10189 відвідувачів онлайн
948 18

Джемілєв: "Єдність, мудрість і віра допоможуть нам створити процвітаючу країну"

Джемілєв: "Єдність, мудрість і віра допоможуть нам створити процвітаючу країну"

Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв написав звернення з нагоди святкування Дня Соборності України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук Мустафи Джемілєва.

 "Усі ми такі різні, відрізняємося національністю, віросповіданням, світоглядом, але є в нас те, що об'єднує, це наша держава. Історія України має чудові приклади державотворення, мудрості та сили українського народу, так сьогодні ми відзначаємо День Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. Як колись, ми знов переживаємо випробувальний період та єдність, мудрість і віра допоможуть нам створити могутню та процвітаючу країну, і це - пам’ятаймо, що кожен з нас своїми вчинками пише історію не лише власного життя, але і країни", - написав Джемілєв на своїй сторінці в Фейсбуці.

Топ коментарі
+5
найцікавіше , що так воно і є - опитування проведені по всій Україні свідчать певну розбіжність у поглядах , але і Схід і Захід єднає , в Україні , одне - ненависть до теперішньої влади ... статистика !
показати весь коментар
22.01.2018 14:33 Відповісти
+3
ооо, сейчас расеяки будут в каментах палиться Джемилев: "Единство, мудрость и вера помогут нам создать процветающую страну" - Цензор.НЕТ 3174
показати весь коментар
22.01.2018 14:09 Відповісти
+2
і взагалі - КРИМСЬКА ОБЛАСТЬ,
А татарам - національно-культурну автономію.
показати весь коментар
22.01.2018 14:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ооо, сейчас расеяки будут в каментах палиться Джемилев: "Единство, мудрость и вера помогут нам создать процветающую страну" - Цензор.НЕТ 3174
показати весь коментар
22.01.2018 14:09 Відповісти
Джемилев,никакого ханства в Крыму. Мы же единые. И живем в одной Украине.
показати весь коментар
22.01.2018 14:12 Відповісти
і взагалі - КРИМСЬКА ОБЛАСТЬ,
А татарам - національно-культурну автономію.
показати весь коментар
22.01.2018 14:37 Відповісти
Джемилев! Ты хоть веришь в то что говоришь и чьей мудрости вещаешь ))) В чем она проявилась ))) В каком месте и когда... Посмотри на реалии и замолчи.
показати весь коментар
22.01.2018 14:15 Відповісти
А объединятся вокруг Порошенко будем, либо вокруг липецкой кондитерской фабрики? Джемилев: "Единство, мудрость и вера помогут нам создать процветающую страну" - Цензор.НЕТ 5957
показати весь коментар
22.01.2018 14:27 Відповісти
найцікавіше , що так воно і є - опитування проведені по всій Україні свідчать певну розбіжність у поглядах , але і Схід і Захід єднає , в Україні , одне - ненависть до теперішньої влади ... статистика !
показати весь коментар
22.01.2018 14:33 Відповісти
Теперешнюю власть в Украине любит только Путин. Интересно почему? Джемілєв: "Єдність, мудрість і віра допоможуть нам створити процвітаючу країну" - Цензор.НЕТ 5134
показати весь коментар
22.01.2018 15:46 Відповісти
все є, окрім мудрості, замість неї в наших політиків жадібність
показати весь коментар
22.01.2018 14:33 Відповісти
поконкретніше - яка саме віра?
"самая мырная в мырре?"
показати весь коментар
22.01.2018 14:36 Відповісти
для митинга или статьи - хорошо сказал
показати весь коментар
22.01.2018 14:58 Відповісти
А самое главное не разворовывать а созидать а это для так называемой "елиты" непреодолимая пока планка
показати весь коментар
22.01.2018 15:39 Відповісти
Не может быть единства между грабителем и его жертвой никогда!
показати весь коментар
22.01.2018 16:36 Відповісти
100 лет независимости! Это круто! До процветания осталось совсем немного. Как там Некрасов(поэт) писал? "Жаль только - жить в эту пору прекрасную..."