США модернізували свою найбільшу неядерну бомбу GBU-57

Сполучені Штати Америки провели модернізацію своєї найбільшої неядерної бомби, відомої під назвою GBU-57 (the Massive Ordnance Penetrator).
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це пише видання Bloomberg.
GBU-57 може бути використана для удару по підземних військових заводах Північної Кореї, пов'язаних з її ядерною програмою.
Зазначається, що модернізація призначена для поліпшення характеристик бомби при використанні для важких цілей і цілей, які перебувають на великій глибині.
Підняти в повітря цю бомбу, бойова частина якої важить 2,5 тонни, можуть важкі бомбардувальники B-2.
Як відомо, нова ядерна стратегія США закликає до нарощування ядерної зброї, зокрема - ядерних озброєнь малої потужності.
У документі пропонується модернізувати ядерну тріаду, до якої входять стратегічна авіація, міжконтинентальні балістичні ракети і атомні підводні ракетоносці.
Також оголошено про плани з модернізації деяких малопотужних ракет на підводних човнах і повернення "крилатої ракети з ядерною боєголовкою".
ядерна- на моцкву.
самолёт…разрабатывался еще при Усатом (первый полет 1952), двигатель взят у немцев Junkers Jumo 004
сконструирован фОшистами в 1942 (!!!) году.