
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
15.01.2018 11:50 Відповісти
+4
" Украине и Европе перекроем газ ! " ©

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
15.01.2018 11:18 Відповісти

Завантаження...