7191 відвідувач онлайн

На Донеччині зафіксовано рух 14 вантажівок із реактивними снарядами, - ІС

На Донеччині зафіксовано рух 14 вантажівок із реактивними снарядами, - ІС

У Донецькій області зафіксовано рух 14 машин зі снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в  Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Окупанти вже без всяких заходів маскування перекидають по трасі Н-21 у сторону Макіївки і Донецька "Уралами" 122-мм НКРС-и до РСЗВ БМ-21 "Град", - пише Тимчук.

Він зазначає, що реактивні снаряди до РСЗВ найманцями РФ навіть не прикривається брезентом або тентом. Так, за 4 години зафіксовано 14 минулих по трасі партіями по 3-4 одиниці машин з реактивними снарядами. Повідомляється, що боєприпаси прибувають з боку Сніжного (Донецька область), де здійснюється їх перевантаження з транспорту, який прибув із Росії.

Топ коментарі
+6
при желании президент может навести порядок на донбассе за 1 месяц
при большом желании вернуть крым
но это наверное будет тот президент который не будет зависим от врага
показати весь коментар
15.01.2018 11:32 Відповісти
+4
скільки тисяч чужих життів ви готові сплатити за цей порядок?
показати весь коментар
15.01.2018 11:38 Відповісти
+4
наверное пишет из окопа... выкопанного между диваном и холодильником с пивасом))
показати весь коментар
15.01.2018 11:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.01.2018 11:39 Відповісти
Что то у тебя поменялось?Еще недавно ты готова была любой ценой это делать,а этот вопрос задавал тебе я.
показати весь коментар
15.01.2018 11:42 Відповісти
Не перекручуй. Я чекаю, коли наша армія стане добре озброєнною та навченою.
Наші хлопці не гарматне м'ясо, краще почекати ніж посилати на смерть людей.
показати весь коментар
15.01.2018 11:45 Відповісти
Странно.Меня за такие высказывания называли кацапом...Давить нужно было люьой ценой еще..дней несколько назад.Ну ладно.Может кто то извинится..
показати весь коментар
15.01.2018 11:58 Відповісти
Не за такие. Вы предлагали договариваться, я сочла это неприемлемым.
показати весь коментар
15.01.2018 20:12 Відповісти
какие життя Ксюха?
включай мозги
вариантов куча
например донбасс
ставится условие что либо рф уходит оттуда нах, и сидит ровно
либо через 1 месяц московская церква запрещена в Украине и все её майно безвозмездно переходит УПЦ , что давно надо было сделать
уверен башку захара пришлют через пару дней, ибо донбасс не стоит тех денех которые потеряют мацковские попы, и не только денех
про крым рассказать? тоже есть мирные варианты
ПРОСТО НУЖНО ЖЕЛАНИЕ, а его нет, потому как всем понятно почему
показати весь коментар
15.01.2018 11:44 Відповісти
Зачепити МП ? То підніметься бунт в середині країни, всесвітній стогін кацапії- церкву утискають!...
показати весь коментар
15.01.2018 11:46 Відповісти
референдум проведите для начала
или ты думаешь что население Украины сплошь состоит из дебилов?
Бог он один, а не московский или украинский
гордость надо иметь просто
иначе смысл государственности
показати весь коментар
15.01.2018 11:50 Відповісти
Ты сам себе противоречиш.Бог вроде один,но запретить нужно МП.Правильно она тебе пишет,поднимется бунт внутри и на лрзунгах будет твоя фраза-БОГ ОДИН.
показати весь коментар
15.01.2018 12:02 Відповісти
и путин нападет
скрепы защищать
правильно?
по твоему лучше сидеть на жопе ровно?
чего ***** со своими украинскими партнерами и добивался
показати весь коментар
15.01.2018 12:08 Відповісти
Для начала я б перестал верить любой статье с подписью-Тымчук.
Он даже не ссылается ни на один источник.Просто белая горячка.Но я понимаю его цель.Поддерживать ненависть,возвращать усомнившихся и лить,лить,лить масло.А его поЧИТАТЕЛИ будут сами организовывать и придумывать идеи для поддержания войны.А выгодно это только господину Порошенко и Ко.
показати весь коментар
15.01.2018 12:22 Відповісти
а сколько потерь ожидается, если как говорят "умные" за месяц?????
показати весь коментар
15.01.2018 11:38 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=67DVfj0RSqA&t=97s

