Щодня Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції затримує одного-двох "нечистих" поліцейських, - Аваков

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції щодня затримує одного-двох "нечистих" поліцейських.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС, про це сьогодні, 26 січня, повідомив глава МВС Арсен Аваков.
"На превеликий жаль, Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції щодня затримує одного-двох "нечистих" поліцейських. Це повністю реформований підрозділ Нацполіції... Наприклад, вчора, коли оперативники внутрішньої безпеки викрили поліцейських, які "кришували" кишенькових злодіїв. Зловмисники діяли на території Київського залізничного вокзалу і за півроку завдали потерпілим збитків на суму близько 265 000 гривень", - повідомив він.
За словами Авакова, 140 000 поліцейських, які працюють на території всієї країни, - це величезний підрозділ, який потрібно змінювати крок за кроком.
"Ми навмисне не приховуємо ті випадки, що виявляємо. Ми робимо це для того, щоб дати урок всім поліцейським з приводу того, як треба вибудовувати свою службу. Також ми хочемо, щоб суспільство бачило процес самоочищення", - додав міністр.
Аваков також наголосив, що підрозділи внутрішньої безпеки є не лише в поліції, але й у інших органах системи МВС.