7973 відвідувача онлайн
1 016 10

В'їзд вантажівок до Києва обмежений через снігопад, - КМДА

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КМДА.

"Сьогодні, 17 січня, у зв’язку з погіршенням погодних умов обмежено в’їзд у столицю великовагового та великогабаритного транспорту у напрямку з Бориспільської траси. Зазначене обмеження діятиме до 11:00 17 січня. Про подальший графік введення обмежень буде повідомлено додатково.Це дозволить уникнути блокування руху на дорогах і перешкоджання роботі снігоприбиральної техніки.Міська влада закликає киян не користуватися власними автівками під час снігопаду та надавати перевагу громадському транспорту. Це дуже необхідно для якісного та своєчасного прибирання снігу в умовах снігопаду, а також значно прискорить роботу комунальних служб і дозволить уникнути виникнення заторів на дорогах міста.

Окрім того, в умовах ускладнення погодних умов водіям рекомендується дотримуватися правил паркування, зокрема – не залишати приватні авто на узбіччях доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Пішоходам рекомендується рухатись тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях і бути обачливими", - сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+3
хорошо шо ты не министр и даже не мэр В'їзд вантажівок до Києва обмежений через снігопад, - КМДА - Цензор.НЕТ 342.а то уже летом задрал бы всех своими советами.и в зиму бы они вступили обескровленными
показати весь коментар
17.01.2018 10:54 Відповісти
+2
Фуры не блокируют дороги! Не мешают уборки снега! Фаташоп! Вы все врете!
В'їзд вантажівок до Києва обмежений через снігопад, - КМДА - Цензор.НЕТ 2595
показати весь коментар
17.01.2018 11:12 Відповісти
+1
Украинская не лучше. - Ноги ростут из одного места. Совдепия называется. С элементами садистского олигархизма.
показати весь коментар
17.01.2018 10:45 Відповісти

Завантаження...