Конкурс за стандартом 4G відбудеться наприкінці січня, - Порошенко

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу в "Українському домі" у Давосі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Чи можете ви уявити, що коли мене обрали президентом, у нас через корупцію не було мобільного зв'язку 3G? Через кілька днів, 29 чи 31 січня, ми будемо відкривати конверти для комунікаційного стандарту 4G", - сказав глава держави.
Він додав, що багато компаній планують брати участь у цьому конкурсі і інвестувати в це кошти.
Порошенко також повідомив, що упродовж дня йому надійшло понад 80 запитів про зустріч від компаній світового рівня.
"Це не реклама, але це показник того, якою популярною стає країна для інвесторів і як вони вірять у наш успіх", - переконаний президент.
"Можете ли вы представить, что когда меня избрали президентом, у нас из-за коррупции не было мобильной связи 3G? Через несколько дней, 29 или 31 января, мы будем открывать конверты для коммуникационного стандарта 4G", - сказал глава государства."
Лолита Мальдивовна Кокурина жжет непадетцки!!!!
😀😃🤣