Унаслідок нападу терористів на готель у Кабулі загинув українець, - МЗС
Унаслідок нападу терористів на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі загинув громадянин України.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє офіційний представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич у мікроблозі в соцмережі Twitter.
"У Кабулі унаслідок нападу терористів на готель загинув громадянин України. Консул України вилітає у Кабул. Необхідні оперативні та скоординовані дії на місці трагедії", - написав він.
Зазначимо, напад на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі здійснили 20 січня приблизно о 21:30 за місцевим часом. Нападники відкрили вогонь по відвідувачах і підпалили готель. За даними місцевих ЗМІ, в готелі відбувалась ІТ-конференція, в якій брали участь близько ста осіб, зокрема представники уряду країни.
За даними Міністерства внутрішніх справ Афганістану, унаслідок нападу загинули шість цивільних, є поранені. Під час спецоперації ліквідовано 4 нападників, пише DW.
З готелю в безпечне місце загалом були виведені 153 людини, з яких 41 людина - іноземні громадяни. Серед врятованих - вісім жінок. 126 осіб були врятовані ще вночі, а решта - вранці. Відповідальність за напад взяло на себе ісламістське угруповання "Талібан".

*google it*
Есть.
https://mikle1.livejournal.com/6104046.html Участники штурма дворца Амина рассказывают
О том, как проходила операция «Шторм-333» по захвату резиденции главы государства Хафизуллы Амина, рассказывают сами участники операции - бойцы подразделения спецназа ГРУ и КГБ СССР.
И на кой там консул? лично труп паковать будет? или просто пару копеек командировочных по легкому заработать?