10329 відвідувачів онлайн
4 593 37

Влада окупованого Криму продає ялтинські "квартири Коломойського" за 330 мільйонів рублів

Влада окупованого Криму продає ялтинські "квартири Коломойського" за 330 мільйонів рублів

В окупованому Росією Криму виставили на продаж ялтинські квартири, які раніше належали українському бізнесменові Ігорю Коломойському.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Як повідомило напередодні підконтрольне Кремлю "Мінмайна Криму", "відкриті аукціони з продажу нерухомого майна квартир у Ялті, що раніше належали Коломойському, почалися у 2017 році".

"Загалом від реалізації вищезазначених квартир у Ялті планується отримати не менше 330 мільйонів рублів (156 млн гривень. - Ред.)", - уточнили в міністерстві.

У Мінмайна додали, що цього року також планують продати 31 автозаправну станцію і склад ПММ "не менш ніж за 558 мільйонів рублів (263 млн гривень. - Ред.)".

У грудні 2017 року підконтрольний Кремлю парламент Криму схвалив продаж заправки, санаторію та готелю, які належать українському бізнесменові Ігорю Коломойському.

У вересні 2016 року кримський парламент ухвалив рішення про "націоналізацію" 111 об'єктів, розташованих на півострові, частина з них належала Коломойському. До списку "націоналізованих" об'єктів увійшли ринки, дитячі санаторно-оздоровчі комплекси в Євпаторії та Ялті, пансіонат "Лазурний берег" в Алушті, а також понад  30 АЗС. Продажем активів, що належать Коломойському, влада Криму займається досі.

ПАТ "Укрнафта" звернулося до Міжнародного арбітражного суду в Гаазі з позовом до Росії щодо захисту своїх інвестицій унаслідок захоплення автозаправних станцій компанії в Криму. З позовом про захист своїх інвестицій по Криму в Міжнародний арбітражний суд в Гаазі звернувся і український бізнесмен Ігор Коломойський.

