9434 відвідувача онлайн
13 747 59

США модернізували свою найбільшу неядерну бомбу GBU-57

Сполучені Штати Америки провели модернізацію своєї найбільшої неядерної бомби, відомої під назвою GBU-57 (the Massive Ordnance Penetrator).

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це пише видання Bloomberg.

GBU-57 може бути використана для удару по підземних військових заводах Північної Кореї, пов'язаних з її ядерною програмою.

Зазначається, що модернізація призначена для поліпшення характеристик бомби при використанні для важких цілей і цілей, які перебувають на великій глибині.

Підняти в повітря цю бомбу, бойова частина якої важить 2,5 тонни, можуть важкі бомбардувальники B-2.

Як відомо, нова ядерна стратегія США закликає до нарощування ядерної зброї, зокрема - ядерних озброєнь малої потужності.

У документі пропонується модернізувати ядерну тріаду, до якої входять стратегічна авіація, міжконтинентальні балістичні ракети і атомні підводні ракетоносці.

Також оголошено про плани з модернізації деяких малопотужних ракет на підводних човнах і повернення "крилатої ракети з ядерною боєголовкою".

Топ коментарі
+39
США модернизировали свою самую большую неядерную бомбу GBU-57 - Цензор.НЕТ 1298
показати весь коментар
28.01.2018 10:16 Відповісти
+19
не ядерна бімба на Півн.Корею
ядерна- на моцкву.
показати весь коментар
28.01.2018 09:50 Відповісти
+14
Ту-95 - бомбардировщик-ракетоносец, самый быстрый винтовой
самолёт…разрабатывался еще при Усатом (первый полет 1952), двигатель взят у немцев Junkers Jumo 004
сконструирован фОшистами в 1942 (!!!) году.
показати весь коментар
28.01.2018 09:59 Відповісти

Завантаження...