поможем девочке !!!
показати весь коментар
15.01.2018 11:40 Відповісти
ЛОЛИТА РУЛИТ !!! На Донетчине зафиксировано движение 14 грузовиков с реактивными снарядами, - ИС  - Цензор.НЕТ 5797
показати весь коментар
15.01.2018 11:42 Відповісти
Президент порошенко повністю нікчемний, він навіть з бурштином не може навести порядок, навіть не може видати гроші на готель учасникам мінських переговорів, досі не призначені 17 послів, вже четвертий рік!!!! порошенко це слабке звено ланцюга, слабке, нікчемне і безпорадне!!!!! путін відкрито готує натсуп на Україну, вводить додаткові ракетні дивізіони ЗРК С-400 в Крим, проводить масовану авіарозвідку російськими БПЛА, відключає зв'язок в прикордонних районах, відкрито стягує війська та **********, а порошенко боїться навіть скасувати режим припинення вогню!!!! Це просто нікчема та боягуз, або ворожий агент, який послаблює Україну перед нападом путіна!!!! Резерви ЗСУ досі не підтягнуті до лінії фронту, не приведені в бойову готовність підрозділи в ППД, не переведена бойова техніка на бази зберігання біля залізниці, для термінового завантаження та відправки на фронт, не підвозяться ********** на проміжні склади ближче до фронту, не проводяться збори резервістів, не оголошується про збільшення чисельності ЗСУ та формування нових бригад та армійських корпусів!!!! Ми просто пливемо за течією, а це не найкраща тактика на війні! Втрата ініціативи на фронті це гарантована поразка, цьому нас вчить вся історія війн на планеті з прадавніх часів!!!! Той хто не хоче атакувати ворога - гине під час раптового ворожого удару!!!
показати весь коментар
15.01.2018 11:43 Відповісти
Игорь Л (с) "Президент порошенко повністю нікчемний, він навіть з бурштином не може навести порядок..." - Вы что, и правда не осознаёте разницу между "не может" и "не хочет"? А если понимаете, зачем ерунду пишете?
показати весь коментар
15.01.2018 11:46 Відповісти
Навіть якщо рошен захоче припинити видобуток бурштину, він цього не зможе зробити, бо він слабкий менеджер і немає ідейної команди, яка буде чесно працювати не за кримінальні гроші, а за ідею!
показати весь коментар
15.01.2018 11:59 Відповісти
На Донетчине зафиксировано движение 14 грузовиков с реактивными снарядами, - ИС  - Цензор.НЕТ 5851
показати весь коментар
15.01.2018 12:13 Відповісти
На Донетчине зафиксировано движение 14 грузовиков с реактивными снарядами, - ИС  - Цензор.НЕТ 9164
показати весь коментар
15.01.2018 12:14 Відповісти
Звідкіля така колоритна циганочка?
показати весь коментар
15.01.2018 15:31 Відповісти
як це "з бурштином не може навести порядок" ?

він відразу ж навів - всі платять йому мзду і копають далі...
показати весь коментар
15.01.2018 13:49 Відповісти
Боеприпасы путин отдавать отказался, отметив, что якобы этого делать нельзя по соображениям безопасности. Он даже не постеснялся пригласить украинских военных на утилизацию снарядов. в АРКрым В Донецкой области зафиксировано движение 14 машин со снарядами к реактивной системе залпового огня "ЭРЭСЫ"
показати весь коментар
15.01.2018 11:51 Відповісти
и склады по-калиновски никто не рвет
показати весь коментар
15.01.2018 11:38 Відповісти
На Донетчине зафиксировано движение 14 грузовиков с реактивными снарядами, - ИС  - Цензор.НЕТ 8907
показати весь коментар
15.01.2018 11:42 Відповісти
петр алексеевич и рева на хэллуине?
показати весь коментар
15.01.2018 11:55 Відповісти
На Донеччині зафіксовано рух 14 вантажівок із реактивними снарядами, - ІС - Цензор.НЕТ 2882
показати весь коментар
15.01.2018 15:22 Відповісти
- Как выразился еще в 1831 году лорд Маколей: «Умеренность в войне является верхом глупости».
показати весь коментар
15.01.2018 17:58 Відповісти
а кацапы обсцыкаются по поводу получения Украиной 35 -ти джевилинов !!!!
показати весь коментар
15.01.2018 19:11 Відповісти