6798 відвідувачів онлайн
4 097 32

Загиблих у Кабулі українців може бути більше, - Клімкін

Загиблих громадян України внаслідок нападу терористів на готель у Кабулі може бути більше ніж один.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав у Твіттері Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Жахлива звістка з Афганістану. Рішуче засуджую терористичну атаку в Кабулі. Щирі співчуття рідним і близьким загиблих. На жаль, є небезпека, що українців серед загиблих може бути більше. Ведеться постійна робота з владою на місцях", - написав він.

Загиблих у Кабулі українців може бути більше, - Клімкін 01

Раніше повідомлялося про одного загиблого через  напад на готель у Кабулі.

Зазначимо, напад на готель "Інтерконтиненталь" у Кабулі здійснили 20 січня приблизно о 21:30 за місцевим часом. Нападники відкрили вогонь по відвідувачах і підпалили готель. За даними місцевих ЗМІ, в готелі відбувалась ІТ-конференція, в якій брали участь близько ста осіб, зокрема представники уряду країни.

За даними міністерства внутрішніх справ Афганістану, через терористичну атаку на готель Intercontinental в Кабулі вбито 14 іноземних громадян і 4 афганців.

З готелю в безпечне місце загалом були виведені 153 людини, з яких 41 людина - іноземні громадяни. Серед врятованих - вісім жінок. 126 осіб були врятовані ще вночі, а решта - вранці. Відповідальність за напад взяло на себе ісламістське угруповання "Талібан".

Читайте також: Лівія, Сирія, Ємен, Сомалі та Росія: в МЗС назвали небезпечні для українців країни і попросили не відвідувати їх 

Топ коментарі
+10
Олігархічні ЗМІ,ні слова про антикорупційний протест у Румунії. Неоголошена цензура у дії..
показати весь коментар
21.01.2018 16:28 Відповісти
+8
...Десятки тисяч жителів Румунії вийшли на антикорупційні протести.
https://censor.net/photo_news/3045613/*********************************************************************************

...
показати весь коментар
21.01.2018 16:33 Відповісти
+5
Когда сталкивать украинцев друг с другом, агитирую каждого за своего мессию, то это правильно, а когда подчеркнуть что румыны выходят, как истинно гражданское общество, за или против каких-то пунктов в законе, то это никто не хочет подчеркнуть.
Антикоррупционный суд - ДА, что в проекте закона надо изменить/утвердить, чтобы выйти на протест/поддержку - ОБРАЩАЙТЕСЬ К МЕССИЯМ, ОНИ ВСЁ СДЕЛАЮТ, ТОЛЬКО ПРИВЕДИТЕ ИХ К ВЛАСТИ...
показати весь коментар
21.01.2018 16:44 Відповісти

Завантаження...