Топ коментарі
+12
Знаєте, Бєня це не уряд. Якщо він подав у Гаагу, то не зупиниться, поки не отримає компенсацію свого майна ще й із процентами))
показати весь коментар
23.01.2018 09:36 Відповісти
+7
Коломойский заправил украинские танки и Путин конфисковал у него в Крыму все, до чего смог дотянутся. А у Порошенко его липецкую кондитерскую фабрику не конфисковал. Простой вопрос возникает. Почему Путин не конфисковал у Порошенко его липецкую кондитерскую фабрику? Возможные варианты ответа: Путин уважает законы, Путин и Порошенко родственники, Порошенко в свое время спас жизнь Путину. Влада окупованого Криму продає ялтинські "квартири Коломойського" за 330 мільйонів рублів - Цензор.НЕТ 1598
показати весь коментар
23.01.2018 10:57 Відповісти
+6
а имущество пэдрыка не конфискуют ...
партнёры однако. Власти оккупированного Крыма продают ялтинские "квартиры Коломойского" за 330 миллионов рублей - Цензор.НЕТ 5423
показати весь коментар
23.01.2018 09:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знаєте, Бєня це не уряд. Якщо він подав у Гаагу, то не зупиниться, поки не отримає компенсацію свого майна ще й із процентами))
показати весь коментар
23.01.2018 09:36 Відповісти
Да кто бы сомневался....
показати весь коментар
23.01.2018 09:39 Відповісти
а имущество пэдрыка не конфискуют ...
партнёры однако. Власти оккупированного Крыма продают ялтинские "квартиры Коломойского" за 330 миллионов рублей - Цензор.НЕТ 5423
показати весь коментар
23.01.2018 09:42 Відповісти
Игорёк для Украины в 100 раз больше хорошего сделал
чем пэдро-партнёр пуйла !
пэдрыку "Приват" захотелось поиметь...
ненавижу...
показати весь коментар
23.01.2018 09:45 Відповісти
Вот "игорёк" и на...бал пэдрика. Все деньги вывел, и свои и вкладчиков.
показати весь коментар
23.01.2018 09:48 Відповісти
вывел без разрешения НБУ?Это не возможно,а значит порошенко был в хорошей доле
показати весь коментар
23.01.2018 10:34 Відповісти
Этот ублюдок Бэня - требует и может выиграть в Гааге деньги не с власти не с Порошенка не с Ахметова а с БЮДЖЕТА Украины! Тоесть ограбит каждого украинца платящего налоги. а вы вроде как восхищаетесь этим дерьмом!
показати весь коментар
23.01.2018 10:07 Відповісти
Ну что ты... мы восхищаемся, например, Ахметовым, который из бюджета берет и берет....и каждый день грабит кажого украинца.
показати весь коментар
23.01.2018 11:28 Відповісти
А какие еще олигархи пострадали от торговых партнеров и эффективных управленцев?
показати весь коментар
23.01.2018 09:39 Відповісти
а повертать прийдеться , розводять лохів
показати весь коментар
23.01.2018 09:43 Відповісти
Вот это Беня потом с Роиси стружку в судах снимать будет. Власти оккупированного Крыма продают ялтинские "квартиры Коломойского" за 330 миллионов рублей - Цензор.НЕТ 659
показати весь коментар
23.01.2018 09:43 Відповісти
Беня з кацяпів здере ))), мабуть не тільки на кофе)))! Власти оккупированного Крыма продают ялтинские "квартиры Коломойского" за 330 миллионов рублей - Цензор.НЕТ 7328
показати весь коментар
23.01.2018 09:49 Відповісти
Соли себе разве что на хвост насыпет -пока не будет освобожденный от оккупантов Крым ему нечего хорошего не светит-с путином он не сможет потягаться -тот больший спец в таких аферах.
показати весь коментар
23.01.2018 10:51 Відповісти
подивимось, все знати- не цікаво жити! Влада окупованого Криму продає ялтинські "квартири Коломойського" за 330 мільйонів рублів - Цензор.НЕТ 1875
показати весь коментар
23.01.2018 10:53 Відповісти
мне другое интересно
может кто подскажет?
почему национализировали ПРИВАТ за счет бюджета после того как залезли в карманы каждому украинцу и компенсировали якобы ущерб, от ярдов которые вывели в оффшоры
а ООО "Би Ти Солюшен" (принадлежащий Коломойскому), в активах которого такие предприятия как Никопольский Трубный,марганецкий и ордженекидзевкий гоки, днепроазот
и т.д. стрижет себе капустку и в куй не дует?
может мы чего то не знаем?
закончится когда нибудь то что тварится сейчас в Украине?
показати весь коментар
23.01.2018 09:51 Відповісти
тем временем в Кременчуге лицеисты военного коледжа избили учащегося
педколеджа
учащиеся педколледжа собрались на протест,
прискакали мусора, какой-то местный депутат с группой бандитов
и военные
показати весь коментар
23.01.2018 09:53 Відповісти
за що побили? просто так?
показати весь коментар
23.01.2018 10:11 Відповісти
Я всегда и везде писал-у нас не любят протесты и пропаганду.У нас всегда было модно иметь мнение.Меня тут не понимают из-за этого)))
показати весь коментар
23.01.2018 10:44 Відповісти
та пох на этих олигархов, один у другого тырят..х сними , нам то пох
показати весь коментар
23.01.2018 09:58 Відповісти
тут якраз цікава ситуація...
показати весь коментар
23.01.2018 10:12 Відповісти
И вот опять видно поразительное единство путинских ублюдков и порошенковских.
Мы все знаем, почему ненавидят Коломойского рашисты - за добровольческие батальоны, за награду за каждого пленного сепара, за фактическое сдерживание российской орды в нескольких областях. Хвала ему за это!
Но, точно также все его активы сжираются и отжимаются и нашей порошенковской властью. Действуют синхронно с российскими захватчиками.
Других олигархов никто не трогает.
показати весь коментар
23.01.2018 10:10 Відповісти
Ты просто слепой как я вижу-купи себе очки -может хоть прозрееш наконец то а то я вижу под х-йловскую методичку явно бредеш -я такую нечесть за версту как говорят рашисты чувствую.
показати весь коментар
23.01.2018 10:49 Відповісти
В смысле прозреть? Что нужно увидеть, купив очки?
показати весь коментар
23.01.2018 13:03 Відповісти
рузге адиоты, беня, засуди их и оставь без трусов!!!
показати весь коментар
23.01.2018 10:13 Відповісти
БЕНЯ. форева!!!! фас!!!Дави парашенковскую братию!!!
показати весь коментар
23.01.2018 10:35 Відповісти
Да Бэня!! Засуди народ Украины! Оставь украинский бюджет из которого ты хочеш отсудить себе в карман миллиарды без трусов! Голозадый бандера юа будет очень рад!
показати весь коментар
23.01.2018 10:38 Відповісти
А причем здесь народ Украины? Квартиры Бени продают ********** орки.
показати весь коментар
23.01.2018 13:00 Відповісти
а у лоліти все на мазі ...партнёры
показати весь коментар
23.01.2018 10:15 Відповісти
КГБ своїх не кидає.)))
показати весь коментар
23.01.2018 10:28 Відповісти
Это они зря делают
Беня за 10 грн воробья в поле загоняет
а этим точно глаз на жопу натянет
показати весь коментар
23.01.2018 10:30 Відповісти
Мені просто цікаво а за скільки ці маріонетки кремля будуть ці квартири назад вертати -бо вкрадене всеодно прийдеться вертати після звільнення Криму від окупантів -це тільки в раші можна все красти і не вертати і головне куплене вкрадене безкарно не проходить.
показати весь коментар
23.01.2018 10:45 Відповісти
Коломойский заправил украинские танки и Путин конфисковал у него в Крыму все, до чего смог дотянутся. А у Порошенко его липецкую кондитерскую фабрику не конфисковал. Простой вопрос возникает. Почему Путин не конфисковал у Порошенко его липецкую кондитерскую фабрику? Возможные варианты ответа: Путин уважает законы, Путин и Порошенко родственники, Порошенко в свое время спас жизнь Путину. Влада окупованого Криму продає ялтинські "квартири Коломойського" за 330 мільйонів рублів - Цензор.НЕТ 1598
показати весь коментар
23.01.2018 10:57 Відповісти
Сегодня по радио разгоняли инфу, что липецкую фабрику гидрант хочет обменять на сбербанк в Украине
показати весь коментар
23.01.2018 13:01 Відповісти
Що робиться з краденими речами? Вони повертаються хозяїну. А, якщо їх вже хтось купив? Все одно повертаються, але вже по суду.
показати весь коментар
23.01.2018 11:13 Відповісти