4750 відвідувачів онлайн
18 711 116

Конкурс за стандартом 4G відбудеться наприкінці січня, - Порошенко

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу в "Українському домі" у Давосі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Чи можете ви уявити, що коли мене обрали президентом, у нас через корупцію не було мобільного зв'язку 3G? Через кілька днів, 29 чи 31 січня, ми будемо відкривати конверти для комунікаційного стандарту 4G", - сказав глава держави.

Він додав, що багато компаній планують брати участь у цьому конкурсі і інвестувати в це кошти.

Порошенко також повідомив, що упродовж дня йому надійшло понад 80 запитів про зустріч від компаній світового рівня.

"Це не реклама, але це показник того, якою популярною стає країна для інвесторів і як вони вірять у наш успіх", - переконаний президент.

Топ коментарі
+31
Вот у нас докладчик появился. Ну каждый тебе день: дворцы открывает, грамоты вручает, форму примеряет, поздравляет, где надо - быстренько погрустит, про не забудем-не простим кулачком помашет. И богатеет, богатеет, богатеет..
показати весь коментар
25.01.2018 21:23 Відповісти
+26
"Можете ли вы представить, что когда меня избрали президентом, у нас из-за коррупции не было мобильной связи 3G?" - О, Боже.., какой же он примитивный павлин... Конкурс по стандарту 4G состоится в конце января, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9539
показати весь коментар
25.01.2018 21:25 Відповісти
+22
Нююююю....Ента ваще "ГГГГГГГГГГГГГГ"....
"Можете ли вы представить, что когда меня избрали президентом, у нас из-за коррупции не было мобильной связи 3G? Через несколько дней, 29 или 31 января, мы будем открывать конверты для коммуникационного стандарта 4G", - сказал глава государства."

Лолита Мальдивовна Кокурина жжет непадетцки!!!!

😀😃🤣
показати весь коментар
25.01.2018 21:26 Відповісти

Завантаження...